Школи іноземних мов для найменших

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 22 Травень 2009.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Саме тому надаю перевагу тим заняттям, де дозволяють бути присутніми батькам. В одному закладі назвали немаленьку суму за заняття, але умова що мама - в коридорі. Може воно десь і правильно, але я не можу "купувати кота в мішку". Тим більше я сама бачу як поводиться на заняттях дитина, чи їй цікаво, чи уважна, на що звернути увагу вдома, знаю чому і, головне, як вчать. Звичайно, я не збираюсь контролювати постійно, але на початку вибрати викладача і бути спокійною.
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Ну у нас теж умова мам в коридорі, але маємо таку групу, що батьки не погодилися на такі умови: ми платимо гроші і хочемо бачити ЩО відбувається на заняттях :). Ніхто не протестує особливо, мами тихенько в куточку спостерігають.

    ---------- Додано в 20:09 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

    А в нас нормальна :)
     
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Оце правильно! :girl_smile:
     
  4. Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Умова "мама в коридорі" - абсолютно нормальна (до речі, європейська практика в тому числі). Присутність батьків однозначно негативно впливає як на навчальний процес так і на майбутнє "відвикання" від матері. В нас була група з восьми дітей, яка впродовж навчального року (вересень-червень) працювала за умови присутності батьків. Наступного навчального року ( вік дітей після 3 років) спробували відлучити матерів від процесу. Крик і плач стояв неймовірний. В дітей виробилося щось на зразок "безумовного рефлексу". Тривало "відлучання" кілька місяців. Добре, що мами виявилися "здоровими" і ніхто не покинув заняття...
    Хоча, якщо мова йде про вік до трьох років, присутність когось з дорослих є просто необхідною, бо викладач ЖОДНИМ ЧИНОМ не зможе контролювати процес, якою б прекрасною не була вимова останнього.
    Врахуйте, що в Україні практично не вчать методик викладання маленьким діткам, крім як підготовки вихователів, кваліфікаційний рівень яких (знання мови) Ви одразу забракуєте. Всі "закордонні" методики - блеф і неправда (нема нічого подібного, роблять все "приблизно", видаючи за супер метод "якогось там екстра спеціаліста"). У виборі закладу для дитини головне не можливість перебувати всередині процесу, в кабінеті, а, власне, "справжність", ліцензованість, якщо хочете, самого закладу. І тоді спеціаліст-викладач оцінюється не вмінням мами почути "рашн"-вимову, чи побачити, "що там робиться", а вмінням керівництва структури оцінити професійну придатність (в педагогічних прийомах, методиках і в ракурсі вимови).
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Ну як показує українська реальність дуже часто ліцензованість закладу абсолютно нічого не означає, на жаль.
    Щодо спільного перебування - вважаю тут важливою є адекватність як батьків так і готовність дитини. Поведінка моєїдитини абсолютно не залежить від моєї присутності на занятті (я обоговорювала цю ситуацію з викладачем).
     
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Підтримую вас, але ви врахуйте і той момент, що у нас заклади такого типу знаходяться на зародковому стані. Добре, що ерудит має досвід, традиції, ліцензії, але таких як ви одиниці. Поки ті "починаючі" наберуться досвіду, то вже й діти виростуть. На жаль. Проблема в тому, що у нас якщо людина має здібності (педагогічні, творчі) то вона, як правило, має дуже слабенькі організаторські. Думаю, що якщо мама хоче, щоб дитина справді знала мову, варто шукати талановитого педагога і займатися приватно, і точно не робиться це в три роки.
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2010
  7. Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    В галузі освіти це означає дуже багато, повірте! Проліцензувати структуру (принаймні у ЛЬвівській області) без відповідності критеріям - НЕМОЖЛИВО! Існує обов'язкова процедура, яку обійти -! Я розумію, що викладаю речі, які можуть викликати у декого істерику, але, до честі Львівської ліцензійної комісії з питань освіти і науки це - чистісінька правда!
    З приводу "адекватності батьків", скажіть, а як її виміряти, оту адекватність, в кілометрах, літрах, чи на дотик? (без образ, я просто жартую). Підходи мають бути абсолютно однакові, позиція структури, закладу, школи, якщо хочете - чітка і зрозуміла. Не можна одну маму вигнати за "неадекватність", я іншу, більш "адекватну", залишити в групі. Ось Вам приклад з досвіду: з восьми мамочок у дворічній групі, де в нас обов'язкова присутність когось із дорослих, протягом занять телефоном користувалися (прямо в кабінеті, не "ускладнюючи собі життя присутністю вчителя")...всі вісім!
    І, нарешті, як себе поводить дитинка на занятті без Вас - Ви не знаєте, бо, коли Вас немає, то Ви не можете цього бачити, а, отже, не можете робити відповідних висновків, раз, а друге, прийдіть на заняття до нас, а потім обговоримо цю ситуацію з нашими викладачами, будете мати ширший спектр, а значить і більшу вірогідність об'єктивності. Це я до того, що один викладач, який(яка) подобається Вам, а Ви подобаєтесь йому(їй), не може бути достовірністю останньої інстанції...
    І… Ната, я абсолютно по-доброму, без загострень…правда…

