Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То вже чотири випуски було? Я на ютубі три подивилась.
    Ну, по ньому видно, що не з тих стриманих, скромних)). От, поцілунки - ладно(якщо дівчина дозволяє, хоче?)), а оте мацання- брррр.
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Так, вже якраз четвертий був) там якраз в них ті розмови про секс був, хто з ким і де)))
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Нда, "секс втроем" теж скромності не додає:girl_in_dreams:
     
  4. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    А мені спочатку він на зубастіка Роналду схожий.
    І я мабуть не права, але по вигляду на любітєля... Таке трохи прибацане
    Але дивлюсь, бо цікаво як кожна себе веде. Хтось мудріший, хтось такоє...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Бавимось зараз з малою холостяка)) нікого не нагадує ?)))
    CB5B729C-4968-48A4-A753-01BF7376E5C9.jpeg
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Оля з телефоном?))
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та байкерша, що повністю себе переробила?:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я взагалі-то про неї подумала( по костюму), але думала , що вона і Оля з телефоном - одна і та сама людина))) Шось я напевно не сильно уважно дивлюся те шоу)))
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Thebestnata для мене різниця що Оля більше татуйована))
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Coraline Jones

    Coraline Jones New Member

    Дивилася холостяка перший раз, тому що хотіла дізнатися навколо чого такий ажіотаж. Бо подружки говорять про холостяка, а я збоку сиджу і нічого не розумію з їх розмови.
    Так от той Нікіта як на мене не дуже красивий, і мені здаєтьється що могли вибрати якогось кращого чоловіка. Ну то таке... Але те як він ходить на побачення з тими дівчатами мені взагалі не подобається. Вже на першому побаченні він до кожної лізе цілуватися, і мацає їх. Таке враження що якщо дівчина його не поцілує, то він її викене з того шоу, і піде до іншої. При чому мені вразило те що він прикривається тим аби наче б то хоче про них дізнатися більше, ну це похвально, але з язиком в роті він не дізнається в них багато.
    Він мені чомусь не схожий на чоловіка який хоче серйозних стосунків, мені здається що це шоу для нього лише розвага, от так він перецілується зі всіма, перемацає їх, а може і щось більше буде, а потім піде далі. Але це лише моя особиста думка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Ку-ку:girl_flag_of_truce:
    Що, тут зовсім нікого цього року?
    Хоч шоу таке собі.... про Х я ще враження не склала, на перший погялд середньостатистичний - не бісить і не захоплює, а от дівок йому набрали - мамадарагая
    Цікаво скільки кг силікону там на всіх, напевно можна було б з нього зліпити додатквову учасницю :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я дивилася. Дівчата всі мені дуууже однакові ззовні, видно один пластичний хірург у них був :) хоча коли з частини змили косметику (яка була на першій зустрічі), я декого не впізнала) і ще дратує, що дівки постійно зображають дикі мімічні емоції на обличчі.Сам холостяк ніби нічо, подивимося як далі буде)
     
  14. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Ага, точно один, і то криворукий.

    От що в них з губами? Таке враження що на них вчилися, чи ставили досліди на тему скільки філлера може влізти в одну губу)))

    Взагальному, після вчорашнього ефіру, в мене залишилося доволі непогане враження. Досить динамічно поки події розгортаються, і одразу прибрали два персонажі, які мене нервували:girl_claping:- ту блонду перекчану (хоч на ній шоу можна було ще робити і робити) і дівчину, яка пішла остання - страшенно неприємна мені була, хоча без тюнінгу.

    Дуже мені поки цікава україномовна пані, та що по конкурсах краси виступає. Не можу поки сказати чи буду вболівати за неї, чи чекати коли її скоріше приберуть, але байдужості вона не викликає. І, до речі, її тюнінг схоже робив хтось трохи вправніший, ніж решті губатих))

    Про вік дівчат, який заявляють у візитках... Мені звичайно приємно, що я виглядаю молодше деяких 22 річних, але камон, треба трохи реальніше применшувати - всі вони виглядають на добрих 30+, ну які 22-25 років? Там правдивий вік хіба в кучеряшки.
    А потім конфузи вилазять, коли 21-но річна масажистка розказує що 8 років в порефесії :girl_haha:

    Ще одне спостереження - цього року багато дівчат вже з засвіченими обличчями. Десь вже точно мелькали по ТВ. Блонда сама зізналася що вже була на якомусь шоу; та худюща україномовна - точно десь бачила її, от де не знаю,може в рекламі; дівчинка-кучеряшка - ніби на одному з талант-шоу була.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Вона мені якась дуже неприємна, не знаю чому. Може то перше враження таке. Поки немаю за кого вболівати))

    От-от в мене таке ж враження. А ще мені подобається оте їхнє "йой,та в мене така кар'єра". Яка до біса кар'єра, хто їх би на півроку на зйомки відпустив?) Щось мені то не в'яжеться))

    То питання мене не покидає всі сезони Холостяка. Як можна в 22 виглядати на 30? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Цього року зйомки почались в грудні :)
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Навіть не думала дивитись цей сезон але карантин(особи ,що на карантині ) вносить свої корективи:girl_crazy:
    Коротко. я тільки 1-й день подивилась.
    Фаворитки))- Оля, Наталя, Кучеряха(Альона?).
    Але, окрім них, там доста :girl_witch: тому, ґвалтувати його будуть нєподєцкі:man_in_love:
    Цікаво що він із себе. Думаю, зголоднів він достатньо і буде брати, що дають))).
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ще забула гімнастку і стриптиз- оці ногами його візьмуть))).
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я поки тільки перший випуск подивилась. Бачу в трійці помічницю депутата, Христину і Дашу-гімнастку. Остання мені симпатична, попри губи(більш-менш на диво), поки що. Лія і Аня з тими варениками просто караул. Кучеряшка мила, але вона така дитина якась. В моделі з Рівного такий голос гарний, поставлений, я так і думала, що вона на телебаченні працює. Ну але вона холостяку не пасує, як і Наталя. Трохи дратує, що та Наталя вже з самого початку типу така фаворитка, все довкола неї крутиться. Йду дивитись другу серію...
     
  20. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дуже сильно бісить модель Юлія, так себе несе,ніби кАрАлЄва) а її міміка - то окрема тема. Вічно такі міни викорчує на обличчі, ніби вона актриса "пагарєлого театра")
    Даша - видно було, що вона холостяку рілі дуже подобається. Та і по типажу бачу, що він таких "спокійніших" обирає, але хтозна як воно буде далі :) я далі поки не визначилася за кого вболівати)
     
    • Подобається Подобається x 1