Шукаю гастроентеролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем lilja, 18 Серпень 2009.

  1. Lycrecia

    Lycrecia New Member

    Підкажіть будь ласка, ви щось чули про гастроентеролога Каліку Маряну з Інтерсоно?
     
  2. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @Lycrecia,я чула))) ходила до неї туди,кілька місяців тому. По-перше, постійно на неї чекала хв 20-30. По-друге, лікування понавиписувала на грн 700, ніби і укр ліки,шоб дешевші,але багато того всього.ше й бади. Потім,знову прийшла я після лікування,кажу не дуже помогло,бо і дієти я її не притримувалася.вона ніби свою дієту склала,майже нічо не можна,і взагалі незрозуміла дієта..вартість однакова за всі рази.хоча маю досвід з педіатром з Медікавер,то з тією самою хворобою наступний візит дешевше має бути, через це переконалася,що лікар сам визначає оплату,а Каліка зотіла тягнути гроші.а гаворила ніби хоче якнайкраще,дешевше лікування призначити.
    Крім того,знову сказала йти на гастроскопію,перед тим теж направляла. Потім знов лікування,потім знов гастроскопія..корче,я більше до неї не йшла,та ше й купа таблеток залишилося....якщо ви вже в неї були,можу поділитися пігулками:) дурні жарти,але так воно є,в мене мож аптеку вілкривати.
    Не знаю,як вона як фахівець,але написала як було!
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Lycrecia

    Lycrecia New Member

    привіт, прочитала ваш відгук про Каліку Маряну
    в мене те саме, дієта та лікування по 800 грн за ліки. вже 2 рази мені зонд в шлунок пхали... почуття не з приємних. і здається що ситуація зі здоровям тільки погіршується.
    вже не знаю що робити, якщо чесно... ви знайшли нового лікаря?
    і ще, який у вас діагноз?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @Lycrecia в мене рефлюксний езофагіт, гастрит з підвищ кислотністю,і були ерозіі в шлунку. Після Каліки я ходила до Бідюк Ольги, на Чупринки. Там стаціонар, мені повезло що я колись давніше в неі була. То розпитувала чи я з вулмці прийшла ,то я кажу шо вже колись була,вона трохи скептично про то всьо говорила, і про ті БАДи, але направила на аналіз калу на дисбактеріоз,бо в мене ще й кишечник. То спочатку одні препарати приймала, а потім виписала ще для оновлення флори кишечника,пробіотики різні,це на кілька місяців ну і дієта. Я з тих людей,які на дієті довго не виьримують. Ще курс не пройшла... Дорогі ті бробіотики...
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2016 ---
    Вона в інтерсоно вроді теж приймає,як провідний спеціаліст-350 грн візит.
    Все розпитує, вислухає, помацає живіт. На гастроскоаію не відправляла, сказала шо ви стіки таблеток пили шо мусило щось таки помогти. Але,так як я не на дієті,то покищо не вилікувалася,хоча зараз ситуація краща,ніж була!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lycrecia

    Lycrecia New Member

    Треба буде поїхати до Бідюк на Чупринки і мені. В мене такий самий діагноз, правда до ерозіі ще не дійшло, просто гастрит. Ви їй щось платили за прийом? Це міський гастроентерологічний центр 5-ї комунальної міської клінічної лікарні?
     
  6. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Я давала 100 вроді би. І то вона так на мене глянула,сказала що ще нічим не помогла,але я вже не забирала,і потім вже не давала.бо була в неї 2рази. Там здається,в неї на дверях пише прийом по четвергах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Може, хтось знає, де ще приймають Івасишин і Подольська, крім Параскеви?
     
  8. Natylian

    Natylian New Member

    Доброго дня!
    Дівчата скажіть будь ласка, чи хтось чув за дитячого гастроентеролога Курило Галину Василівну зав.відділенням. Вона працює у Львівський міській дитячій лікарні по вул. Орлика 4.
    Як вона, як лікар?
    Дуже буду вам вдячна за відгуки.
     
  9. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Якщо ще актуально) Івасишин здається в поліклініці на Топольній, тій шо біля лікарні швидкої допомоги, а Подольська ніби більше ніде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а не підкажете точніше? бо я там погано орієнтуюся...
     
  11. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Яська Березнева, біля "зайчика" (кут Миколайчука-Мазепи) дорожка вверх, вона веде до поліклініки.
     
  12. MariannaVVV

    MariannaVVV New Member

    Скажіть, будь ласка, чи хороший лікар Івасишин? Які відгуки? В багатьох вже була, результату ніякого..
     
  13. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Я вже відписувалась в цій темі. Лікувалась в 2012 році, довго, але після цього жодних проблем немаю.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ви ходили в Параскеву чи на Топольну?
     
  15. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    В Параскеву.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. magic

    magic Well-Known Member

    Івасишин вже тільки в Параскеви.. Була колись в поліклініці на Топольній, але на днях я взнала, що вона вже там не працює - звільнилася((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. RomanivIra

    RomanivIra New Member

    Порадьте будь ласка хорошого гастроентеролога в Медінституті, буду вдячна ))
     
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    може хто чув, де крім параскеви приймає гастроентеролог подольська?
     
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Подольську можу радити на 100%. Чудовий лікар, профессіонал своїй справи. Правда, недавно бачила її вагітною, тому не знаю, може бути у декреті.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. oksakh

    oksakh New Member

    Дівчата, порадьте, будь-ласка, дитячого гастроентеролога, наперід дякую