Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ооо, те ж саме на всі +мульйон).
    Дивлюсь пост-шоу(Карпачов ) і все зрозуміло, і мало бачу цього (як його звати?) холостяка:)bad).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Таке враження, що в нього тільки одна пісня є:) і от чи холостяк, чи дівчата час від часу її співають, от і вся популярність:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    І я... Але все чекаю чуда якогось.
    Про Рождена чула, бачила до, але він далеко не визнаний артист. підозрюю що цим самим шоу хоче підняти собі популярність.
    А дівчата, так ні одна не зачіпає ніяк. По зовнішності геймерка виграє хіба шо, а всі решта так просто якась сіра маса.
    Хіба ще оця дивачка, шо дитину має вся така штучна і кумедна, що коли її бачу хочеться тупо поржати.:girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А що вже всі настільки розчарувалися що ніхто не дивиться?:)

    Ну і Галка наша, ну і втерла всім носа)))) на початках її мало хто сприймав як суперницю, тепер всі поміняли свою думку...
    Так, Галі є ще багато над чим працювати, але вона реально має природну красу і природність поведінки, її очі, фігура, витонченість - я реально нею захоплююсь :) от порівняти, наприклад, її і ту рибу Машу, яку поперли минулого разу - небо і земля, і краса повністю штучна, і поведінка серіальна, бєєє
    Галя - зе Бест)))
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2018 ---
    І ще дивує як легко в них з Рожденом відбувається спілкування, та ще й на різних мовах:)

    Хоча мені вже Галю шкода як подумаю що буде далі...
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2018 ---
    Та в її коментах крім Пііііііііііі нічого не чути)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ой, а мені вона не нра... хоч і землячка.
    Таке собі молоде, провінційне стерво, але це моя суб"єктивна думка.

    Доречі, вчора отак одним оком поглядуючи, трохи затягнув мене "Холостяк", принаймі були моменти, котрі хотілося подивитись не відриваючись. Нарешті, а то чекаєш того сезону, чекаєш і тут бац- облом.:wacko:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Галя зе бест - то малось на увазі найкрасивіша дівчина на проекті)
    Але боюсь що щ з таких як Галя виростають ті, про яких придумали прислів'я "Зроби з діда Пана":) ну принаймні задатки в неї є)
     
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені сезон дуже подобається, Рожден теж, побачення з Галею перемотувала сто разів. :girl_dance:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Jusi, Галя мала всі шанси, але все то благополучно профукала). Не виглядає мені вона мудрою жінкою. І той алкоголь... Фе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Вчора була така істерика п'яної дівчини, просто класика жанру :girl_crazy: Але Галя зі своїми емоціями мені все ж таки блище, ніж, наприклад, Іванна, яка ладна все проковтнути, лиш би не втратити "лице" :dirol:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Іванна - то сама «нещирість». Ну і відносно п‘янства - зі сторони виглядає жахливо. От подобається дівчина, а потім нап‘ється, починає молоти дурниці (а вона там наговорила), і все, вся чарівність зникає))). Я вчора не дивилась, зараз дивлюсь повтор, тому не знаю поки кого погнав).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Галя-це талант.Талан усе зіпсувати.Якби Настя не намолола дурощів ,то пакувала би Галюня чемодан додому
    В одному я з Галею солідарна сьогодні:що Анетті там робить?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ну що, хто не спить?))
    Щось мене цього разу нічого не вразило..скукота та й годі..
    Думаю, до трійки дойдуть: Аннеті, Галя та Геймерша ;) подивимося як буде церемонія троянд виглядати нині)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я, як завжди, додивилась тільки до вікон:)
    Напишіть мені тільки чи когось вигнав(але не пишіть кого!), бо в мене підозра що всіх лишив, а я такого не люблю:)
    Сьогодні буду додивлятись.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Не визначився кого виганяти. Двох на повторне побачення
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ага і я тієї ж думки, а минулого випуску мала хоч якісь надії...
    Я взагалі не розумію, що вона там робить.
    Вчора у пост-шоу так кльово спалилась, що за Іраклі ще сохне. І це не тільки я помітила, а ще й Карпачов))), видно шо вона скоріш не як конкурент на шоу, а спостерігач і коментатор, само собою...))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Аннеті просто яскрава така, неординарна, провокаторша
    ..ото іі і покликали розбавити ту сіру масу невиразних дівчат...вони ж всі на один характер...навіть фразочки однакові у всіх..недурно я досі іхніх імен не можу запамятати))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Почали трохи всі цілуватися, щоб цікавіше було. Але цікавіше не стало:)) Ну принаймні мені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Оля - прийшла з короною на голові, носила її цілий проект, а пішла з короною під пахвою:girl_crazy:
    Ще й в бус всадили замість лімузина:girl_haha:

    З Анетті все ясно - виконала свою місію на проекті і пішла. Другого знайомства з її великою родиною я б не пережила:girl_crazy:
    От зовсім не відчувалось між ними ніякої іскри, зовсім...
    Яна - нічого з нею не ясно, видно залежність до ігор вже не дала їй продовжити участь у проекті:girl_in_dreams:або настільки сильно побоялась знайомити з рідними.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    до речі, вже був викид інфо щодо переможниці.....побачимо чи здійсниться...
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я вас дуже прошу:nea:
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2018 ---
    Ех, Галя, Галя....
    Мені вже її шкода, краще б відпустив її ще в попередніх серіях...
    Мені страшенно шкода завжди ту дівчину, яку в фіналі не обирає Холостяк, прям дивитись не можу... А за Галю особливо вболіваю - проста, щира дівчина, зі своїми недоліками, але видно що вже закохується в Рождена...
    Як вона то переживе?:girl_in_dreams: хоча може вибере її:girl_wink:
    Ще недовго залишилось чекати, скоро все дізнаємось, якщо ніхто малину не зіпсує раніше:girl_in_dreams: