Шото про фото...

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Niferttiti, 11 Березень 2009.

  1. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Розвинемо трішки свою уяву. Місця для весільного фото..... Італійський дворик, Будинок вчених, Стрийський парк з лебедиками..... Ось я б хотіла викарапкатися на оглядову Міської ратуші і там пофоткатися, але кажуть у платті не пролізу. Може у когось є якісь оригінальні ідеї, щось свіженьке, де б можна було зробити весільні фото.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    є один знайомий фотограф, має мрію пофотографувати наречену в.....болоті :) креатив. мало хто на теке зважиться
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    Я хочу зробити фото вночі!!при світлі ліхтарів, а де, то навіть не знаю!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    гиии а він немав бажання запросити молоду після весілля, або просто зробити постановочну знимку :xaxa:


    тут вже десь на ту тему говорили, фотографи дійшли до думки і навіть мене наочно переконали, що місце не важливе, головне якісний фотоапарат і хороший фотограф :)
     
    Останнє редагування модератором: 11 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  5. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    А чого ж, на Ратушу--це ідея, і плаття не обов"язково пишне:)Так, згадую своє весілля: нема в мене фоток в італійському дворику....нема в будинку вчених.

    Є: на качельках біля будинку залізниці, є на вернісажі в смішних шапках, є, там де вар"яти на трамваї катаються....
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Тре буде на Ратушу сходити в розвідку.... От брат мій як одружувався то робили гарні фого в Магнусі. Просто він і його жінка там працювали, то без проблем туди завалили і всюди в тих магазинчиках фоткалися, а на завершення забронювали столик коло вікна, з видом на Львів, і там ще пофоткались.

    Просто хочеться чого свіженького, не такого як у всіх....
     
    Останнє редагування модератором: 11 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  7. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    в мене весільні фотки на ратуші, але наш фотограф нас завів на технічний балкончик, по-перше ми одні, по-друге вид з відти кращій ніж з самого верху, фотки суперові вийшли. А коли я на ратуту в платті лізла на мене з захопленням всі туристи дивилися і фоткали :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    А в платті там без проблем ролізли? Бо кажуть там дуже вузькі і круті сходи. А ідея фотографа була чи ваша туди залізти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    З Ратушою ідея супер! А хто у вас буде фотограф? Він якісь ідеї закинув?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    Круті і вузькі, але при бажанні можна розминутися з тими, хто йде згори
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    Фотографа найшла на Посиденьках, Вадим. Ідей покищо не обговорювали. Сама собі придумую а вже потім з ним це обговоримо.
     
  12. Птася

    Птася Well-Known Member

    я була на підборах і в платті (воно в мене не вузеньке) але пролізла :) і нормально піднялася і зпустилася

    Мого фотографа звати Вадім, я хотіла шось оригінальне, він мені Ратушу запропонував, він має дозвіл на знімання на тому технічному балконі, я вже не знаю як на нього потрапила, але роботою дуже задоволена. (технічний балкон це той що під годинником)

    можу показати пару фоток з Ратуші
     
    Останнє редагування модератором: 11 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  13. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    Чекаєм:clapping::clapping::clapping:
     
  14. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    у нас весілля в вересні було, з погодою. так повезло, дуже тепло було і сонячно
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 38
  15. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають

    Мені оператор пропонував на ковзанах, але мені не хотілося аж так публіку веселити :)
    Ще ми фоткалися в Італійському дворику в кавярні внизу, там дуже романтично і капучіно нам подавали з сердечками...
    І ще на ліжку вдома фоткались, типу вже після гуляння...

    Мій чоловік не любить фоткатись, фотограф весь час його укатував: ну ще один раз... Наш фотограф молодець :) казав ще один раз, а нафоткав 3 диски...
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка, Вас знімають


    не хвилюйтесь він вас в будь якому місці гарно сфоткає ;) перевірено досвідом :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Птася, супер. саме про такі фотки я мрію. Щоб Львів було на фоні видно...... ну можна звийчаноі на Високий Замок вибратися. Але я щось не бачила ні одних таких весільних фото, напевно важкувато нареченим спочатку по всьому Львову побігати, а потім ще й на Замок карабкатися.... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    І ми так мріяли пофоткатись в різних місцях...Але одне думалось, а інше вийшло. Часу дуже бракує...:sad: Встигли заїхати лише в кафе "Кабінет":confused:
    Можу порадити лише дуже гарно спланувати час, так, щоб все було :y:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    во во час підло утікає, десь би він так на роботі швидко проходив, як на весіллі :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Страшенно швидко! Раз-раз і вже по весіллі...В мене коли гості почали розходитись, я тільки тоді зрозуміла, що то все пройшло.Як одна мить! Так сумно стало:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5