    ---------- Додано в 00:37 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------

    Дякую за підтримку. З готовністю підтримую, в свою чергу, Вас!
    З мінімальною корекцією. Заклади такого типу не тільки знаходяться в зародковому стані, вони ще й дуже часто створені з однією "святою" метою - швиденько заробити багато грошей. І для цього підходять усі методи: трикімнатна квартира на третьому поверсі, вчителі, що ніколи не проходили курс елементарної педагогіки, повна безсистемність у роботі, "гонка за модою", тобто за "вимогою часу", хочуть люди англійську вчити - будь ласка, за методом американського професора ...... та інституту ..... вивчаємо англійську мову, починаючи від зачаття...
    Думаєте, мені складно, маючи в оперативному управлінні три будівлі в різних районах Львова з готовою матеріально-технічною базою та штатом спеціалістів, перепрофілюватися на мовну школу? Елементарно. Хоч завтра. Та, в даному випадку, імідж структури на ринку освітніх послуг Львова (ого, як патетично зазвучало) важить більше, ніж швидке зароблення якоїсь суми!
    Що ж до "приватного спеціаліста", то це може мати сенс, якщо дитинка за природою своєю повільна і спокійна, тоді засвоєння матеріалу у форматі індивідуального навчання буде приносити результат, правда, не факт, що аж до вивчення мови включно!
    А взагалі, іноземну мову можна вивчити в середній школі, принаймні, в такій, як наша. На рівні шостого-сьомого класу в нас дітки так "лепечуть" англійською - суцільна радість! Мультики дивляться, фільми, тексти слухають вдома...і багато-багато різних форматів вивчення такої "дуже іноземної" і "дуже бажаної" англійської мови.
    Це я не для реклами Ерудиту,а для заспокоєння тих, хто боїться "втратити" час, щоб не було "запізно". Розвивайте свою дитину гармонійно, інтелектуально, емоційно, фізично - і ви точно нічого не втратите!
     
  8. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Ходимо в Інтернешнл Хаус з вересня 2009р. Поки що задоволені, перед тим вивчали англійську у приватному садочку (кіт, пес, корова, крілик - одні іменники). В ІХ з дітками розмовляють тільки на англійській мові (жодного слова по-українськи) з садочком не порівняти. Але найбільше мені подобається, що в ІХ є багато рівнів, літні інтенсиви, приїзжі викладачі з англомовних країн. Навчаючись у звичайній школі, дитині все одно буде потрібен репетитор з англійської (швидше не для оцінки, а заради знань), а з ІХ ця проблема буде вирішена. Рівнів вистачить до закінчення школи :girl_haha: А ще не менш важливо: дитині подобається!
     
  9. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    А ми всеж-таки зупинилися на "Розумничці". Ходимо два з хвостиком місяця, хоча набір був з вересня. Мала вже знає біля 30 слів англійською, рахує до 5.
    Сьогодні були відкриті для батьків заняття з англійської та живопису, то мої остаточні сумніви розвіялись. Дуже потішило що мала була весь час уважна.
     
  10. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Тут вже багато мовних шкіл згадувалось, курсів, де навчають дітей іноземних мов.
    Але з часом багато що змінюється, зявляється більший вибір послуг (сподіваюсь).
    Якщо хтось має інформацію про якісні курси з англійської мови для дітей від 4-х років, у районі Південного (крім Helen Doron та BabyClub),
    прошу нею поділитися.
    Щиро дякую!
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Антошка на Науковій.


