Штори

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 8 Вересень 2010.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Гуртівні ж є. Ціни шикарні просто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Здайте точки)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Хто має штори плісе, закріплені на стелі. Маю форточки на балконі, а хочу суцільну штору.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Печаль-біда :girl_cray:
    Треба мені тканинні рулонки або ролети день-ніч з обов'язковою присутністю в малюнку жовтого кольору, і дуже бажаною присутністю білого і сірого кольорів.
    Передивилася купу каталогів, нічого підходящого не знайшла.
    Єдиний плюс мінус варіант IMG_20170510_155737.jpg
    Але зелений і фіолетовий мені не в'яжуться, бо інтер'єр в сіро-білій кольоровій гамі з лимонного кольорц акцентами. З акцентів плануються світильники (вже куплені, за немалі гроші, тому мушу "плясати" тепер від них - я ж не могла подумати, що я ролетів не знайду, коли освітлення купувала :girl_sad:), ролети і диванні подушки. В перспективі, по мірі знаходження - якісь декоративні високі вази жовтого кольору, котрі встановлюються на підлогу, або щось інше в потрібній кольоровій гамі.
    Радьте щось, бо я геть засмутилася...
    Може якісь "точки" з великим вибором?
    Пи.Си. Ідеально було б щось такого плану 14944418773892130433195.jpg , але сіро-біло-жовте.
    Чувак в магазині Роло, який тут вище радили, сказав, що дуже мені співчуває :girl_crazy: бо шукати потрібне мені доведеться довгооо.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Ми карниз брали у "ваш карниз". Там суцільні лимонні були на стенді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Kroshka Enot, бачила щось з жовтим у Ваш карниз в Новому цумі. Вибирали брату. Йому треба було оранжево-сіро-білі. Знайшли). І Вам повезе.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Шукаю штори на терасу....і не можу знайти((((порадьте хоч пару точок.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вони мають бути водостійкими? Такими, типу легким бризентом? Є такі на гуртовні на Зеленій (чи то Джорджа Вашингтона). Там де різні спецтканини. Ми там дивились, щоб накрити перголу.
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Так)))щоб погоді нашій "вгодили".Дяяяякую Вам велике,@Rodionochka ,бо я вже з ніг збилася.А ще хоча б приблизно зорієнтуйте в лоації-ми б поїхали сьогодні.
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2017
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вони в неділю не працюють. Це якщо на кільці Зелена-Джоржа Вашингтона звернути з Зеленою на Вашингтона то по праву руку будуть за зупинкою ворота на склади. Ось туди звертаєте і по ліву руку буде та гуртовня. Там були різні кольори, і ціни орієнтовно 70-90 грн п.м. Ще знайшла таку тканину, але лише полосату (коричневий-беж) на гуртовні під Новим цумом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    @Rodionochka ,я Вас люблю)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nica

    Nica Well-Known Member

    Дівчата, порадьте будь ласка майстра з пошиття штор. Нічого надзвичайного не треба, хочу люверси.
     
  13. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    В новому цумі де продають тюлі .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Popi

    Popi Well-Known Member

    А розкажіть мені, про ваш інтерєр. Потрібно , щоб підібрали, поміряли +карнизи хочу.. А в мене зовсім не творчий підхід. У них захмарні ціни, чи нормальго?
     
  15. gabik

    gabik New Member

    я теж обходила всі магазини львова у пошуках штор у вітальню. Словом, заплуталася де і що бачила. Почала шукати по інтернету вибрала на цьому сайті Тюль у Львові купити в інтернет магазині з доставкою. дуже задоволена. З доставкою і не треба більше бігати. ціни в порівнянні нижчі ніж у магазинах.
     
    Останнє редагування: 21 Серпень 2017
  16. darvino

    darvino New Member

  17. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Дівчата, прошу поради. Плануємо робити в спальні ремонт. Відповідно, потрібні фіранки і штори на два вікна. Стіни будуть персикового кольору. Меблі - дубові, світлі. Вікна мають 2 м ширини, а карнизи - 4 м. Тепер ще такі довгі карнизи чіпляють? Бо я хочу їх обрізати - серце болить, що дурно стільки стіни пропадає, а я би там якусь рамочку повісила чи вишивку. І ще, вікна виходять на захід і південь, тому потрібні будуть ролети. Якщо штори будуть з візерунком, то ролети можуть бути теж з візерунком? Бо в батьків блідо персикові однотонні, то мені знадвору виглядає, ніби простирадлом завішені.
     

    Вкладення:

    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Баян Баян x 1
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене теж, брала штори блекаут і їх цілком вистарчило.
    Ролети можуть бути в тон стін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    В нас так вийшло випадково, то скажу , що не найкращий варіант, зливається трохи. Краще все таки щось контрасне брати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    в мене були дуже контрастні штори відносно стін, якби ще й ролети були з візерунком, то був би капець