Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Він колись брав участь у Голосі і був у команді Діани Арбеніноі. Такий меланхолійно- депересивно- романтично- істеричний чоловік. Не учвляю його в ролі Холостяка- він досить звкритий і скромний. Хіба суто " по тексту" шоу йьтме і гратиме мачо
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    О, я надіюся, що він залишиться собою. Прочитала про нього і певно цього року знову буду дивитися шоу. Може під стать йому будуть підбирати цікавих дівчат, а не просто красивих ляльок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    • Подобається Подобається x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Jusi буду . :popcorm1: вже наготувала. Хоч, не впевнена, чи надовго мене стане але першу частину точно подивлюсь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Обовязково буду! :) чекаю з нетерпінням.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Самий перший Холостяк дивилася, а це почитала про нього, гарний хлопчина:girl_blush2:треба буде глянути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Якийсь оцей холостяк інший мені виглядає, більш загадковий і не такий озабочений:girl_crazy:, як попередні. Поки мені подобається.)
    Побачим-побачим...:girl_in_dreams:
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2018 ---
    Та де би я таке пропустила.:rock:
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Видно, що він людина закрита, і мені це подобається. А серед дівчат мої фаворити: Яна, що любить комп'ютерні ігри, та, яка з ним танцювала і дівчина, яка жила в Індії.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Училка якась геть не натуральна, виглядає на якийсь не зрозумілий, вигаданий образ СТБ.
    Холостяк мене захопив. Чесно.:connie_pull-pigtail
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    +100. Так мені імпонує, аж мурашки по шкірі :girl_blush2: І є багато красивих дівчат, не те що того року.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Jusi чесно скажу, що не планувала дивитись. Але тутешні відгуки заінтригували. Тому буду)))) зі Львова є хтось?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    • Подобається Подобається x 1
  14. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    прочитала вже, що вона дійде до фіналу...
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ой, ну не псуйте інтригу :girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Щойно подивилася:) Як завжди багато дівчат здивувало своїми історіями про те, з ким вони зустрічалися (з багатими, політиками). Ну хоч може це вже би не мало дивувати?:))
    Спочатку Галина зі Самбора сподобалася, потім трохи розчарувала своїм ниттям і вимаганням "рози". Ну хай хоч одна україномовна буде, хоч і троянду "розою" називає:)))
    Все таки більша частина шоу виглядає, як шоу, не натурально, але так весь час є.
    Думаю дівчат таки буде 15, напевно наступного разу приїде та дівчина, з якою Рожден по телефону говорив. І може ще хтось. Там ж ніби Анетті показували на початку, чи мені здалося?) Хоч якщо Анетті якщо й буде, то можливо в якості його подруги, яка допоможе розібратися кого йому далі вибирати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Нє, ну де вони таких дівчин беруть?.Та полюбляє ..... і по всякому. У іншої багатий був у діди годится.Не побачила я ту яка і справді прийшла за коханням . Буду дивитися може хтось сподобається, а холостяк гарненький.
     
  18. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Привіт усім:girl_bye:Я свій щорічний весняний ретуал не пропускаю, тож вчора також дивилась це "найромантичніше" шоу:))) Холостяк, як на мене не поганий.. не надто цікавий у плані виявлення емоцій, почуття гумору, але досить поміркований і здається чесним та відвертим. Щодо дівчат, то найбільше сподобалась Яна-геймер, гарненька така і адекватна. Оля-учілка цікава, хоч веселити буде)) Галя, щось не дуже, хоч і майже землячка) "навіщо ти взяла розу?", "у неї є роза, а у мене немає":facepalm: Маша - це мені копія Наташі (6 сезон), тільки видно, що ще молодша і менш досвідчена. З тих що не дав троянду, не погані Альона(що жила в Індії), Катя-стоматолог, і Настя-"золота рибка"(як іі назвав мій чоловік):girl_haha:, не зважаючи на своє сексуальне життя, видалась мені не дурною і дуже позитивною. Ще Анфіса була цікавою особистістю, але трохи за різка. Взагальному, підбір дівчат кращий як торік. Ось таке перше враження, дальше подивимось:popcorm1: Ще чекаю появи Анетті:girl_claping:, думаю буде в якості подруги холостяка:connie_pull-pigtail
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2018 ---
    Туди вже давно такі не ходять:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    То ж я тільки дивилася перший Холостяк. Наївная я. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, а вчителька пройшла, чи нє?
    Бо я була вся така заінтригована та заінтересована, шо проспала церемонію троянд.:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1