Школа: влаштування і наука

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dArt, 2 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    в даному випадку репетитора взяли лише з англійської мови. На моє питання для чого, мама відповіла: бо він не вміє читати, слова знає, віршики, діалоги вчить, а от прочитати не може. Дитина в 2-гому класі ще з рідної української мови не дуже-то може добре читати, а ця мама хоче, щоб дитина вже відмінно читала по-англійськи.
    в нас те саме: так звані не основні уроки займають набагато більше часу, ніж математика, українська і англійська разом взяті. Особливо мене "добила" християнська етика: з кожної теми на домашнє завдання - поговори з батьками, розпитай в мами/тата, обміркуй зі старшими і т.п.
     
  2. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Справа не в тому, щоб підтягувати з 7-ми до 9-10! Думаю все ж, репетитора беруть дитині для знань, а не для оцінки. А інакше, "підтягувати" ходили би не до репетитора, а безпосередньо до вчительки. І суто задля оцінки.
    Та й коли в дитини не заладилась з самого початку хімія, А хочеться в майбутньому стати лікарем, то в 11 класі брати репетитора - пізно! Те ж саме з математикою... Ну не зрозуміла дитина однієї теми в 8 класі, другої, третьої і все! Воно буде котитися, як сніговий ком... Все більше і більше в дебрі... Бо ж математика все ускладнюється і ускладнюється... То чим допоможе репетитор в 11 класі, коли дитина програму за 8-ий не добре засвоїла? А взяли би в 8-му хоч на півроку догнати і перегнати шкільну програму, дитина дільше піде в ногу зі всіма іншими однокласниками. Тому, висновок, що беруть задля оцінки, на мою думку - помилковий.

    ---------- Додано в 18:28 ---------- Попередній допис був написаний в 18:25 ----------

    А я і не сварю ніколи, просто звертаю увагу. Що от буде у тебе день народження, приїде хресна мама, захоче подивитися твій зошит, а тобі його буде стидно таким неакуратним показати. І ставлю їй в приклад ЇЇ ж акуратні роботи... Що як приємно на таке дивитися. Яка краса :).
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    а пропорції :), той же крос-курс порахувати..Он на днях мамі виводила кількість літрів концентрату, який потрібно купити для опалювальної системи. Аж самій цікаво було. Бо там різні пропорції для різних градусів ну й площ відповідно. А геометрія - при плануванні ремонтів :)?..А фізика? Яка сила буде діяти при входженні в крутий поворот і куди тебе понесе?..ггг. Та й взагалі для відповіді на мільйон питань мого Саші тре частенько піднатужитись й згадати шкільні роки.
    а хіба це зле?...
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    там є некоректні питання - як познайомились батьки і т.д.....
    на БЗ в нашому класі була гостра дискусія з цього приводу,бо матері-одиначки апелювали до великої кількості питань особистого характеру у зошиті.....
    але то жпредмет,який не оцінюється, хоче дитина робить/хоче не робить....чи я помиляюсь?
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2013
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    а що в тому поганого? ну чесно. нічого не бачу напряжного в розмові батьеів й дітей, інша справа, як до того ставитись. Х.етика лише раз на тиждень. якщо вона у вас в середу, то ж не означає, що цілий вівторковий вечір ви мусите говорити з дитиною про якісь вічні речі, хоча не зле було б ;) поцікавтесь на вихідних, про що розмовляли на уроці, запитайте думку дитини про дану тему, висловіть своє бачення тої ситуації і все, фертіг.
    ще не чула, щоб християнська етика добивала :) моя Настя цей урок дуже любить.
     
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Так, не оцінюється, йде як факультативний.
    У дочки ще немає (з 2-семестру), а старший розказував - що так само уроки протікали в розмовно-дискусійній формі. Вчителька розказувала історію, і потім її обговорювали. Якщо, в принципі, батькам ліньки ( в мене теж інколи був настрій не до розмов), то досить було спитати, про що говорили, і чи він згідний з учителькою, наприклад.
     
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    скажу більше - наш сусід через вчительку з хр. етики не пішов до Причастя і змушений був перейти в інший клас, тому є різні випадки
     
  8. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    нічого поганого в розмові з дитиною звичайно ж немає, але такі розмови потрібно проводити не з примусу, бо потрібно підготуватись до уроку, а коли є бажання, час, потреба в такому спілкуванні. А коли немає в дитини мами/тата/дідуся/бабусі? А там є питання до них. Як тоді почуватись дитині? Так, це потрібний предмет, там вчать багато хорошого, але даний зошит укладений невдало.
    то він тепер не оцінюється, в моєї старшої оцінюється.
     
