Шукаю Дівчину для брата !!! Help!!!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Blondaa, 23 Січень 2019.

  1. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Всім привіт! Не думала що тут про таке буду писати, але нема сили вже, в нас різниця в 7 років, то я вже заміж вийшла і дитину родила, а він все сам і сам. Я хочу Племінників!!!
    Думала що я перша буду іх бавити, а не навпаки. От така халепа. Дівчата де ви!? Без вас ніяк. На вас остання надія!:girl_cray::girl_cray::girl_cray: А то в нього то в нього всьо часу нема, то робота з ранку до ночі, а як стало більше часу то ше якісь відмазки, так шо рішила я брати ситуацію в свої руки, а то в нас з мамою сил вже нема, його терпіти, хочем поповнення в сімї! Обіцяєм будемо любити і цінити !:girl_yes2:
    Так критерій в мене не багато, та і в нього теж. Шукаю симпатичну і добру дівчину, в котрої не на першому місці клуби , гулянки і т.д. Котра хоче сімю.
    А тепер і про нашого принца!!!:girl_claping:
    Йому в лютому буде 33 роки, добрий, комунікабельний, і вміє підтримати розмову. Не бомж, має роботу, заробляє нормально і їздить на машині. Не гуляка по клубам , любить більше домашню теплу атмосферу в колі сімї. Обожнює малих дітей....бачу як відноситься до моєї малої, їй 5 місяців , так любить її безмежно, ще від тоді як взнав що я вагітна.
    Симпатичний, худенький, середнього росту , не карлик но і не двох метровий...нормальний, точну цифру незнаю.Не Алкаш, може троши десь колись випити, но це рідкість, навіть на весіллі і на хрестинах в мене не пив ні грама.
    Так...більше незнаю що ще написати...якщо щось буде цікавити пишіть і пишіть і питайтесь. Буду всім рада. Надіюсь що з того щось тай вийде, а то сил моїх мені вже не хватає.
     
    • Смішно x 9
    • Подобається x 4
    • Зе бест! x 2
    • Креативно x 2
    • мімімі x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а брат згідний?)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Він точно не буде проти
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    У хлопів то трохи інакше - якщо до 25 не одружився, то потім ще все зарано :girl_crazy:
    А якщо серйозно, то як ви собі то з мамою уявляєте? Приведете рядочок дівчат і скажете: «вибирай».
    Якщо хлопець нормальний, то сам собі раду дасть. Що має бути його - то і буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Blondaa

    Blondaa Active Member

    А що тут такого? Я хіба щось кримінальне зробила!?! Всяке буває, і я думаю попробувати можна. А хлопець якраз нормальний, якби йому щось бракувало то мені б напевно стидно було писати, я йому тут не спонсорів і багатих наречених шукаю. А рішила попробувати, а можливо тут так само одинокі дівчата бувають! І найдуть один одного!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А дівчата з дітьми підходять? Зразу питання частково буде вирішене
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Не бачу нічого страшного в цьому. Яка різниця де і як знайомитися? Головне чи підходять люди одне одному чи ні...
     
  8. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Головне щоб вони один одному сподобались, а діти це не проблема!)
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2019 ---
    Дякую за розуміння! Я вважаю що можна попробувати, а можливо так і найдуть один одного.Просто зараз важко найти хорошу дівчину. Ну наприклад...познайомився він недавно з однією... Як можна спитати в людини яку бачиш перший і другий раз : А чому в тебе немає бізнесу!? А чому в тебе не Айфон?
    Я сама можу відповісти на ті питання. Бізнес важко почати, а він не привик від батьків вимагати щось, як робить це більшість, все сам на себе заробляв. Айфон!? Це що саме головне? не любить він того , він машини любить, а телефон то для нього лишнє, має нормальний і з нього достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    То не зараз, то завжди так було, їх розбирають ще в 14-15 :)
    А хлопця хорошого - ще тяжче!
    А він вам розказує подробиці побачень з дівчатами?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я теж нормально до такого ставлюся. Бо дійсно в такому віці важко знайомитися. Ну може не всім...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Та все повністю не розказує,але ми з ним брат і сестра, то деколи шось і мені перепадає!)):girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Нууу, не знаю, чи хтось захоче
    Так велично про них ще не читала))
    Все, все :pardon:- "чукча чітатєль".
     
    • Смішно Смішно x 5
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А на сайті знайомств брат сам не хоче зареєструватися? Там сам зможе і вибрати і спілкуватися, щоб не йшло все через сестру. Чи перший кастинг має бути у вас?
    Ну і 33 - це ще небагато. Ще встигне сам.
    І справді як це буде, ну оте знайомство? Будете питання бажаючим задавати, фото просити. А не приписукаєте варіант, що дівчина, яка підійде по вашим параметрам, може не сподобатися брату? І навпаки. То ж не ви на побачення з дівчиною підете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Якщоб його на сайті знайомст не було, я б йому спочатку таку ідею і подала! Але про дівчину яку я писала , якраз звітам! І вбільшості там всі такі. А буде все просто, сама іх і познайомлю, а там рішать чи подобаються вони одне одному, і як не крути но смаки я його чудово знаю, лишиться щоб він дівчині сподобався, не бачу в цьому проблеми, головне щоб було бажання!
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А ви в нього питали чи він згоден на таке?
    Напевне ще й вона повинна йому сподобатися:girl_spruce_up:
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Blondaa а фотки будуть?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  17. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Коли дійде до діла, обовязково!)
     
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Теж хотіла таке спитати;) Щоб потенційні наречені швидше відгукнулися, то треба кавалера бачити)
     
    • Смішно Смішно x 3
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Зауважте, що на форумі є класні дівчата на виданні, але щоб вони зголосилися треба їх якось на гачок підчепити)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Він згоден познайомитись , це точно,а далі видно буде!)