Штучне дитяче харчування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем MILITARIYA, 20 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Може хто порадить де купити дешево дитяче харчування в Тернополі, але можна і у Львові. А може хтось знає, де є гуртовня дитячого харчування? Годую малого Nutrilon, але ціни на нього дуже різні. В одному магазині 88 гривень, в іншому 92. Є ще по 95, а недавно взагалі бачила по 101 гривні. В різних магазинах ціни різні, значить має бути десь гуртовня (я так собі думаю).:confused:
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче харчування

    Наперед прошу пробачення, бо не знаю Вашої ситуації, але глянула на лінієчку, в 4 місяці Ваш синочок мав би їсти цицю. Може доцільніше звернутися до констультантів ? Загляньте на гілку про ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче харчування

    Мав би їсти, але в мене молоко пропало, коли малому було 2,5 місяці, правда він зараз на змішаному годуванні, вночі даю груди. А молоко пропало від переживання, тому що малому робили в 1,5 місяці операцію на пілоростеноз. Я з ним відлежала дуже довго в лікарні, бо спочатку ніхто не міг встановити діагнозу, чому моя дитина що не зїсть, то вирве. Багато нервів, сліз, переживань і молоко почало пропадати, зціджування не помогло.
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитяче харчування

    зверніться до консультантів як радить Ната. Відновити лактацію буде трошки праці, але ЦЕ РЕАЛЬНО! і дешевше вам буде однозначно ;) краще всіх гуртовень.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Готові продукти для дитячого харчування

