Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    тут теж є нюанси з вчителями власне молодшої школи.
    вчителі різних шкіл, особливо одного р-ну, спілкуються між собою ( спілкуються власне "кафедрами" на різних заходах). Але не думаю, що вашу проблему будуть обговорювати і ставити палки у коеса. Нікому до того особливого діла не буде. Пішли та й пішли.
     
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Моя дочка вчиться тут у 4 класі, вчителькою і рівнем викладання я дуже задоволена. Щодо поборів, приєднаюся до форумлянок: їх немає.Зздавали лише невеликі суми на фонд класу/школи, подарунки дітям на ДН (мінімальні подаруночки кожному).
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Ануто, а конфлікт лише з вашою дитиною, чи є ще незадоволені батьки ( ну бо якщо у класі 30 чоловік, і реально справа лише у вчительці, то тоді певні нюанси виникатимуть принаймні ще з кимось. не лише з вами. Ви не мали нагоди почути думку інших батьків з вашого класу?

    ---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:32 ----------

    ви праві. Але якщо ситуація дійсно критична, то можна спробувати приватну школу, принаймні на початковому етапі. З 5 класу є багато державних шкіл і гімназій, які починають набір з "0". На той час і дитина підросте та психологічно окріпне, та і до старшої школи підійде без ненависті . Зрештою, можна і раніше спробувати піти. Просто подивитися, як у приватній школі, де вчитель має змогу приділяти кожному учню увагу і шукати отой "ключик", підуть ваші справи. Бо інколи буває так, що і вприватній школі дитина все-рівно не може адаптуватися. Тоді справа вже не у вчителі, а у тому, що дитина, можливо. ще просто психологічно до школи не готова.
     
  4. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Ми закінчили "Джерельце" і поступили в Академічну гімназію без репетиторів хоча читала багато як на мене дивних відгуків про нашу школу багато діток поступило в класичну і в академічну і лінгвістичну Тепер шкодую про свій вибір бо все залежить не від школи а від співпраці дитини і школи і батьків Велика кількість матеріалу йде на самостійне опрацювання в старших класах всі беруть репетиторів _от вам і результат
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Натрапила на статтю в якійсь з соцмереж.
    Ця фраза мене зачепила - "Завдання вчителя – навчати дітей, а не готувати їх до екзаменів. "
    У Фінляндії оцінювати учнів у балах та порівнювати їх між собою забороняється законом
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

     
  7. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    У нас був варіант Класичноі ми довго вирішували недавно зустріли маму однокласниці каже, що там дуже сильна конкуренція. Уроки готують дуже довго , причому всією сім"єю
     
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Ануто, а можливо, підіть на маленьку хитрість? І не кажіть про "відсутність контакту", а, скоріше, акцентуйте увагу директора/зауча на переїзді? Якби я була директором, то би не дуже хотіла взяти собі на свою голову "проблемну дитину"... Він ж то не буде знати на початку, через кого цей конфлікт? Через вчительку, чи через дитину? Можливо, дитина некерована, агресивна, гіперактивна, всіх у школі кусає і б"є... Для чого мені таке, ще й посередині року? А так - переїзд і нема кому водити дитину в школу... Згодом, якщо перейдете в іншу і хтось там дізнається, по якій причині Ви перейшли, то можете і сказати, що переїзд був вагомішою причиною, але ще й з вчителькою контакту не було, тому Ви без жалю перевели.
     
  9. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Дівчата натрапила на сайті на гімназію при інституті банківськоі справи на Кульпарківській , який це заклад
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

     
  11. Улік

    Улік Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Дівчатка, може хтось збирається наступного року у 8му школу або знає які вчителі братимуть перші класи? Буду вдячна за інфу.
     
  12. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Яка якість навчання у цій гімназіі

    ---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:13 ----------

    Яка якість навчання у цій гімназіі
     
  13. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Розкажіть детальніше, сама цікавлюся Академічною гімназією. Чим незадоволені? (я не дуже зрозуміла)
    І ще. У нас був варіант Класичноі ... зустріли маму однокласниці каже, що там дуже сильна конкуренція.
    Тут теж не дуже зрозуміло? сильна конкуренція - це добре чи погано?
    І ще зорієнтуйте за оплату у гімназії.
     
  14. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    В Академічній оплата 2000 в рік ажано оплатити зразу всю суму , задають дуже великий об"єм матеріалу велика частина на самостійне опрацювання , просто моя дитина виконує все і ще більше тому сидить до пізнього вечора бо все має бути зроблене перфектно і можливість відвідувати гуртки відпала автоматично от я на це дивлюся і постає питання чи вартує це дитинства і здоров"я _це лише 1 _ий гімназійний клас Батьки старших діток радять після ( класу переводити в інші школи
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    маєте на увазі правничо-економічну?


    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:35 ----------

    конкуренція при вступі чи при навчанні? Бо при вступі не знаю, наскільки сильна конкуренція, але абсолютно усі діти моїх знайомих, які туди йшли, пройшли без проблем ( причому діти туди йшли з різних шкіл)
     
  16. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)


    Сніжна, а ви що чули за Класичну гімназію? я наразі зустрічала лише позитивні відгуки. І ще цікаво, як там з математикою? Куди потім поступають діти?
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    відгуки позитивні. Але гімназія все-таки більше гуманітарного профілю, хоч керівник у неї власне математик ( зрештою, вона і засновувалася ще моїми учителями-гуманітаріями звичайної львівської школи як гімназія гуманітарна. Причому на меті спочатку була освіта тут виключно для хлопців і власне у колективі вчителів-чоловіків. Якщо не помиляюся, то перших 8 років вона і існувала як чоловіча гімназія. І була дуже сильною .Лиш потім почали сюди приймати ще і дівчат+ розбавили чоловічий колектив жінками-вчителями . Наскільки я знаю, то в останні роки серед випускників якраз уже 2\3 - це дівчата) . І якщо порівнювати викладання природничих наук, то явно слабше Академічної чи Євшану. Якщо ви хочете потім дитину давати власне за математичним спрямуванням, чи дитина має схильність власне до природничих наук,то не знаю, наскільки буде корисною і цікавою саме для неї Класична , оскільки тут велику увагу приділяють вивченню мов, включаючи старогрецьку та латину, а також- основний ухил- вивчення історії, української мови та літератури, географії. Серед моїх знайомих чи сусідів, чиї дітки закінчували гуманітарну, потім йшли до Університету на гуманітарні профілі ( журналістика, іняз, українська філологія, юридичний). Є сусідська дитина, яка пішла на прикладну математику ( за додатковою підготовкою репетиторів), але наскільки мені відомо, в Університеті йому по цьому профілю після Класичної непросто навчатися.
    якщо порівнювати навантаження цих двох гімназій, то в усі часи, починаючи із років заснування, в Академічній навантаження більше. Бо тут однакову увагу приділяють як природничим, так і гуманітарним дисциплінам.
     
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Раптово перестала моя мала розуміти математику :sad: І то не все, а переважно віднімання чисел, де зменшуване має нулі. Підкажіть як їй допомогти, бо боюся, що далі буде гірше..
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Не завжди працює. Діти не є такими простими і наївними.
    Аню, співчуваю. Переводь малого поки не пізно. У нас 2 тижні на заміні було таке "чудо": малий приходив додому і падав, бо голова боліла (вчителька 5 уроків верещала на дітей, вимагала ідеальної тиші, на перерви не випускала ну і т.д), це нестерпно. І помочі від адміністрації дочекатися годі: всі визнають проблему, а замінити нема ким...
     
  20. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ця гімназія платна? яка ціна станом на теперішній рік?