Шукаю Дівчину для брата !!! Help!!!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Blondaa, 23 Січень 2019.

  1. YaraK

    YaraK New Member

    Маю для вас свого «близького родича», добрий, любить діток, з почуттям гумору)) напишіть мені, я вам скину ссилку на ФБ. Може та й раптом він саме Вас шукає)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дай Бог, щоб ваші брати-сестри знайшлись :).
    А я згадала, що маю неодружених дво-, троюродних братів, і їм вже 30-35 років... Але вони якісь безтолкові :sad: . От саме якась безтолковість в них, а не "лиха доля", "нема достойної" etc
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Poppet

    Poppet Member

    А у чому полягає безтолковість?)
    Завжди було цікаво яка різниця між безтолковістю і вередливістю (чи перебірливістю)

    Надіслано від мого LG-H870DS, використовуючи Tapatalk
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Безтолковість - це перша субєктивна оцінка, яка мені спадає на думку :).

    Вередливість, перебірливість, а також безвідповідальність, неохайність, безграмотність, періодична залежність від алкоголю/комп.ігор/думки мами, гординя як повітряний шар..
    Інколи мені здається, що такі "жонихи" навіть оженившись із-за вагітності - втрачають шлюб через рік-два-пять.. Або через отих 7 років, бо ж "страшна криза подружжя".

    І от в моєму розумінні безтолковість їхня (моїх родичів) полягає в тому, що, маючи (в минулому чи зараз) відносини з дівчинами, вони не захотіли з цих відносин створювати сімї.
    І це не карєристи, не бізнесмени... життя в них - це резина 5денного робочого тижня з веселим запоєм на вихідних. Хоча до 30 - це були "молоді та перспективні". А зараз дівчата в них такі... знедолені. І то, якщо є. :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. svitlanaaa

    svitlanaaa миється в бані

    в мене такий кум- 31 і сам, бо жінкам зараз треба квартира, машина і на курорт, щоб возив, а добра душа нікому не потрібна
     
    • Смішно Смішно x 7
  6. Moraine

    Moraine Member

    Згадався анекдот:
    "Жіночка спілкується з подругою - От зять у мене просто золото - і шубу доці купив, і на море звозив,
    а от невістка - гадюка якась - то шубу їй купи, то на море звози"

    Мені от цікаво, а ваш кум сам то де хоче жити? як переміщатися у просторі? чи відпочивати ?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Є в мене знайомий. Є квартира, машина і на курорт хоч щокварталу може дівчину завезти. Але... Я жодну свою подругу з ним би не познайомила настільки лицемірна і нещира людина. На щастя мої коліжанки за шубами не женуться. Всі цілком самодостатні і що потрібно самі собі можуть купити. Так що не в тому щастя. Добре, коли люди це розуміють...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  8. Klava Nech

    Klava Nech New Member

    ще актуально? маю подругу знайому файну. приємна, мудра
     
  9. Dorema

    Dorema New Member

    Якщо хороший то чому б і ні я не проти, а то на сайтах знайомств чомусь одні збоченці
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так дивно, що сам
    бо насправді є достатньо жінок, які не хочуть доглядати за собою, не хочуть йти на роботу чи робити по дому, не хочуть ніяк розвиватися, але мають дуже добру душу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ех... Хороша тема була.
    Від душі насміялася :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Tamarra

    Tamarra миється в бані

    Всем привет) какая интересная тема, кто еще кого ищет?)
     
  13. OlenaOlenaa

    OlenaOlenaa New Member

    Я чесно не дуже розумію ось цей потяг до стосунків коли просто хочеться стосунків. Тобто коли цей потяг не виникає від відчутів до якоїсь людини а просто - дивлюсь у вікно і хочу стосунків, не розумію як воно так можливо. Це те саме що хочу тату але не знаю яке просто щоб щось набити і у більшості випадків люди бьють якусь або дуже дивну річь або максимально банальну, часто так і в стосунках.