Шукаю книгу

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Adelaida, 21 Грудень 2009.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Шукаю хорошу літературу - може бути художня для читання або навчальна для роботи самостійно чи з репетитором
    - для вдосконалення знань з англійської мови.
    Для хлопця віком 14-15 років, із шкільною програмою в нього все гаразд,
    хотілося б систематизувати та розширити його знання з мови.
    Якось зараз не дуже орієнтуюся в навчальній літературі, яка зараз на ринку,
    тому буду вдячна за рекомендації тієї, що справді якісна і перевірена.
     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Якщо ви зареєстровані вконтакті, там є багато літератури,яку можна скачати. Begin English. Английский язык для всех наприклад така група, а їх там є безліч... Це видавництва Оксфорд, Макмілан, Лонгмен та інші. Все є по рівнях. ЩЗе є вконтакті сторінка журналу Hot English Magazine, його можна скачувати, є аудіофайл, особливо якщо син любить читати:) Там є цікава, актуальна інформація. Також зараз розпродують електронні примірники журналу укр виробництва English4you по 5грн, я майже всі випуски купляю Редакция English4u Ще бачила в неті зошити для вивчення англ мови видавництва мовної школи Green Forest. Там є 3 рівні. Перші 40сторінок містять таблиці і правила, а далі просто зошит. Ці зошити розробили викладачі тої школи. Сама хочу їх при дбати. Gifty - Блокноты большие - Набор Vital Grammar Notes тут весь набір, а можна і по-одному купити. Ще є добре укр. видавництво New Time. http://www.newtime.pro/ua/en/zhivyie-knigi.html Сама маю деякі їхні довідники і зошити.
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2015
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    У видавництва «Знання» є набори для читання оригінальних творів із трьох книжок: оригіналу англійською, перекладу українською та вправ для засвоєння слів і фраз. Продаються у більшості книгарень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А які саме твори? Дитячі чи є і для дорослих?
     
  5. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Ivanna bilenka

    Ivanna bilenka New Member

    Якщо ще потрібно книги, то можна глянути у моїх альбомах вконтакті( Іванна Біленька), напишіть, можу підібрати.
    --- дописи об"єднано, 20 Листопад 2015 ---
    Маю такий, правда старий
     
  7. obabaj

    obabaj Well-Known Member

    Пропоную
    Книги серії Читаю англійською видавництва Арій, містять адаптований текст (рівні: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced), словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності.

    Серія Читаю англійською Видавництво Арій Адаптовані книжки англійською мовою купити книжки англійською мовою | grammata.kiev.ua для порівняння цін, скинула нижче прайс

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100010859765702
     

    Вкладення:

    • Арій.xlsx
      Розмір файлу:
      10,6 КБ
      Переглядів:
      5
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Хочу почитати книги по дизайну інтер'єру. Книг в інтернеті дуууже багато. Як вибрати з того розмаїття щось справді путнє - не знаю. Порадьте, будь-ласка, якусь книгу для початківця. Щоб з чогось почати вивчати дизайн інтер'єру. І щоб все воно пригодилось на практиці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Останнім часом дуже мені подобаються книжки з категорії просто про складні речі.
    Напрклад Стівен Строгац "Удовольствие от Х". Хотілося би ще щось подібне про хімію почитати. В книжковому бачила лише дуже дитячі видання, з купою малюнків, а я хочу більше тексту. Або навіть якщо знаєте якісь блоги на цю тему - таке теж підходить. Буду вдячна за поради.
     
  10. vovchenja

    vovchenja Well-Known Member

    шукаю книгу Моллі Махлюй, останню 5- ту частину, може в кого лежить без діла, відкуплю! дуже потрібно!!!
     
  11. fillette

    fillette Well-Known Member

    Шукаю книгу Сірзів "Ваш малюк. Енциклопедія розвитку від народження до двох років". Можливо хтось продає або знає де купити.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Є в книгарнях на просп. Шевченка, в підземному переході біля готелю Жорж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Прошу порадити хорошу книгу (посібник) з української мови, для роботи з школярами (щоби доступно і вичерпно було викладено основні правила),
    але не підручники для якогось класу.
     
  14. AgnieszkaRoz

    AgnieszkaRoz Member

    Куплю книги з серії
    Энид Блайтон. Пять юных сыщиков и верный пёс. 6563698 (1).jpg

    Якщо в когось є, звертайтесь з пропозиціями на мій емейл - iamirinka@yahoo.com
     
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Шукаю стареньку книжку, може хтось продасть Наталья Никитич "Андрюша идет в школу".


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Vala

    Vala New Member

    добрий вечір, може, хтось може поділитися книгою К.Сафон " Гра ангела" в ел.варіанті або підказати, де її можна скачати, бо почала читати, а то виявився тільки фрагмент, а продовження тепер ніде знайти не можу....спасибі за допомогу :) моя адреса про всяк випадок vvaall2002@ukr.net
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Шукаю книжку Ненсі Фрайдей - Мій таємний сад - українською, російською, на крайній випадок англійською. Обшукалася, не можу скачати в інтернеті :sad:
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Шукаю в електронному вигляді такі книжки:
    “Искусство жить просто. Как избавиться от лишнего и обогатить свою жизнь” Доминик Лоро
    “Эссенциализм. Путь к простоте” Грег МакКеон
    “Жизнь без усилий” Лео Бабаута
    :help:
    @solana rok Ви рекомедували їх, можливо маєте :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Не знаю, чи знайдете. Подруга шукала-обшукалася, то ледве купила паперову версію в якомусь інтернет-магазині. Але якщо таки знайдете - поділіться :) Ця книжка, по ходу, зараз на топі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ессенціалізм читала онлайн на якомусь сайті, можливо тут Эссенциализм. Путь к простоте / Читать онлайн
    Искусство жить просто маю в Google books, як зможу завантажити, скину вам
     
    • Подобається Подобається x 2