Штори

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 8 Вересень 2010.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Ulianusia я теж про зелений подумала, але мені здається, що він до коричневого не дуже пасує,. Ну але то вже дивись, що тобі більше подобається))
     
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Той коричневий насправді світліший ніж на фото...але так ти мене тим жовтим зацікавила(якраз переглядаю різні жовті).А якщо червоний(такий помідоровий?)
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Ulianusia Ви спочатку змонтуйте меблі, трохи звикніть до них і тоді підбирайте штори. Дерев'яні кухні самі по собі є акцентом, то може Вам перехочеться ставити на вікно яскраву пляму у вигляді штори. Треба дивитися, який то бік (сонячний чи затемнений), як штучне освітлення змінює колір стін і фасадів.
    Як на мій смак, тут акценту на вікно не треба. Можна трошки на фактурі побавитися, а колір взяти теплої пастельної гами. Може помідоровий (як Ви писали) + льон. Але я помідоровий уявляю собі як колір томатного соку, густий такий, а не яскравий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую)))то східна сторона.Мабуть дійсно дочекаюсь меблів і вже тоді щось "побачу".Там в нас ще такий нюанс,що кухня-столова і вітальня не матимуть дверей і ота частина,де столова мусить якось і з вітальнею гармоніювати ну і відповідно кухонна частина,бо вона зі столаою разом...Певно дійсно треба спочатку меблі...
     
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Теж гарна ідея)))Але як на мене краще чиста тканина, без жодних візерунків, але такий не як томатний сік, а як сам помідорчик:girl_curtsey:
    От з цим згідна, а щодо цього
    то вже буде видно, коли будуть меблі в кухні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    яка гарна плитка.... а мені здається сюди підійде любий яскравий колір) який любите
     
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую)))я вже й не знаю,що тепер люблю....))))шукатиму,може щось надибаю)))
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    На Пінтерест є ідейки. Гляньте там, точно щось почерпнете.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Ulianusia я так по фото розумію, що біля вікна планується мийка? Не зрозуміла запитання: стосувалося кольору чи фактури?
    Якщо фактури - тіко жалюзі. Якщо кольору - спочатку варто зробити меблі і тільки потім обирати колір. Я за світлий. Беж якийсь.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я люблю інтер)єри в таких кольорах, це основа. а настрій завжди можна змінити шторами, скатертинами, і іншими аксесуарами..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую)))так,там буде мийка)))питаю і про колір,і про фактуру....бляха...от все люблю,крім жалюзі))))
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2017 ---
    От я теж)))а тепер,бачу,дійде до діла,а я не можу нічого придумати...може дійсно будуть меблі і я "щось" побачу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    з практичної точки зору жалюзі будуть ідеально митися і відкривати-ховати тебе за вікном. Можна римську штору, але подумай чи ти будеш готова її прати і "вбирати" раз на місяць.
    І (я злий практик) не роби такі фасади. Вони звузять і обтяжуть кухню + східна сторона - зранку буде нормально, потім напряг. Зроби якісь світлі - слонової кості + темний каркас і стільницю. Стільницю замовляй литу з мийкою.
    Дуже гарна плитка. Пісенька прям.:girl_tender:
     
  13. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    То капець!!!!!вже нічого не зміню....А чого звузять?(тепер заспокой мене).вони досить світлі(такі медові)і стільниця світла....ну і як мені тепер заснути?!?!?!
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2017 ---
    І ще...яка то лита???
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    перенесла нас в тему про кухні.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Бо то мав бути "кабанчик" спочатку....((((а потім переграли то і вирішила,що світла стільниця все "врегулює"....як бачиш,дизайнер я ще той....
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    з цікавістю чекаю фото кухні з меблями. .. з медовими фасадами мож вам тоді підійде якийсь кантрі стиль..
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Як зробимо-закину фото обов'язково)))
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Ulianusia ти планувала
    ? І на весь перший поверх - плавно переходящі приміщення?
     
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ні,мені кантрі стиль не дуже....)))ми не хотіли дверй зі столової у вітальню,відповідно не було змісту ставити їх з коридору в кухню
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    то давай фото кухня-кімната з вікном в кімнаті, щоб візуалізувати штори всюди