Штори

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 8 Вересень 2010.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Задумуюся над тим, що повісити у щойно відремонтовану квартиру на вікна. Дуже подобаються рулонні штори.
    [​IMG] [​IMG]
    Чи може краще римські?
    А що у Вас на вікнах? Що практичніше і красивіше?
    Які на це тепер ціни?
    Давайте ділитися ідеями.
    Такий варіант для кухні.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2010
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Штори

    На кухню однозначно хочу жалюзі (в нас вікно над плитою, штори би не встигала прати), а на інше вікно - важкі грубі штори (класичні), в якомусь народному стилі, бачила такі з соняхами :)

    Рулонні штори класно виглядають на дахових вікнах, але, мабуть, такого вікна косого в нас не буде, тому буде знову щось класичне.

    Французькі штори бачу хіба в якомусь просторому холі, але для того треба ще таку хату мати - занадто воно якось помпезно, як в театрі :)

    Короче, я консерватор :)
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Штори

    Роздумувала над шторами як собі в квартиру брали.в кухню хотіла римські, але надто дорого виходило, зупинились на жалюзях.а в зал і спальню - класичні.брала тканину на гуртовні, а подруга мені шила.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    А в нас над мойкою. От я і думаю, що ж то буде практичніше. Однозначно треба щось, щоб вечірком не було через них видно із сусіднього будинку.

    ---------- Додано в 14:40 ---------- Попередній допис був написаний в 14:37 ----------

    А скільки? Якщо не секрет. І яке вікно розмірами? Бо я ще по магазинах не ходила і поняття в цінах не маю.
    Що дорожче римські чи рулонні?

    Отаке мені подобається дуже.
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2010
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    Сьогодні дивилася в ІНТЕРСІТІ на рулонні штори. Метр погонний від 350 грн і вище.
     
  6. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    мені такі теж дуже сподобались :)
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    В нас на кухні рулонні штори ( як в першому пості фотка з оранжевою і рожевою). Основна причина - це сонце яке зранку і до обіду страшенно заважає, а зі шторами дуже комфортно. Але в нас ше тюль на кухні - бо в похмуру погоду рулонки піднімаю а "пусте" вікно мене нервує. Купляли вже готові, в Практікері, але вони є і в Новій лінії, і в Епіцентрі - на стандартне двохстворчате вікно 1.300*1.400 - ідеально підійшли готові - на кожну половинку своя рулька. Але в нас найпростіший варіант, без направляючих, на вертикально-відкритому вікні вони закріплені на ліпуцчі до вікна, на глухому вікні просто собі висять рівно. За цепочку як у жалюзей тягнеш - або піднімаються( згортаються) або опускаються( розгортаються). В кімнату будем замовляти окремо, на балконну дверь на направляючих, на глухе балконне вікно звичайну. Сьогодні лише на південному в одному з меблевих залів були в магазинчику який саме такі штори різних конфігурацій пропонує. Цін зараз не пригадаю, але памьятаю що чоловік сказав що не дорого. Якщо когось цікавить, в ПП можу скинути їх координати, нам їх рекламку дали.
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    Вчора замовили якраз на південному ТЦ Карпати. Напевне там де Ви кажете. Вікно в кімнату (69см*1.22) вийшло 200грн, а в кухню подвійне 300грн. В іншій будці з тих самих матер. порахували майже в два рази дорожче. Так що варто трошки походити щоб зекономити.
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    А я поки загорілася ідеєю про деревяні жалюзі [​IMG]
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    а як їх мити?

    з пласмасовими - така морока:girl_cray:
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    Тому я і категорично проти жалюзів.
     
  12. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    в нас в офісі прибиральниця прала жалюзі із тканини, потім їх прасувала і вішала (вертикальні широкі). металеві дрібні горизонтальні, якщо легко знімаються, цілими в мильну воду у ванну, трохи побовтати і чисті, думаю пластмасові теж так можна або окремо з кожної планки пилюку витирати:girl_impossible:
     
  13. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: Штори

    І мені дуже подобаються деревяні жалюзі. Планую їх повісити у ванну.
    Недавно мала справу з шторами, тому може сказати, що ціна залежить від матерії.
    Добре підібрані штори це 50% інтерєру кімнати.
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    Це зрозуміло. Щодо рулонних, то я вибрала з кращих і дорожчих, просто в інших місцях такі самі вдвічі дорожчі. Тому не завжди
    а інколи від націнки і місця їх продажу.
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    ооо я мала на увазі - дрібні металеві.

    то є жах. цлими - щолсь погано відмиваються . а кожну пластинку - гнуться.. ЖАХЛИВО. особливо, ті , що з кухні. там не просто порох ..
     
  16. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    а не знаєте, як вони в догляді?

    бо шукаю шторку-жалюзі для такого вологого приміщення, як ванна - завісити нішу-кладовку.
    ролети з тканини думаю "зацвітуть", особливо та частина, що в рулоні буде скручена.
    може, металеві...
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    Сьогодні повісив чоловік наші рулонні штори:
    в кімнаті і на кухні
    [​IMG][​IMG]
     
  18. Irynka84

    Irynka84 Active Member

    Відповідь: Штори

    Як ці рулонні штори кріпляться? До вікна? Робляться дірки?
     
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Штори

    Так, до вікна. Там є лепки спец. щоб кріплення приклеїти, ми на двох робили ще дирки і кріпили болтиками, а на ті вікна що відкриваються є спец кріплення наверх, можна не кріпити більше ніяк.
     
  20. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Штори

    підскажіть де ви, придбали таку красу?