Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    ОЙ, дівчата..... знайшла час, сіла передивлятися вчорашній випуск, ну як випуск - тільки церемонію, і з того всього 5 раз переглядала кусочок від того моменту, як Галя його перебила і до моменту як вона сама закрила дверку машини і сказала йому "щасливо", поки той чудак стогнав "Галя....., Галя!!!. Як же круто вона пішла. То мабуть найсильніший момент зі всіх сезонів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    То напевне я тільки одна побачила, що він обрав Іванку ще з зустрчі з батьками. І на побаченні останньому відносився до неї дуже ніжно. Я не знала хто переможе, не цікавилася наіть, але в останніх трьох серіях мені вже було все ясно.. Хоча на початку сезону про Іванку подумала б в останню чергу, геть від неї не пахло переможницею.

    Ну, і таки так, Галя пролетіла, вона з норовом і характером, балувана- ця гримуча суміш ніколи не викликатиме захват в чоловіків.
    А як пішла з церемонії, ну то яка сама, так і пішла. Обніматися може й не варто було, але з норовом вона перегнула.
    Зато тепер буде збирати аншлаги фанів, як Аннеті...:)))
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Де саме, на Вашу думку, перегнула з норовом? На церемонії?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    На останній церемонії, де Рожден вибрав Іванку.
     
  6. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    ну не знаю, тут кожен має право на своє бачення.
    Власне перегинала вона раніше, якщо вірити тому, що нам показували, і це мене дуже в ній дратувало. Але в останньому випуску перегину я не бачила, здорову самоповагу - так, помірну гордість - так, і вищий пілотаж самоконтролю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я взагалі зараз видамся видумщицею, але направду останній випуск дивилась дуже уважно і так, вловлюючи кожну емоцію. Так от мені чомусь видалось, що ідучи на церемонію вручення кольца)), Галя вже знала, що Рожден її не обере і відповідно себе накрутила ще до.
    От не впізнала я на тій церемонії ту емоційну Галю, навіть коли стояла, коли Рожден говорив, то я, сама ще того не знаючи кого він обере, собі так в голові припустила що от Галя вже все знає. Вона, хто зауважив, навіть почала махати головою ще до вердикту холостяка.
    Не плакати, не рвати на собі волосся на камеру - це похвально, але ну, грубо кажучи на тому шоу ніхто нікому нічим не зобов"язаний і Рожден нікому нічого не обіцяв та й поганого не зробив, тому треба хоча б намагатися піти гідно... а викиди типу не тих обирають, чи двері в машині не дати закрити... всі ці цирки в тому роді мені видались дивними.
    Хоча це шоу і хто його зна як воно там все в реальності.
    У мене що до Іванки, що до Галі було нейтральне відношення. Я вже писала, що фаворитів не було, як в минулих сезонах. Хіба десь там на початках, але вже пішли і всі за них забули.)

    пс: Іванку я трохи перестала поважати не стільки за штучність (ну, най то її якийсь особистий юначеский прибамбах. Пройде:) ), а за мову. Будучи з Івано-Франківська, з україномовної родини тарабанити на шоу па рускі- нууу...:dntknw:
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2018
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та є такі натуристі, то мені не дивно)). І є хитріші, як ця Іванка і до речі, я не знала, що
    Пристосовуються люди, як вміють.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Жанна, от геть з тобою не погоджуюсь:girl_nea:
    По-перше, з ЛУЦЬКА вона, а не з Франківська. Ясно що це теж західна Україна, але факт!
    По-друге, Галя завжди трималася на церемоніях дуже впевнено і стримано, вона готова була в будь-який момент собі піти гордо. Ну а як інакше? Вона ж точно дивилась попередні сезони холостяка, і розуміла що поки їй не вручать перстень, доти вона в будь-який момент може піти, то що ж кожного разу мала нюні розпускати.
    Мені про неї ясно таке: прийшла на проект не для піару(на відміну від Іванки і Ко), мала дійсно почуття вже до Роді, ну і головне - вона горда українська баба, яка ніколи не дасть собі гадити на голову. Як вона побивалась за той поцілунок на першому побаченні:girl_impossible: але тоді була таке атмосфера, такий момент - просто не могло бути по-інакшому:girl_tender:
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2018 ---
    я теж:girl_haha: сьогодні спочатку подивилась на телефоні, потім на ноуті, потім ще включила стб, і якраз потрапила на ту сцену - як тільки Галя відїхала, зразу ж виключила:girl_crazy: ну геть не цікаво було ще раз на ту Іванку дивитись. От мені цікаво, а скільки часу пройшло між зніманнями тих двох сцен, бо ісля того, як Родя відправив Галю, на ньому прям лиця не було:girl_crazy: а може взагалі Іванчина сцена знімалась першою?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    я б навіть сказала галицька баба.

    на іншому форумі читала що 2 години каву пив, до себе приходив, а на наступний день сам полетів додому, а фіналістки і вся група ще 2 дні на островах сиділи. Зараз пошукаю там той скрін і принесу сюди
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2018 ---
    ооо, знайшла, то скрін з ВК переписки я так розумію, не знаю на скільки достовірна інфа, але все що писалося раніше - то збувалося, тому думаю що то хось з знімальної групи по трошки інфу зливає
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 26 Травень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ой, як згадаю як Анетті обнімала Іраклі, плакала в авто... а Іраклі - ну навіть бровою не повів, а от Рожден мало не розплакався, і то було всім видно:girl_wink:
    Галина однозначно мудріше зробила. Я б зробила так само:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та най, але родина україномовна, або теж піарились.
    Це таке суто моє бє на україномовних українців, які відповідають російською на російську у себе дома так сказати.
    Хоча то Іванка, вона все якось робить не зрозуміло.
    Ну, та й добре, але прийшла вам тут троха "розбавила" :girl_wink: своєю суб"єктивною думкою, бо таки бачиться воно мені все трохи в іншому світлі... шо ту казати.
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ото цирк:))) то шо він з Іванкою навіть пару тижнів "для прілічія" не позустрічався?

    от дійсно, звідки вони таке знають..?
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2018 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    та думаю що точно хтось з тих, хто там був, бачила постили фотку зразу після фіналу зроблену, то їх там було чоловік 40 на Балі, а скільки ще тут персоналу обслуговуючого залишилося, які з ними зв'язок тримали.... от хтось вирішив потихеньку народ просвітити
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    та ясно що україномовна, Іванка ще Рождена морально готувала перед зустріччю мол "май на увазі, мої батьки будть розмовляти українською, і я теж з ними буду, бо мене тато з заповіту випише", і то так виглядало ніби вона виправдовувалась за українську... фу:negative:
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  16. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    знайшла ту фотку, я так розумію, що у ВК є група, чи сторінка з якої на форум доносять інфу, там напевно більше цікавинок, але я в Вк вже давно не "состою", та і на форум той заглядала рідко, от тільки перед фіналом було цікавіше
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а Рожден є в ІГ?:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  18. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Того не знаю, але мав би бути - то ж така зірка, як то без ІГ ? :girl_haha: Навіть не пасує))))
    Галя точно є, бо її пости приносили і хвалили за адекватність
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    до речі,я так зрозуміла що Галі в пятницю на пост-шоу не буде?
    ось таке вона написала в пості в ІГ "
    • galinaprystash# Моє останнє пос-шоу на цьому диванчику#ЯкВийтиЗаміж Там я наново все пережила: кожну секундочку, кожне слово, кожну емоцію та незабутні відчуття."
    якщо так, то дуже правильно, чого їй туди йти...?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Порінювати непорівнюване)).


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1