Школа: влаштування і наука

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dArt, 2 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. dArt

    dArt Well-Known Member

    Дорогие форумчане, посоветуйте на будующее какие школы сейчас считаются хорошими во Львове, независимо от языка преподования (украинские, русские, польские).
    А то дите растет и развивается не по дням, начинают уже и такие мысли в голову приходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    http://gymnasia.lviv.ua/
    Ненаю як там зара, а за моїх часів багато викладачів було з Франка і Політеха.
     
  3. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    В яку школу віддати дитину? Якщо в Україні ,то будете з мене сміятись.В ту школу ,що біля вашого будинку ...і забрати через 12 років.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Я старшу віддала в школу св.Софії. З розрахунком на те, що по закінченню молодшої школи піде в якусь гімназію чи ліцей. Наразі ми закінчили перший клас. Задоволена. Подобається ставлення вчителів, спокійна атмосфера - для 6-7 років це основне, аби не викликали в дитини відразу до школи і навчання.
    Сама закінчила фіз-мат ліцей, добре відчула різницю між звичайною школою і подібними закладами - то є зовсім різні світи, різні філософії навчання. Єдине, що мені не подобається, це те, що зараз всі спеціалізовані школи/ліцеї/гімназії пропонують дуже швидко визначатися з напрямками. Не може дитина в 6-му класі визначитися, що їй більше до душі. А от різносторонніх навчальних закладів нормальних я у Львові не знаю. Хіба є підозри щодо 1-ї гімназії, але конкретніше я ще не довідувалася. Нам поки рано.
    Ну, і багато таких, що мають гарні назви, багато пропонують, беруть добрі гроші, а на практиці - пшик :sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Вот как раз все чаще и чаще навещают мысли, что нужно будет отдавать не в Украине. Недавно по делам зашел в одну из школ - там у младшекласников серьозные взрослые лица, они не учатся , а решают проблемы. Явно в школе процветает дадовщина.
    Чесно говоря аж поюсь отдавать своего малого в подобную школу, у ребенка должно быть ДЕТСТВО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    сподіваюся за кілька років відкриються нові заклади навчальні, але для мене особисто ідеальним навчальним закладом є фізмат ліцей!
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. yu1923

    yu1923 New Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Я думаю, що ви теж напевно вчились у звичайній школі, бо за Союзу віддавали дітей у школу за місцем проживання. І не думаю, що є велика різниця між школами, якщо дитина хоче вчитися, то вона буде вчитися. А примус нічого не дасть. В дитини повинно бути дитинство, а не 2 клас - фіз.-мат.
     
  8. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Естественно, я как и все учился в обычной школе. Но мы ведь все своим детям желаем лучшего, чем имели сами. Для этого как бы и живем.
    Я не хочу какой то супер дупер специализированной школы для своего сына, просто хочу школу с грамотными педагогами, нормальными детьми, где не будет избиений младших старшими на переменах, и травы с 6го класса.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    А крім того, якщо спец школа розташована далеко від місця проживання, то добирання до тої школи забере великий кавалок дитинства і вашого часу. Навряд чи школа вартуватиме тих зусиль.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    я з братом так відкаталася і не шкодую...
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Отдавайте ребёнка в Кадетский Корпус!
    Лично я поступлю именно так!

    Вот, например http://www.petrocadet.ru
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Нет, Полковник, при всем уважении....
    Я так со своим малышем не поступлю, как то не сложились у меня отношение со службой, ниу меня ни у отца, не думаю, что мой малыш станет образцовым военным.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  13. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    А я не каталася і дуже з того тішуся, бо мала нормальне дитинство з купою вільного часу після уроків, що не завадило мені по закінченні школи, використовуючи тільки свої знання, поступити в Політех на факультет з немаленьким конкурсом і вчитися там навідмінно нарівні з випускниками фізмат ліцеїв.
    Школу свою дуже люблю і дитину свою теж до неї віддала би вчитися.
     
  14. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    І правельно навіщо це вам, переважна кількість військових за професійну службу отчізнє, набувають розладів психіки і нервової системи + цироз.(Кузьмук)
    Віддайте краще до не великої школи десь у центрі, і підмазуйте викладачів частіше, тоді й освіта буде освітньою.
     
  15. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    золоті слова!
    дАрт - "дідовщина" в школі в основному - надумана, крім, звичайно, певних районів, коли вже в 12 починається формування "кадрового криміналітету". До того ж - спортивна секція дитині - нігди не зашкодить, а різниця між дитиною, що займається, і звичайною - дуже помітна ;) іноді навіть нівелює перевагу років ;)
    --
    Колись один колєга жалівся - в школу його викликали... Колєга сам був міцний, і малий в нього вдався, - загалом, малий трьох школярів побив. Всіх трьох разом - всю шоблу. Ну і каже колєга - сижу, голову понурив - малий тільки в нову школу прийшов, шестикласник, ще чотири роки вчитися, і в перший же тиждень 3ох десятикласників ...ОППА! Дірєктор - я нє поняв - якого милого десятикласники лізли до мого малого?!
     
  16. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Я не считаю это нормальной практикой. Очевидно так и поступлю, присматривался как раз к 52й школе, центр возле парка, впроде преподы говорят неплохие, поживем увидим в общем.
     
  17. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    якість підмазування на якості освіти не відбивається - якщо й відбивається, то в гіршу сторону.
    Саме "підмазуванням" і "вбили" нормальну освіту ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Думаю краще треба проникнутись життям викладачів, вони дуже тонкі та розумні люди, переважна кількість з них творчі особи, які вчать "уму разуму наших отприсків", а бариш в них так як і у кожного інтелігента-сучасника поганенький і при таких умовах часто викладацька-інтелігенція підживлюється нашими дітками...тому най Батьки підживлять викладачів, аби не було курьозів у майбутньому на місцях.
     
  19. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    Не думаю, що то хороший приклад для дитини - показувати, що таким чином вирішуються її проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: В яку школу віддати дитину.

    саме цей підхід і вбив залишки освіти та медицини...
    я розумію, Вася, жи то не очевидно - але інтелігент має власну гідність, і хабарі йому бридкі ;)
    --
    вже не кажучи про виховний момент - ви тим самим вирощуєте майбутню корупцію, якою самі ж потім будете незадоволені...
    ви вирощуєте дітей (своїх) покоління - на прикладах дієвості хабарництва і неспроможності всіх інших засобів...
    як ви думаєте - який життєвий принцип буде у цих дітей?
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.