Шукаю гастроентеролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем lilja, 18 Серпень 2009.

  1. Ksesha

    Ksesha New Member

    Девочки, посоветуйте пожалуйста хорошего проверенного врача с Чупринки!
    Бидюк в отпуске, а Шалько у них уже не работает как я поняла.
     
  2. kikaroma

    kikaroma Member

    Кочеркевич Олег Нестерович який приймає на Дністерській (чорнобильська) дуже хороший спеціаліст і привітна людина. Навіть при ковтанні зонду підтримує морально. За обстеження та назначення лікування дала 200грн. Також підказав обстежити спину бо від неї можуть і бути мої болі в шлунку.
     
  3. Maelinhon

    Maelinhon New Member

    Яхницька Мар"яна Михайлівна, приймає в Оксфорді на Сихові як гастроентеролог, і в Новояворівській як терапевт.
    Я майже рік мучилася з "холециститом", який знайшов інший лікар, але нічого не допомагало. Прийшла до цієї дівчини і вона мені за тиждень видала і правильний діагноз (то був не холецистит, тому і не кращало), і лікування, і нічого зайвого.
    Спеціаліст дуже молодий, але свою справу знає відмінно і як людина - дуже приємна, вислухала уважно, все пояснила, приємно поспілкувалися, враження найкращі.
    Іду на поправку =)
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Порадьте гастроентеролога для дитини 9 років,
    дякую.
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Що можете сказати про гастроентеролога з Сихівської поліклініки Коцая Ігора Романовича?
     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    чи був хтось у гастроентеролога в дитячій поліклініці на Чупринки? які відгуки?
    треба проконсультуватися з малою, щоб грамотно прочитали узд,

    знайшла прізвище Гнип Алла Іванівна
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2017
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Г. Вівчарівська на Орлика.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    вона тільки там приймає? чи ще десь в приватній
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2017 ---
    в неті ще є, що працює ще у Веселці на південому
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Галина Вівчарівська
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якщо комусь буле актуальний гастроентеролог, то я була в Сич в параскеви. Не зле. Розписала план дій і на що звертати увагу, але я в стані затяжного виздоровлення. Дуже добрий огляд живота, не пропускає нічого, розказала "історію" по клапанах. Дала поради стосовно наступних обстежень з проблемами, які на даний час не такі актуальні, включно з дитиною.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Shev

    Shev New Member

    Підскажіть може хтось знає лікарку Гельнер на Чупринки? Вона хороший спеціаліст? Як до неї можна попасти і скільки коштує прийом?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Порадьте гастроентеролога, в Параскеви цей тиждень або зяйнято або молоденькі приймають. Потрібен хтось зі стажем і дійсно хороший. Можливо в стаціонарі.

    В мене дивна ситуація, аж до обмороків. Щораз частіше. І супруводжується це все ненормальним стільцем, здуттям, болями.
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2017 ---
    В Параскеви кажуть, що Івасишин і Подольська в декреті.
     
  13. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Спробуйте до Коцай Ігор.
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Якщо не помиляюся, він на Сихові приймає, мені далеко, а їхати не раз треба буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Що є гастрит я підозрюю, тому вирішила взятися за себе, бо якщо раніше було двічі погано вночі вдома після переїдання (падала і втрачала свідомість), то тепер вже що два тижні на роботі зранку стає погано, відливаю себе водою, мало допомагає. Вже боюся просто іти на роботу.
     
  17. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    а куди вам найближче. можливо на Чупринки-Єфремова?
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2017 ---
    Можливо в Уляни Євгенівної?
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Якщо про Параскеви говорити, то на Заводську ближче. Але там зайнято цей тиждень все, або молоденькі приймають. Щось не ризикую йти, хоча Параскеви зручніше було б, бо і довго працюють, і на місці все.
    А на січень немає ще графіку.
    Розглядаю ще Топольну чи інше, але хочу дійсно когось толкового.
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2017
  19. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    таки варто би було десь у стаціонар, з огляду на те, що заходять свята і лікарі вже не дуже будуть приймати у поліклініках. А в стаціонарі вас би обслідували і прокапали.
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я не проти, тільки питаю поради, бо не знаю де і що є. Не обовязково ж одразу лягати в лікарню, можна поїздити, але потрібно знайти толкового спеціаліста. Бо таки зле мені.

    Параскеви розглядаю лише з погляду зручності, бо близько і комфортно - хача дорого. Але за ті гроші йти до 25-30р не хочу.