    Вчора була в Антошці. Побачила там Дитяче молоко, термін зберігання якого 6!!! місяців (Тотошка)... Там же "Молоко дятяче" в тетрапаку - теж кілька місяців. Спеціальне печиво (від 6 місяців) зберігається рік.
    Чи хтось купує якісь готові продукти для дітей? Якщо так, то які?
    Ми купуємо тільки сухарики Хіпп, все інше що купляла - викидала.
    Чула, що є сирки дитячі, кефіри. Ділимося досвідом:)
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Я купувала пюрешки дитячі Петрові. Час від часу, коли взимку запаси викінчилися. А оті всі печива-соки-води ми готуємо самі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Я купляю молочко та кефірчик Злагода там термін 5 діб,як маленькі були то купляла сирочки Тема,зараз купляємо дитячий сирок термін якого 4 дня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Нарахунок молока,то я теж сумніваюся,хоча купую ласуню дитяче молоко,то там теж термін зберігання більший за рахунок того Тетра-паку...:ninja:Ще час від часу купую Насті сирочки Тема,але більше подобається коли є домашній сир,тоді роблю сама ті сирочки.Баночні пюрешки купую,бо "довіряю" їм так само як і теперішнім несезонним фруктам,особливо з супермаркетів...А от соки,і овочеве і компотики варю сама з домашніх сушених яблук і морожених фруктів і овочів...Я взагалі дійшла до висновку,що на зиму треба заморожувати якнайбільше фруктів-овочів-ягід в їхній сезон,бо вони корисніші за ті всі баночки і упаковочки,але,як кажуть-"за неимением лутшего...".А печиво купую або "Марія",або звичайне "До чаю",бо ті всі дорогі по-перше,по-друге-Настя їх не їсть...
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    То той такий квадратний сирочок в советскій упаковці?Якщо так,то ми вчора теж купили,сьогодні будемо пробувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    я купую пюрешки - собі:xaxa:
    бо хочеться деколи солодкого, а вже вечір, печення не мона:no:, то в холодильнику деколи лежить баночка ОЗДХ. а саші - нічого такого. печенько - лише соленики з тмином, може жувати одне дуже довго. а в морозилці є і чорниці і суниці і всякого добра повно. узвар п’є за милу душу:y: соків не любить - я колись заради експерименту дала спробувати. понюхав і відвернувся
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Ми купуємо раз на два місяці пюрешки фруктові та пару овочевих Хіпп на випадок коли десь йдемо в гості (ми то робимо часто:ninja:) і там не має можливості поїсти нашу їжу чи приготувати, маю також хіповський чай-використовую коли закінчиться компот а нам треба попити, виходить теж раз на два тижні грам так 30,
    печиво купила Хайнц-так і лежить, декілька раз давала з своїм молоком-не сподобалось, а так гризти теж не дуже хоче, більше їй бублики подобаються,
    сирок роблю сама з заквасок, молоко брала завжди селянське в тетрапаку, там термін майже місяць, теепр беру Молокія.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Та я і несезонні фрукти не купую. Я вже мудра мама, наморощила купу всього, то годую дітей тими запасами.
    А дороге печиво "дитяче" мої діти навіть не нюхають :xaxa::xaxa::xaxa:. Зате змітають бабусині сухарики. От і добре. Я тільки тішуся.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    я купую пюре "рум'яні щічки"-смакує..:y:.як у дитинстві(його їм я:xaxa:),подруга його давала донечці,то та уплітала за дві щоки.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Я дитині готового майже нічого не купую.Я ніяк не розумію нашо в кожен продукт дитячого харчування пхати штучні вітаміни,каша з вітамінами,сік з вітамінами,печиво і те з цілим списком вітамінів:confused:. Навіть не уявляю як можна то все давати дітям.Я взагалі погано відношуся до штучних вітамінів і вважаю,що вживати їх треба тільки за певних важливих показань.
    Купувала кілька разів м"ясне пюре"Тема",Софійка добре їсть його з тушкованими овочами.
    В основному годую дитину всім домашнім самозвареним,самоспеченим,самозамороженим...:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    До готових дитячих продуктів ставлюсь по-різному. Молочні: кефір, молоко, сир даю домашні (сільські, в бабусі, яка провірена часом - 5 років нам носить:)), а спочатку давала теж "Тёму", пробували "Наріне". Пюре фруктові пробували, але найкраще йдуть ті ж сільські яблука і морожена мамина полуниця. Єдине, що зараз купуємо, то каші, (бо в домашніх умовах не весь асортимент), і до картоплі чи до тих ж каш м"ясні пюре (знову ж таки - великий вибір, особливо нам подобається телятина з печінкою). А решта все своє. А ще обов"язково бублики. Сухарики теж любить, але не даю, бо запихає весь в рот. (Одного разу дивимось - дитина щось підозріло широко усміхається; шукаємо сухарик і він з нами, при цьому не перестає усміхатись. А виявляється, це рот набрав форму сухарика.:xaxa::xaxa:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    я вважаю,що готові дитячі продукти добре для дороги або коли їдеш у гості брати з собою.я,наприклад,бажаю купити пароварку і готувати для донечки сама(моя мама тримає город і ми маємо все своє 100% без хімії).але весною пюрешки фруктові можна і купити,головне вибрати без цукру,і ті,які хоч якимось вимогам відповідають.
    за кордоном до дитячого харчування (баночного) відносяться трошки інакше і думаю той самий ХІПП собі не позволить неякісну продукцію,але німейцькій і укр ХІПП -чи це одне і те саме-я не впевнена. уже ЧІКО клепається під Одесою за цінлю справжнього чіко.
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Ми давали малому фруктові пюре (Румяні щічки, потім Одеського конс.заводу, Чудо-Чудо)разом з сирочком(робила сама), купували кефір Наріне, тепер п"є звичайний Біо-кефір як і ми, інколи купуємо Растішку питну абр сирну.Якщо в дитини нема ніякої на то алергії і болі, то думаю не так страшно.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Соки "гербер" в баночках, бо вони без цукру. наріне магазинне; печиво "марія" та вівсяне.
    Маю питання щодо сосисок дитячих. Хтось коли-небудь давав? які?
    Бо малий так часом просить якоїсь ковбаси чи сосиски, але ще досі нічого такого не пробував. Просто зараз звичайне мяско відмовляється їсти.
     
  19. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Дитячі сирки - в ВАМі Тёма (здається) мій їсть дуже смачно. І те саме Наріне. Далі баночки з пюрешками фруктовими з печеньком чи пластівцями. Не кожного дня - але для поповнення смаків, бо сама не запаслася таким влітку. Зі свого боку перечитавши склад... Дешевше - краще. Менше зайвого запихають. Брала або Наме, або Карапуз
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Готові дитячі продукти харчування

    Так він,ми його двоє наминаємо:)
     
    • Подобається Подобається x 1