Шукаю няню

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем levandivka, 11 Грудень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В цій темі розміщуємо СВОЇ (а не кума/брата/свата) оголошення "Шукаю няню" (для подальшого уточнення в ПП)
    Хочете запропонувати свої комерційні послуги - запрошую в гілку про Рекламу :banned:
    Про втрату актуальності свого оголошення прошу повідомляти модераторів скаргою [​IMG] з проханням внести зміни. Текст оголошення стане закресленим.
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2010
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    напишу ще раз, бо дуже треба.
    Потрібна няня для двох дітей (майже 5 років і 2 роки). Гуляти, читати, малювати, вирізати, ліпити. Вчити їх нічого не треба. На 4год в день. Район Грінченка-Щурата.

    Деталі в ПП.
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    І я шукаю няню для сина 6 років.
    Тричі на тиждень на 4 години в день.
    Район Південного.

    Усі деталі - в пп.
     
    Останнє редагування модератором: 25 Листопад 2016
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Знайшла. Поофтоплю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Meksuka

    Meksuka New Member

    Шукаю няню на повний робочий день . Для хлопчика 2р і інколи потрібно забирати ще донечку з садочка і з двома на 1 год )) Вимоги - відповідальна і охайна жінка , щоб мала підхід до дитини..... бажано щоб були рекомендації . Район Сихова ) Пишіть в пп або тел.067-327-40-41
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    На жаль.
    У мене вже друга няня отака безвідповідальна.

    І тому я далі шукаю няню.
    На 3 дні в тиждень на 4 години.
    Побавитися з малим, погуляти.
    Район Південного.
    Основна вимога - відповідальність!
    Про решту деталей у пп!
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Шукаю няню, або вихователя, спеціаліста по ранньому розвитку, яка має досвід з різних методик.
    Для хлопчика 1 року. 2-3 рази на тиждень, на 1-2 години.
    Годувати, гуляти не потрібно. Лише заняття.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. irabil

    irabil Well-Known Member

    Шукаю няню для дівчинки 6 місяців на 2 дні в тиждень. Я буду вдома, але маю роботу, тому не можу повноцінно приділяти дитині час. Всі деталі в ПП.
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Шукаю тьютора для хлопчика аутиста, 7 років, трошки говорить. Потрібно з дитиною займатись, бавитись, іноді супроводжувати на заняття, перебувати з ним на уроці. Заняття має бути по обіді, інколи можуть бути з ранку, десь 3-4 години в день. Дуже бажано мати хоч якийсь досвід. Якщо людина хоче навчитися, можемо пробувати і так працювати.
    Сихів.
     
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Шукаю відповідальну няню для прогулянок в парку з дитиною біля 2 років, 3-4 рази в тиждень орієнтовно по 2-2,5 години, до обіду, район Привокзальної.
    Напишіть в ПП, якщо можете когось порекомендувати чи самі маєте досвід няні.
     
  11. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Вже колись писала тут, проте знову дуже актуально. Шукаю няню для двох хлопчиків 2 і 4 роки, активних але досить самостійних і до того ж цікавих співрозмовників :) на 4-5год до обіду з понеділка по п'ятницю. +якщо інколи няня могла б побути з ними ввечері чи кілька год на вихідних при потребі.
    Обов'язково: це має бути доброзичлива людина, яка любить дітей, любить і вміє проводити час з ними якісно. Буду дуже рада спілкуванню! :)
     
  12. Шукаю няню на 2 години двічі-тричі на тиждень, після обіду. Потрібно завезти-забрати дитину з гуртка або посидіти з дворічкою. Р-н Привокзальної. Може бути студентка, але людина відповідальна, яка любить дітей і вміє знайти з ними спільну мову.
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Терміново шукаю няню для двох дівчаток 3 і 5 років. Графік: вівторок та четвер 9:30-13:30, п'ятниця зранку 9:30 старшу треба завести на заняття і, по можливості, забрати о 12:45. Локація: Петлюри. Оплата в пп.
     
    • Креативно Креативно x 1
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Терміново потрібна няня для хлопчика 2,4 р. з 9:00 до 15:00 в робочі дні. Локація - Винники. Вимоги - порядність, відповідальність. Вчити нічого не треба, тільки бавитись/читати/малювати і т.п. Бажано молода дівчина. За оплату домовимось.
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Шукаю бебісіттера для 3 хлопців - 8,6,3,5 р. В основному для прогулянок і ігор вдома в погану погоду.
    Орієнтовно 3-4 рази на тиждень, по 3-4-5 год., часом в першій половині дні, добре, якщо є можливість час від часу прийти ввечері або у вихідний.
    р-н - парку ім.Хмельницького, пл.Франка
    Вчити, розвивати - не потрібно.
    Потрібно - знайти спільну мову, любити прогулянки, ігри, любити дітей, поважати їх особистість, інтереси і потреби, при цьому не дати залізти собі на голову так, щоб і дитину не образити. Мотивувати , заохочувати, не шантажувати.
    Спокійно ставитись до прояву різних дитячих емоцій.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Шукаю няню для своїх дітей 5р і 1р. на 2-3 рази в тиждень по 2-3 години, можливо і у вечірній час. Вимоги: порядність, акуратність, відповідальність, любити дітей. Бажано молоду жінку яка має власних дітей. Район Вашингтона (Батальна). Обов"язки: бавитись за дітьми, доглядати за ними, прибрати іграшки після забав. Розгляну всі пропозиції.
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Шукаю няню для дворічного хлопчика на першу половину дня (з часом можливо на цілий день). Потрібно гуляти, гратися, імовірно годувати (готувати не треба), можливо супроводжувати на заняттях. Район ст.Україна.
    Важко охарактеризувати потрібну людину :) Важливо знайти спільну мову, тому давайте знайомитися.
    Буду вдячна за рекомендації від форумлянок!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Шукаю няню та помічницю по господарству.Спочатку на неповний роб.день але з часом може бути і на постійно.Локація проспект Чорновола.Наперед буду вдячна форумлянкам за рекомендації!
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Потрібна няня-помічниця для догляду за трьома дітьми (5 місяців, 2,5 і 5 років). Основні обов'язки - прогулянки та ігри з дітьми, можливо пізніше буде супровід дітей на заняття. При потребі виконання доручень по господарству.
    Вимоги до кандидаток:
    - пунктуальність
    - грамотна українська мова
    - католицького, греко-католицького чи православного віровизнання
    - без шкілдливих звичок
    - вік 23-35 років
    - обов'язковий досвід роботи не менше одного року.

    район вул. Грінченка. Оплата 40грн/год. зайнятість часткова - 4 години в день, орієнтовно 14-18.
     
  20. Vika Hudyma

    Vika Hudyma New Member

    Шукаю няню-помічницю для дівчинки 6 місяців на неповний робочий тиждень (попередньо 3 дні в тиждень на цілий день)
    Локація - с.Зимна Вода
    Початок роботи - червень
    В перспективі - повний робочий день та збільшення оплати праці
    Вимоги - порядність, пунктуальність та любов до діток
    Буду вдячна за будь-які поради стосовно кандидаток!
     
  21. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Шукаю няню для двох дітей (4р. і 1.5р) на 4год в день, 4 рази на тиждень.
    (Понеділок-Четвер 9:00- 13:00). Власний доїзд в смт.Куликів (12км від Львова).