Шукаю готель

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Олюнька, 24 Травень 2009.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю готель

    Ми жили в готелі Cаmpanile який знаходився в самому старому місті, за 5 хв. до Ринкової площі, і 7 хв. до Краківської торгової галереї :d23: готель досить хороший, в готелі є підземна парковка 60 злотих.доба. Номери 309 злотих, з першого листопада мають бути на третину дешевше.
    Навпроти, через парк є готель Wyspianski быля готелю ткож бачила парковку, досить велика, для мешканців готелю 55 злотих. Парковки на вулиці ближче до центру також в межах 50-60 злотих.
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю готель

    шукаю санаторій в Трускавці, мета лікування . Умови -хороші. Підкажіть будь ласка може хтось був, чи чув ? Дуже треба тому вдячна за будь які відгуки.
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Шукаю готель

    Цими вихідними були в Трускавці, правда ми жили у приватній садибі.
    Давніше (років 7 тому) лікувалась в "Алмазі" і у "Військовому": ні той ні інший не раджу.
    Рекомендую санаторій "Вернигора", знайома відпочивала і дуже задоволена!
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю готель

    а чим задоволена? бо лікуватись хочуть і дорослі і дитина. Приватний сектор не розглядають.
     
  5. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Шукаю готель

    санаторій Женева
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Шукаю готель

    Рівнем якості процедур, які там надають, в загальному розташуванням санаторію + різні варіанти проведення дозвілля.
     
  7. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Шукаю готель

    Дівчата, порадьте готель, або апартаменти для сімї з 2 дітьми в Києві, недорого і в центрі близько до Метро
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю готель

    отже вже три неділі перебувають родичі в Трускавці. Готель Женева. Ціни Європейські а сервіс наш. Номери прибирають раз через раз і поганенько, як трохи запізнився на харчування то їсти вже нема шо, персонал ті рештки гребе до дому. по лікарях трохи згодом напишу.
     
  9. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Шукаю готель

    Минулого року ми проживали/лікувались в Женеві(можливо щось помінялось за рік, не знаю). В мене залишились тільки позитивні враження. В Женеві багато корпусів. Наш номер знаходився в тому, де на першому поверсі знаходиться "медичний" відділ. Мені було дуже зручно, з"їхала ліфтом вниз і швиденько пройшлась по кабінетах/процедурах прямо в халаті. При поселенні в готель зразу назначили персонального лікаря(доречі дуже уважна, приємна), яка вже потім розписала мені направлення на аналізи, процедури, до лікарів, яких я "бажала" відвідати. Доречі, я дуже задоволена, озокеритотерапією(цілий рік немає найменшого натяку на біль в суглобах, а до того бувало невиносимо терпіти оте ниття, що часто будило в ночі.)
    Щодо прибирання. Кожного ранку до 11 год приходила прибиральниця, повністю прибирала(не було до чого придертись), щоденно оновлення засобів гігієни + зміна постілі. Щодо харчування, то в них є розроблено дві зміни. Ми ходили в другу, так як любимо довше поспати + маленька дитина, то кожен раз був величезний вибір страв і незамічала, щоб чогось бракувало.
    І взагалі, перебуваючи в цьому готелі, було відчуття що десь за кордоном знаходимось. Там незліченно багато іноземців, особливо азербайжанців.:girl_wink:
    Ще один нюанс. наш номер був з видом власне на спа центр. Особливо нам з чоловіком подобалось перебувати на балкончику ввечері, під шум фонтану:) Доречі там часто організовують якісь концерти. В час, коли відпочивав мій брат, приїжав 95 квартал.
     
