Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Сяночка, 15 Березень 2013.

  1. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Маю таке питання: хто замовляв одяг з сайту Аліекспрес, чи відповідає дійсності розмірна сітка одягу? Чи таке бувало, що замовив свій розмір по параметрам цієї сітки, а коли отримали одяг, то одяг виявився більшим чи меншим на розмір?
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2014
  2. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    одяг маломірить і то дуже((((((((
    колись попеклась із курткою чоловіка- по розм. сітці підходив 2хл- а прийшла, поміряв маленька у грудях
    маю куртку - по розмірній сітці підходить хл- взяла 2 хл - то якраз
    http://ru.aliexpress.com/item/2013-...e-shipping/1115292133.html?recommendVersion=1 блузка - 3 хл якраз
    http://ru.aliexpress.com/item/Women...e-shipping/1388892513.html?recommendVersion=1 спорт. 2 хл якраз))
    взуття не маломірить - брала і собі і малечі то якраз
    http://ru.aliexpress.com/item/2014-...en-s-shoes/1330751011.html?recommendVersion=1 снікерси 38 якраз

    і ще багато всього замовляла- то одна закономірність : дивитесь на роз. сітку- який розмір підходить, а замовляєте на 1 більше
     
  3. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Допоміжіть правильно визначити розмір взуття. Хочу купити мужу кросівки New Balance в штатах. Він носить 42-й. Який варто брати розмір 11.5 чи 12? Ну і питання маломірить чи не маломірить? :girl_crazy:
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    сходіть в магазини і поміряйте. нью беленсів є фірмовий магазин у львові. якщо ціна там вас не влаштовує, то хоч з розміром визначитесь. зазвичай на язичку пишуть розмір в різних розмірних системах
     
  5. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Читайте відгуки про товар, покупці, які отримали часто діляться враженнями. Я на розмірну сітку не дивилась, а замовляла той розмір, який зазвичай ношу, бо у відгуках було, що відповідають розміри. Купувала сукню взяла на розмір меншу, бо писало, що великомірить, підійшла ідеально. Але будьте готові , що там багато такого, чим хіба підлогу можна мити. Мало товарів які підходять високим, з довгими руками, чи розміром більше 48 і то часто на 44- 46 може бути найбільший розмір.
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я щось геть збилася з толку вже...виміряла себе, подивилася на ту розмірну сітку і сиджу і думаю що з тим робити...чи брати розмір XL, (це типу 39 який я ношу) але боюсь що з талією пролечу як фанера над Парижем.. відгуків не можу знайти, що пишуть про даний товар( ех...печалька
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я б не ризикувала брати з Алі. кіт в мішку і ще добрячий. Незрозумілі розміровки, якість сумнівна. Краще вже з asos.com замовляти. Приходить скорше, нормальні бренди, ніяких мудрувань з розміровками нема, часто знижки і безкоштовна доставка від 15 фунтів.
     
  8. Sjanjka

    Sjanjka New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я переважно коли замовляю собі на аліекспресі одяг, то перед тим пишу тому продавцю- китайцю, наприклад - хочу купити у вас таке плаття, чи що там вас цікавить (для точності даю посилання на товар або номер товару), у мене талія - ХХсм, бедра - УУсм, груди - ЧЧсм, який розмір ви мені порадите взяти? яка реальна довжина плаття? яка довжина рукава? і т.д. Одним словом, коли сумніваюсь, то завжди перед тим переписуюсь з китайцем і уточнюю все, що мене цікавить. Практично завжди китаєць все правильно радить, бо у випадку обману йому грозить диспут, повернення грошей і поганий відгук, вони за ті 5 зірочок і файний відгук часом готові вдавитись.

    ---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:40 ----------

    Правда, останнім часом на Алі одягу не замовляю, зовсім не вигідно, долар надто дорогий. Практикую тепер звідти хіба щось з електроніки, побутових дрібниць, бамбукових тряпочок, біжутерії. А одяг вигідніше замовляти з українських сайтів, дешевше, швидше, простіше позвонити і уточнити розмір, якщо є сумніви.
     
  9. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    39? Це розмір одягу чи взуття? Бо одяг 36, 38, 40 і тд
     
  10. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    39 розмір одягу. це я так глянула на розмірну сітку китайську.
    а так можу носити 12 - 14 розмір
     
  11. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

     
  12. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

     
  13. Sjanjka

    Sjanjka New Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    ага, особливо коли обирають якесь плаття за 4-5 доларів і ждуть, що прийде річ "від кутюр". Хоча бачила випадки, що й за пристойну ціну приходить така річ, що без сліз не глянеш:khomyak:...тому часто це справді лотерея
     
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    ну я бачила такі класні речі за ті ж 5 доларів, коли вони прийшли були дуже гарні. А от напевне від взуття за таку ціну не потрібно очікувати хорошої якості.
     
  15. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    Купувала бюстик для годування, якість супер, груди у ньому гарно виглядають, прання витримує краще, ніж бюст польського виробництва, який у 2,5 рази дорожчий
     
  16. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    Як з відповідністю розмірів в цих бюстиках?
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    Те саме цікавить
     
  18. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    І мене:girl_yes:
     
  19. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    Чашка там досить повнорозмірна і обєм теж. Брала 36 С, то на чашку D + мені добре, менший обєм не ризикнула брати через те, щоб чашка була не мала. Ношу цей розмір на останні гачки(їх 3 ряди), щоб було вужче, зазвичай ношу бюст 70-75 D. Думаю, що якщо груди С чашка., то можна брати і менший об"єм.
     
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

    Дівчата, може комусь "попадалися на очі" чоловічі футболки з зображенням смерфа.
    Те що бачу в інет-магазинах, не дуже приваблює, бо майка така не відомої якості і малюнки не дуже....якось немає вигляду...шукаю доброї якості.