Штучки-дрючки та інші прибамбасики

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Травень 2009.

  1. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Потребую поради, щодо станка для бісероплетіння. Знайшла декілька, не знаю чи нормальні, зручні? Дерев"яні рейки мають бути круглої чи квадратної форми ?
    станок 1) розмір 30*27 см ціна 175грн
    [​IMG] [​IMG]
    станок 2)21*43 см 155грн
    [​IMG]
     
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Вишивала я на рівномірці без п'ялець. Жахливо :girl_sad:
    Тепер шукаю п'яльця. Є різних розмірів. Які краще брати для вишивання рушника?
    І прочитала про лампи. Я ж вишиваю завжди при штучному освітленні. Певно і мені лампа потрібна :scratch_one-s_head:
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Купіть собі ліпше снапи. Вони дорожчі, але набагато кращі. Тканина не заломлюється і натяг кращий. Та й взагалі простіше ними користуватись. В Аграфці можете глянути. Оптимальний розмір як на мене 20х20 см
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Ще хорошими є гобеленові пяльця від Арабески
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Ziben

    Ziben :)

    я б рекомендувала вишивальний станок. до цього використовувала п'яльця. на станку зручніше і швидше, плюс можна вишивати двома руками (що значно пришвидшує процес)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Пішла я вчора в рукодільний магазин, запиталась за снапи. А вони такого звіра не знають :girl_haha:
    Може є якісь перевірені рукодільні інтернет-магазини з оригінальними снапами? :girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2015
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Там і глянула, я щось подумала, що то львівський магазин :pardon:
    Але 20х20 немає на складі :girl_sad:
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2015
  8. Holly

    Holly Moderator

    він львівський. Снапи ще можуть бути в "Мережці" і в магазинчику на провесні. Ще в новому ЦУМі є вишивання і там є здається бачила снапи. Можу сьогодні глянути вам за ними
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Я замовляла на Кiдстафi - було дешевше , як в магазинах.
     
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я в тому нічого не петраю :girl_blush2:
     
  11. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Shmakardya

    Shmakardya New Member

    Ось змайстрував станок для вишивання. Дружина вже випробовує.
    177 166.jpg 177 176.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    А я свого чоловіка-столяра ніяк не можу вмовити...... Людські замовлення робить, а мені все не має часу:girl_sad:
     
  14. Shmakardya

    Shmakardya New Member

    Якщо когось зацікавив даний витвір, можемо домовитись про виготовлення ідентичного, або ж за індивідуальними розмірами. Також можна розглянути можливість виготовлення станка для вишивання бісером.
     
  15. octavia

    octavia Well-Known Member

    Маю декілька станків і гобеленових рам до них , маю кілька видів пялець . Захотіла ще ку-снапи , але ціна на них кусюча то вирішила зробити власноруч (вірніше руками чоловіка і сина :girl_crazy:) . Купила трубу пластикову для електропроводки і 4 коліна і ось маю такі снапи
    [​IMG] [​IMG]
    Майстер клас по виготовленню брала ось тут

    Собівартість 70 грн і смачний обід для чоловіка :girl_blum:. Тримають добре єдина проблема важко зачепити на тримач для пялець або станок.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    є тримачі до рамок що на стіл фіксуються і станки диванно-настольні чи підлогові - на які теж можна рамку покласти
     
  17. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Дівчатка, а де ви купували тримачі для п'ялець, які за край столу фіксуються? Треба терміново доволі придбати і щось ніде не можу знайти їх.
     
  18. Melian

    Melian Well-Known Member

    Похвалюсь - колись подарували таку красоту, вже багацько великих картин на ній вишила. До речі, замовляли через інтернет в одній харківській фірмі [​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчатка, привіт. Дуже потребую поради: шукаю мереживо, але обійшла кілька магазинів і там...ну щось таке не дуже гране..і колір як радянська тюль((( підкажіть де у Львові якійсь такі магазинчики саме з таким ніжним, гарним мереживом? мені на 3-4 см ширини, білий колір