Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Продовження теми.
    Початок тут

    ****************
    Мильна опера розпочалась.....:girl_tender:
     
    Останнє редагування модератором: 30 Березень 2014
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    поганий з Холостяка актор- емоції нещирі, посмішки- і міміка- такі вимушені і натянуті.
     
  3. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Знову троянда Анаїт....я щось не розумію.....його вибір мене чесно дивує.
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    та це тапки, якийсь такий не цікавий цей сезон(
    якби не ліпила то точно б заснула
     
  5. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    це точно, паралельно в Євромайдані сиділа, на якому була більш зосереджена ніж на Холостяку
    наступний випуск в Україні буде....цікаво скільки?)
     
  6. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    а кого вигнали цього разу?
     
  7. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  8. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Дівчата,а мені дуже сподобалось побачення Ані підприємця....ну така жива,як писала вище,вона починає відкриватись:girl_in_dreams:
     
  9. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    от-от, я також з першого ефіру звернула увагу на "пухкеньку ручку" і весь час її очима шукаю на дівчатах )))))) Відразу для себе відкидаю худеньких, але то може просто реклама, а не зі справжнього майбутнього ефіру. Та юля з дитиною зовсім погано себе поводила, зіпсувала про себе хороше враження (для мене)!
    Я би до речі так не відкидала ту Аню, я на першому ефірі взагалі на неї як на майбутню дівчину для Кості не звернула увага, подумала така собі характерна "секретарка" з червоними губами, але після її побачення моя думка про неї змінилася, і зараз я її роглядаю десь в пятірці фіналісток, або навіть і в трійці. Може бути такий неочікуваний вибір.......... І тим більше в неї здається не худенька рука.....
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    100%. Три випуски "ні про що". Дешевий розтягнутий В єтнам, дешевий сценарій, нецікаві учасниці ( ні однієї яскравої- всі вони мені на одне обличчя- сірі), і просто до оскоми вже натягуте обличчя Холостяка, який має штучно "тримати фасон" ( а актор з нього нікудишній). Одним словом, ця нова режисерка шоу Калина,не справилася.
     
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    В мене таке саме про Аню враження склалося..)
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Дівчата, ну це ж шоу, це всі живі люди і дійсно не актори, всі вони грають, всі сцени прописані. Тому всі емоції і не справжні. І всі давно про це знають, тому вже так не цікаво. Для мене перший сезон найкращий по моїм відчуттям. А мені найбільше подобається, коли Костя так дивиться на дівчат, ніби вони на екзамені. І вони не розуміють в той момент його емоцій, і не знають, що говорити. І ще радує, що сезон спортивний.
    Цього разу вияснилася роль Миросі. Постригли її на камеру перед Холостяком, а розповідають, що для підтримки онкохворих дітей. Взагалі не люблю спекулювання цими страшними темами. І ще зовсім не подобається Юля, та що ведуча. Особливо якась неспражність, коли вона починає говорити українською
     
  13. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Я теж це зауважила. Взагалі, вона якась дуже "штучна" (в плані емоцій). Мені, на разі, Олеся найбільш імпонує.
     
  14. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Шоу "Холостяк" (2)

    Ефіри переглядаю частинками, дуже нецікавий сезон. Всі наче погані актори і холостяк мене нервує, ота його усмішка натягнута - OMG. З дівчата суто візуально подобається Анастасія, чимось нагадує мою улюбленицю з 3-го сезону - Яну Станішевську.
     
  15. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Шоу "Холостяк" (2)

    А мені Яну нагадує ота Юля-шатенка. Я як вперше її побачила - подумала, що підібрали зовнішньо подібну на Яну. Але Яна не подобалась, тому і до Юлі в мене зараз упереджене ставлення.
     
  16. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

  17. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Шоу "Холостяк" (2)

    Все, мене та стаття переконала на 100%. Ще якби то написав хтось інший - я б сумнівалась, але Дмитро Гнап! Давно читаю його публікації, і не раз переконувалась, що він використовує інформацію з перевірених джерел.

    Мало того, що скучні дівчата, погана гра головного героя, брехня про його бізнес.. Так холостяк і його сімя ще й співпрацювали з попередньою владою!!! Ні, цей сезон я пас..
     
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

  19. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Шоу "Холостяк" (2)

    Просто поки не завершилась трансляція цього сезону, то такі повідомлення про холостяка підривають рейтинг проекту. СТБ з холостяком мусять якось відбріхуватись.
     
  20. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк" (2)

    не те, щоб на захист, але інформація буває різна. у коментарях Кості є згадка про інтерв'ю брата, яке зникло з української правди. за лінком її репост: http://www.minprom.ua/digest/150885.html
    жодному слову жодного журналіста не вірю :)