Штучне дитяче харчування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем MILITARIYA, 20 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Iruskakicamilana

    Iruskakicamilana New Member

    Привіт.мамочки не знаю чи по темі пишу. ...Хто годує дитячою сумішшю Hipp з металевих банок....???? Сама я годую .але питання в іншому,можливо в когось є певна кількість банок використаних ,порожніх,не ржавілих ....Дуже треба будь ласка пишіть кому не потрібно,хто може просто віддати,обміняти....
     

    Вкладення:

  2. Kirynja

    Kirynja Member

    Як перевести дитину з одної суміші на другу?
    Скільки можна давати дитині гіпоалергенну суміш?
     
  3. Kirynja

    Kirynja Member

    Дівчата хто годував своїх мацьопств гіпоалергенними сумішами?
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Краще брати гіпоалергенну суміш тієї ж фірми, що і звичайну. Потрібно поступово заміщувати одну суміш іншою. Наприклад, на один раз у Вас йде, припустимо, 3 ложки сухої суміші. То даєте 2 звичайної, а третю гіпоалергенну. Потім одну звичайної і дві гіпоалергенної. На третій раз повністю нова суміш.
    Давати її доти, доки є ознаки алергії. Потім, знов поступово переходити на звичайну.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Лютий 2016
  5. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Дівчата, незнаю чи це в нас проблема чи ні. Перша малявка їла цицю, а з другою дитиною не вийшло... Іли нутрілон, хуману, тепер їмо Фрісолак 1, стілець кращий ніж був раніше, але зелений(іноді після зеленого ще вийде жовтий) какає кожен день або деколи через день. Їмо з пляшок Авент Класік, починали з однієї дирочки, вона з 1го місяця, але коли купили з 2гого місяця, то там вже дві дирочки, і дуже якби захлинався, чи дуже сильно тягнув, зараз 4 мсяці, вночі даю з 1єю диркою, бо їмо лежачи, а вдень іноді з 2ма, щоб більше зїв. бо іїсть 150мл, іноді не все зїдає, і коли не поставити стовпчиком і не відбекнеться, то потім крики, плачі, видирається назад на руках, навіть коли засне стомлений, не бекнувши, все одно через деякий час просинається з плачем. Чи нормально це???? Наша дільнича шось не дуже все поянсює, каже, що всі діти їдять по-різному і таке інше. конкретно ніц не каже.... вагу вроді набирає нормально. хочу тепер знову міняти суміш, бо ця дуже дорого виходить. Дільнича каже нестожен або мілупу. але теж без конкретики.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Як на мене, то Ви дуже міняєте суміші. Через це болить животик. Якщо після їжі малюк не бекнув, то покладіть його на трішки, а потім знову візміть стовпчиком , щоб обовязково бекнув. Здайте аналіз калу, на бак посів. Нестожен не беріть, кажеть не найкращий. Можливо вже постарайтесь не міняти суміш, а введіть 2 рази на день Малиш(Хорольський), це Вам здешевить в взагальному харчування. А там вже скоро приткорм( зазвичай мами, чиї діти на штучному, то швидко привчають дитину до харчування дорослою їжею. І я ще раз наголошу, що лікарі не радять змінювати суміші, лише у випадку несприйняття.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Polishgirl на мою скромну думку(ну, і думка нашого педіатра:)) - так різко змінювати суміші одну за одною не можна. Я вже не згадаю але ми змінювали суміш за якоюсь схемою, поступово. Нам тоді підійшла від Хіп. Не дешево було але я не економила на здоров'ї дитини, якщо можна так сказати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Ну добре, а як тоді перевірити яка суміш підходить. Якраз методом проб я так розумію. Починали істи нову суміш то вроді перші дні какав все ок, а потім знову закрепи, треба було ставити трубоччку. Я вже заплуталась з тим всім. Та теж не хочу економити на дитині, але думаю хоч би трохи дешевше. А то 170 грн на 3 дні.... І бачу шо вночі крутиться коли хоче пукати і нввіть трохи дуситься, і коли пукне, то заспокоюється...
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я скажу Вам так трохи плоско))- суміш- не грудне молоко і так, щоб на суміші все було ідеально, мабуть не буває або пощастило, що організм дитини максимально непомітно реагує. Тому, тут вже в хід ідуть допоювання, масажики і всьо решту, щоб допомогти. Головне, щоб суміш не провокувала геть критичних ситуацій/ розладів.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Polishgirl
    Ми були на змішаному. Починали з Нутрілон, спочатку було все добре, а десь з двох з половиною міс. почалися і закрепи, і важкі пропукування. То почали шукати заміну. Вирішили спробувати Малютку Преміум
    [​IMG]
    Декілька днів переходу довелось помучитись, а потім все гаразд було. Залишили суміш аж до року. Здається ще якусь пробували перед Малюткою але не підійшла.
    Щодо проблем з животиком, то вони не обов,язково від суміші. Часом і на грудному у діток закрепи, гази і т.д.
    Щодо Мілупи. ЇЇ чомусь дуже наполегливо рекомендують майже всі педіатри - і каші, і суміші. Видно гарно їхні менеджери "працюють" з лікарями.
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    першим ділом здайте аналізи, а тоді вже підбирайте суміш.
     