    а нам подобалося дуже на Південному (точніше ми були на уроках у 4 різних викладачів то двоє з них просто неймовірно добре працювали з дітьми, тому перепитуйте за викладачів).
     
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Та, власне, були в них на пробному уроці вчора.
    Нічого так, заняття мені сподобалось, а доньці дуже сподобалось.
    Але.
    Незрозумілою є мені їхня політика, дуже дивна поведінка адміністраторів, ставлення їх до клієнтів, відвідувачів.... :ireful1:
    Коли у пятницю (два дні до того) підійшла туди просто поцікавитись заняттями Helen Doron для чотирьохрічок, дізнатись про умови,...- мене так втішили, що якраз почала заняття ця вікова група (всього одне заняття було), у підходящі для нас дні та зручний час, що це дуже добре, бо ми зможемо пройти повний курс, пропустивши лише одне, перше, заняття і запросили нас на пробне на понеділок.
    Після пробного заняття вручили заповнити анкету, ознайомитись із умовами навчання у цій школі, розкладом, хоча я сказала, що остаточно вирішимо до середи, але скоріш за все будемо ходити.
    Коли вже було закінчено всі паперові питання, а я пояснювала доні, що такий наплічник, як у дітей, купимо не сьогодні, а наступного разу, у середу, мені було заявлено, що цю групу вже набрано, і нам не потрібно вже приходити на наступне заняття.
    Пояснити, чому так, і навіщо тоді було нас обнадіювати і взагалі записувати на пробне заняття (ми одні були на пробному в цей день) не могли - "так сталось".
    Вже згодом, перед виходом, щось обіцялось про нові групи і що будуть дзвонити. :bazar:
     
  13. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Хтось має досвід навчання англійської , що проводить учбовий центр "Heppy Kids" як додаткові занятті на базі садка ( в садочку 153 на Науковій, але можливо і в інших садках є.)
     
  14. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Приблизно 35 хв заняття. Інколи й з телевізором. Сиділт на подушечках на підлозі в садочковому спортзалі. Якщо групка маленька і слухняна, то добре. Гірше, коли більше 10 чоловік. Минулого року заняття вела студентка політеху...
    Але, якщо дитині подобається, і не шкода тих грошиків, то чому би й ні.
     
  15. puha

    puha New Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Є ще Севенс Хевен, у нмж а Погулянці і на Вол Великого коло ЦУМу недалеко.
    200 грн за місяць. Тому спробую туди з меншим, майже 3 р., як-не-як значно дешевше як в Хелен Дорон...
     
  16. puha

    puha New Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Були в Севенс Хевен на погулянці.
    Методика, ясно, не настільки тверда, як у Хелен Дорон, де по укр не можна говорити.
    Тут дівчинка трохиперекладала. Жітки 3-4 роки. Кольори, сім,я, ван-ту-срі.. дітки швидко запамятовують. трохирухів, мультиків. Нормально.
    Мабуть тут і будемо ходити. 200 грн/міс.
     
  17. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    а ми дуже задоволені нашою методикою навчання і викладачем. В нас Леся. Ходим в Інтер Сіті на Чорновола з березня, група невелика 6 діток. Доці дуже подобається і я задоволена, і найважливіше бачу результат:girl_tender: Єдине, тепер підняли вони оплату, 415грн/міс, а було 375грн
     
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Ніхто не водив дітей на англійську в "Спірограф" (на Театральній)?
    Ми трохи раніше заповнили анкету, обіцяли, що в кінці вересня повідомлять, коли будуть попередні збори. В п"ятницю чоловік зателефонував, сказали, що у вівторок-середу передзвонять, і ось вже четвер на носі і тиша...
    Просто декілька років тому я так і не дочекалася дзвінка від Хелен Дорон, тепер сиджу і думаю, карма у мене така чи що? :)
     
  19. smal

    smal Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Я думаю, в школі Хелен Дорон на Шевській вам запропонують якийсь варіант. Принаймні, до нашої групи недавно долучилось 2 нові дівчинки. Тільки не полінуйтесь підійти особисто і поспілкуватись з Христиною або Олегом.
    Щодо "Спірографа", то, думаю, варто також підійти особисто (то ж поряд з школою Хелен Дорон).
     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Школи іноземних мов для найменших

    Вже домовилися, сьогодні збори, підемо з малою в розвідку.