  9. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Певно від школи залежить, мій старший старший від вашої старшої, ніколи не було оцінок, тільки зарах.
     
  10. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    христ етика оцінюється

    ---------- Додано в 10:23 ---------- Попередній допис був написаний в 10:21 ----------

    в нас кожного разу в тому робочому зошиті купа завдань, щоб виписувати з біблії купу речень

    хоча моїй то подобається ,але це 6 клас, тут інші пріколи
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    от мені цікаво як уживаються на предметі христ.етика різні конфесії, а можливо і різні віросповідання?

    в нас класна керівничка веде. А є таке що інші вчителі?
     
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Щось була впевнена, що то має бути інша людина. В малого вчителька з христ. етики була добре підкована, знала Біблію майже напам"ять, її знали священики в Церкві, коли були практичні уроки в Церкві, то вона все детально розказувала, що де і як називається, як правильно молитись... навряд чи кожна звичайна вчителька так зможе.. Тобто це має бути підготовлена людина, так само як вчитель біології чи історії.
    В класі є дівчинка невіруюча, з Росії приїхали, то спочатку не ходила на уроки (нормально це вчителька сприймала, це ж факультативне заняття по суті), потім з часом приєдналась і також прийняла Причастя (батьки їй сказали. щоб вирішувала сама).
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    приніс малий зі школи записку "Батьківські збори відбудуться в церкві .... на 18:00".
    А якщо я в той час на роботі?
    А якщо я не хожу саме до цієї церкви?

    Хтось мені пояснить чому батьківські збори тепер в церкві, а не в школі?
     
  14. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    на цьому уроці вчать загальні такі теми, які є у всіх конфесіях: любов, доброта, турбота, про створення світу і т.п. З молитов вчать лише Отче Наш.
    Можливо, це збори, пов'язані з Першою Сповіддю і Причастям і будуть розглядати лише ці питання.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    у нас, перед тим, як увести цей предмет, питали згоди у батьків- чи не будемо ми проти ( саме з позиції різних віросповідань). Вела його узагалі окрема молода приходяща вчитель, дітям вона подобалася, бо розповідала все цікаво і доступно. Але потім вона пішла у декрет. і той урок нам узагалі зняли ( п.с. до реч, власне молитов вони не вчили, але робили різні цікаві завдання, пов язані з питаннями добра і зла). Ще мушу додати таке: я не бачу нічого поганого у цьому уроці, але у школі є справді діти різних віросповідань ( наприклад, є іудеї, є мусульмани) . Тому до його впровадження треба підходити дуже розважено.
    а ще- сама морально стійка та врівноважена ( моя перукар розповідала, що її дитина вчительку християнської етики сильно боялася - вона не лише проводила виховну роботу з учнями через крик, але і зошитами кидалася по класу за неправильно виконані завдання)
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    В нас також були збори в церкві, бо весь клас ходить туди на науку перед першим причастям, так от священник вирішив ще і батьків підівчити. Я і не проти, бо і самій цікаво, та й деякі батьки і не розуміють куди дитина йде. Але найсмішніше, що батьки прийшли, а священник забув:girl_wink:
    Я з дитиною також ходжу до іншої, не в плані конфесії, а територіально іншої, де брала шлюб, хрестила свою дитину. Але в нашій школі так заведено - що дітки цілим класом йдуть до першого причастя до церкви, яка близько до школи. Кожного тижня вихователь після уроків водить їх туди на науку, і мамам це зручно, бо нетреба водити самим. А хто не хотів, той не записувався. Я можливо також би хотіла, щоб моє дитьо пішло до причастя до нашої церкви, але то був її вибір:girl_yes2:
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    з якого класу?

    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 14:49 ----------

    щойно глянула перелік програм Міністерства освіти та науки...нема там "Хр. етики"в молодших класах, тому і про оцінювання не може йтися...:girl_yes:

    ---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 15:03 ----------

    і про інше..цікавить,чи перевіряють,як часто перевіряють у ваших діток техніку читання...
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

     
  19. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    в малого в 2-ому класі цього року ще не перевіряли - тільки наприкінці першого. Зато в старшої попередні роки перевіряли майже кожного місяця.
     
  20. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    мені так казали перед школою писати не вчити, але тепер дитині дуже важко. Сьогодні знов за диктант маємо сумного смайлька. Він зі зєднаннями дуже путається.
     
Статус теми:
Закрита.