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю готель

    А в мене минулого року склалось враження - що хотіли як краще - а вийшло як завжди.
    Обслуговування жахливе - починаючи від рецепції, прибирання, особливо вразила спа зона- такого бруду я ще ніде не бачила. В номері також була пліснява, невідмиті потьоки фарби, ржаві металеві елементи.
    Сніданок - то взагалі, ми прийшли за 40 хв до закінчення, то їсти було тільки салат з морепродуктами - шаткована капуста і 3 мідії, і котлетки на пару без смаку.
    І безкінечне виселення -пані перед нами чуть на літак не запізнилась, бо покоївки 35!!! хв перевіряла, чи вони користувались мінібаром.
    одним словом - ми туди більше ні ногою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Шукаю готель

    В якому корпусі знаходився номер?
    :girl_sad:Цікаво, чому ж наші враження так сильно розходяться?
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю готель

    В центральному, там де рецепція, номер з хорошими дорогими меблями, ковролінами, але з поганою вентиляцією, невимитим ремонтом.

    Про чистоту басейну - звісно що зелень не плавала :) але то вже крайнощі. У всій спа зоні що два метри надщерблена плитка, повідколуплювана кусками, пліснява на стелі і стінах, вода не надто чиста, і чорний від бруду унітаз в санвузлі біля дитячого басейну)

    І кіпіш жіночок, яких я відволікла від пиття кави і поїдання пляцків і пльоток про все при вході в басейн, коли я запитала температуру в басейні - про це дізнались після 5 хв бігання по периметру.

    Я ж кажу - сервіЗ ;)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Не знаю чи я цю тему - якщо ні, то вибачайте. Чи не можете порадити де у Львові можна недорого зупинитися на кілька днів? можливо, хостел чи міні-готель?
     
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю готель

    Хостели
    http://lviv-online.com/ua/zhytlo/hostels/

    http://hotels24.ua/?target=search&e...JQdOh5v6pKAjz0lB8d-X0aIdvdnvj7T9l8aAsLg8P8HAQ
    А недорого і на кілька днів мої друзі завжди квартири орендують, виходить дешевше ніж готель. Оголошень купа і на сландо і в вашому магазині.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    хочу знайти готель з якимось обладнанням для дітей: майданчик, батут, якісь розваги чи басейн.
    чи знаєте якийсь сайт, де можна в пошуку задати такі опції? знайшла тільки басейн, але то для дорослих, а в нас дітки ще геть малі.
    конкретно цікавить Прага і то не всі райони.
     
  16. Ziben

    Ziben :)

    питання не зовсім по темі, але не знаю куди ще написати((
    маю таке запитання: забронювала я готель через Букінг (під час бронювання вказувала дані банківської картки), але умова готелю- оплата при заселенні. І тепер не знаю чи заморозять мені на картці суму, що рівна вартості проживання? Бо сума не маленька і в мене на ті гроші інші плани))). І чи не скасують вони бронь, якщо на картці буде не достатньо коштів?
    знаю що найпростіше- зателефонувати в готель, але я не дуже добре розмовляю англійською:girl_blush2:
     
  17. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Минулого року обговорювала в іншій темі таку ж ситуацію.
    Якщо при бронювання було написано, що готель має право в будь-який момент заблокувати кошти на картці, то значить може і в деяких країнах готель обов'язково це зробить (італійські готелі, які я бронювала, всі скористалися цією можливістю).
    Якщо ж на букінгу написано, що карта не потрібна для бронювання, то тоді готель кошти не заблокує.
    Щодо скасування бронювання, то букінг Вам надішле стопіццот листів на пошту, перш ніж скасує бронювання. Це все я вже проходила.
    Якщо вдасться з телефону знайти торішню дискусію, то зацитую Вам її тут.
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Ziben в темі "відгуки про авіакомпанії, турфірми та екскурсії" в розділі "Мандри" починаючи з 11 сторінки минулоріч велося подібне обговорення моєї ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, забронювала готель у Карпатах. недогледіла, що бронь неможливо безкоштовно скасувати. поки № картки не вказувала ще і нічого не платила. але якщо я захочу скасувати бронь, то які можливі санкції проти мене? Booking мене занесе в чорний список?))