Штори

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 8 Вересень 2010.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Допоможіть, будь ласка, підібрати колір штор(однотонні). Хочу в усіх кімнатах однакові мати. Може надихнусь чиєюсь ідеєю)))Бо самій щось нічого , окрім сірих, в голову не приходить...
    Отакі кольори кімнат(усюди дивіться другий взірець зверху)


     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Може шукати серед відтінків taupe. Сірий холоднуватий буде.

    #ceb4a1 hex color

    Можна ввести код кольору стін і подивитися різні варіанти доповнення. Я б шукала серед taupe (не знаю, як то найкраще перекласти, щось між коричневим і сірим), молочних, кремових, капучіно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, може знаєте, в ЦУМі одразу можна підігнути і прошити стрічку? Як шиють - одразу чи треба чекати пару днів?
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    @Dominika, я в цумі здавала в ательє, бо в магазині не шили
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Raven а довго чекали. щоб зробили?
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    @Dominika, мені не горіло .то за три дні забрала.
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Підкажіть, чи десь таке продається готове, чи то треба шити? Треба мужу штори, а я заріклась ті плахти прати і прасувати[​IMG]
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @svoybox, як знайомо) на зав'язки нема, бачила римки звичайні
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Потребую поради. Хочу фіранку-тюль-штору на кухню. Але проблема, що на тій стіні 2 підлогові вікна з виходом на балкон. Я довго думала, спочатку хотіла зробити фіранку з кількох смуг органзи. Зараз згадала про штори-нитки. Може хто мав подібну проблему - як вирішили, може хто має ті нитки?
    IMG_20190603_155143562.jpg
    Пригадую що на форумі було СП з шторами - який то сайт був?
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @Зорянівонька, ті нитки прикольно, як є двері і впадло постійно ті штори тягати) кума має, задоволена
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Потребую поради: поставили нові вікна, коли знімала тюль і штори щоб попрати, якось задумалась чи потрібні мені ці штори?! Кімната сонячна (Пд-Сх), стіни голубі, штори сині, тюль-сітка біла. Просто коли зняла штори і залишилась тільки тюль, якось кімната стала світлішою і ніби більшою. Чи є в когось просто одна тюль? практично? Бо мої штори хіба збирають пил, може 2 рази на рік можемо закрити їх. І поставити рулонні жалюзі.
     
  12. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    так, в мене на кухні в лоджії. мені виглядає гарно, вже рік так висить, але все ж таки плануємо штори ще докупити, бо сонячна сторона й дуже нагрівається приміщення.
     
  13. Ziben

    Ziben :)

    В мене у всіх кімнатах тільки тюль, в спальні- тюль+рулонні жалюзі. Але навпроти немає будинків, тому нема потреби закриватись ввечері від цікавих сусідів.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Купи день ніч і тюль залиш. А потім і тюль знімеш:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, як задекорувати ось таке панорамне вікно в кухні. Ліворуч - вихід на балкон, двері відкриваються всередину.
    Window.jpg
    Я думала повісити там однотонну трохи густішу фіранку (типу лляної). Чи буде негарно без штор?
     
  16. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Маю такі штори на кухні. Задоволена, в інтернеті є море кольорів і варіантів, то ж можна підібрати все, що душа забажає
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, знайшли?...
    Цікавить, де у Львові є гарний вибір римок, або хто може пошити?...
     
    • Креативно Креативно x 1
  18. Lyubba

    Lyubba Member

    Ні. Якось не знаходжу або натхнення або грошей :) бачила в Епіцентрі за метро щось таке

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Ми 2 роки тому в Новій лінії римками закуплялися - вибір кольорів був на четвірочку,
    пізніше в Епіцентрі на Хмельницького бачила набагато ширший асортимент
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я шила сама. Насправді це зовсім не складно, якщо є машинка і елементарні вміння більш-менш рівно строчити. Є схеми в інтернеті і відео на ютубі. Механізм з фурнітурою в комплекті купувала готовий (замовляла під свої розміри). Я робила одну римку на вікно і карниз кріпила на стіну над вікном.
    Але я і всі "звичайні" штори і тюлі в нову квартиру шила сама. Спеціально купила швейну машину. На попередню квартиру замовляла пошиття, бо думала, що там щось "мудре". А насправді правильно поміряти висоту і підібрати стрічку під бажану драпіровку.
     
    • Подобається Подобається x 6