  12. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Доречі, Ви написали, що даєте фрісолак, наскільки я знаю, то з їхньої серії проти закрепів є фрісовом.
     
  13. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @vakyolka , закрепів вже таких нема, але от вчора ревів-кричав вигинався 1 год часу, і живіт масувала і трубочку пхаоа, і незнаю шо це було, запхала в ваану в воду, то він трохи заспокоівся, живіт мякий був. Ну от і чого такі плачі?! Лікарка кде:"та вже би мали пройти гази", і от така відповідь. А ми купили фпісолак 1- голд, шось я не зрозуміла шо є ще ніби в таких картонних фрісолак, а ця голд якась ніьи ліпша чи як? Незнаю вже сама яку взяти , чи брати мілупу!!!
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Тобто, від того, що міняєте суміш проблема не зникає. Значить не в конкретній суміші діло. Можливо ШКТ дитини так реагує на будь яку суміш. Тому варто визначити причину, а тоді її вирішувати.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2016 ---
    Не міняйте так часто ті суміші, це додаткове навантаження дитині. Як дитина їсть Фрісолак, то, після визначення проблеми, міняйте суміш на більш підходящу з лінійки Фрісолаку. Хіба як не має той виробник потрібної, аж тоді варто шукати альтернативу в іншого.
    Ще можна пошукати, щоб Вам возили з-за кордону. Там вона якісніша може бути і дитина, можливо, зовсім по іншому буде на неї реагувати.
     
  15. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Педіатри дійсно дуже пропагують ту мілупу, але я не наважилась її давати. Вже краще дійсно попробувати малютку преміум.
    До слова, нам 9 міс і ми їмо Фрісолак голд, до цього їли фрісовом , він нам дуже підходив, хоча спочатку були трохи закрепи, але допоювання, прикорм і т.д. нам допомогли адаптуватися) зараз проблем з каками нема)
     
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    чому?нормальна абсолютно. нічим не гірша\краща за інші. тут вже як на мене розходиться в ціні - хто має можливість - купує за 100,хто за 200,хто за 50.

    Ви заспокойтесь для початку, почитайте в неті\сходіть в магазин і почитайте\подивіться які каші є,що вам підходить по ціні і т.п.
    не факт,що проблеми Вашого малюка через кашу якоїсь фірми. може був перепад температур(в малого на початку помічала таку залежність. якщо наприклад гуляв на вулиці коли жарко було, а потім в прохолодне приміщення - ввечері могли бути невеличкі концерти), даєте водичку?
    зверніться можливо,до іншого педіатра, щоб почути ще якусь думку.
    малій я купувала колись Нутрілон(з Польші возили - виходило дешевше), малому- спершу Мілупу їв, потім купила йому білоруську кашу Белакт(дешевше). ну але в нас ще гв є.

    а пхання трубочок допомагає?
     
  17. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    @Polishgirl Спробуйте бактерії подавати. Нам допоміг лактомун ( 6-8 днів і дитина як новенька). н впадайте у відчай, все так не буде))
    повністю з Вами згідна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Водичку даю, іноді відмовляється, бактеріі пили ентерожерміну-10днів, особливих змін не побачила. Трубочка допрмагала коли не какав 2-3 дні і чути було як пуки відходять, то відразу заспокоювався. А те що зараз , незнаю, вроді все ок, бо знаю що люди мають дійсно проблеми зі зригуваннями і т д... Я ще мабуть таку дурню робила, не кипятила воду малятко, там же ш пише дистильована-готова для малюків з перших днів життя! Тепер мене просвітили...
    --- дописи об"єднано, 1 Червень 2016 ---
    На рахунок сумішей, то читаю відгуки, про всі впринципі є хороші, або такі які комусь не підійшли, діти різні. От і думай тепер... Прикорм лікарка казала ше з місяць і можна варити зупки...
     
  19. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    @Polishgirl а скільки малюку? З телефону не бачу)
     
  20. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    так там ще й написано, що можна не кип"ятити тільки 24 год після відкриття.
    Ентерожерміна, нікому з моїх знайомих не допомогла нажаль...
    @Kofeinka малюку @Polishgirl 4міс. 12 днів.
     
    • Подобається Подобається x 1