Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    та я не те щоб спихати, просто з початком другої чверті завдань стало реально більше (майже вдвічі і практично по всіх предметах).
    Наша теж оцінки не ставить, лише червоною ручкою по зошитах малює. То підкреслює, то знаки запитання

    ---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 13:17 ----------

    та я не те щоб спихати, просто з початком другої чверті завдань стало реально більше (майже вдвічі і практично по всіх предметах).
    Наша теж оцінки не ставить, лише червоною ручкою по зошитах малює. То підкреслює, то знаки запитання
     
  2. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    наша підписи ставить, інколи пише "Молодець!"
    підкреслює реальні помарки (мій взяв за моду написане пальцем розтирати - тут смайлик хом'як) чи справді кострубаті букви. тобто місця, де явно не старався
    наліпок дуже мало - лише на уроках домашнього читання.
    червона ручка - теж елемент звикання до школи, вважаю.
    а завдань більше - та ж програма...
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ми в неї на особливому рахунку, тому такого немає навіть там, де реально суперово написав.
    Наліпки у нас всього дві - на уроці трудового навчання.
     
  4. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    проектор спрямовується на дошку, і фактично на ній у збільшеному вигляді можна бачити екран ноутбука. телевізор - то телевізор, яка б не була діагональ (ну в межах реальності для класу), з нього переглядати матеріали учням менш комфортно.
    ну, в тому числі можна й це показувати.
    але варіантів насправді багато: у моєму розумінні це передусім унаочнення тих же арифметичних дій, розкладу числа, літери голосні/приголосні/наголошені/всякі інші. додатково естетично приємні та мотиваційні речі (наприклад, тема осінь і красиві картинки осені, або на уроці малювання показувати "в фоновому режимі" картинки на певну тему, а діти малюють своє). відео, анімацій досить багато є навчальних, для малюків в тому числі. на практиці можна кожен урок зробити цікавішим і якіснішим за допомогою технологій, але можна й навпаки :)
    і 100% залежить від вчителя. якщо вчитель не хоче (з будь-якої причини) - то техніка не панацея
     
  5. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ну ото власне...
    зрозуміла - там точно телевізор.
    також про це думала.
    +100%
    тут не так хоче/не хоче, як нав'язують
    наша вчителька збирає усі зошити щотижня на перевірку (маємо з математики і письма додаткові зошити звичайні, де назначає що писати). Тому часу вона тратить нємєряно. Коли ж готуватися й освоювати той комп?
    уже зараз малий реально гарніше пише, склад числа вже майже на автоматі (очікую заявочки "ну доки ми то будемо писати"). писане читає майже з ходу. прогрес наліцо. саме це спонукає мене сказати, що маємо чудову вчительку.
     
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    З цікавості "промоніторила" завдання з математичного моніторингу для 5-го класу.
    Задачки:girl_crazy::

    Не маю ані п"ятикласників, ані десятикласників наразі)))).
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ні, вона легенька і для дитини в 5 класі зрозуміла.
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ціхо..я аж калькулятор на компі включила,аби порахувати:girl_crazy:

    і щоб не офтопити, мами 2-класників, з позакласного читання, які вимоги до діток у вашій школі....в нас щоденник заповнювати з позакласного(к-ть ст.,герої, ідея твору), якщо ти набираєш ту кількість сторінок рівну кількості слів за хвилину,то отримаєш "квіточку" на стенді "У читацькому колі",що висить на вхідних дверях...якщо дитина читає 100 слів/хв, то задля 1 квітки треба прочитати 100 ст. тексту...якщо 35, то відповідно аж настільки менше...трохи несправедливо...краще б вже до норми прирівнювали...там в 1 семестрі,якщо не помиляють, 35-45сл/хв. для 2 класу
     
  9. manka

    manka Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Я так розумію, вчитель казала це батькам, а не дітям. І нам таке казала. Всі батьки були за домашні завдання, думаю, таких, що не виконують нема.
    Нам задають з письма і математики по 5 рядочків. Може бути - переписати одне речення з підручника, або розв"язати 4-5 прикладів. Думаю, це нормально. Ще, інколи, вивчити віршик, з християнської етики розмалювати малюнок. З природознавства і охорони здоров"я - нічого, англійську встигають на уроці.
    На рахунок телевізора. Вчителька на початку року запропонувала нам купити телевізор, але не наполягала. Серед батьків були ініціатори, що вирішили, що телевізор потрібен вже і негайно. Купили, він обійшовся кожному в 150грн. (в класі 27 учнів). Питаю малого чи дивляться, то відповідає: то навчальний телевізор, коли вчили про сонце, то дивились відео про сонце іт.д... Так розумію, що дивляться на природозн. і охороні здоров"я щось по темі. Інколи на перерві мультики (це мені не дуже подобається.)
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Я знаю), просто я її сприймаю, як ту славетну задачу про бджолу Майю і трутня Віллі).
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    діти в 4 класі зараз якраз то все проходять ( множення і ділення багатозначних чисел, з остачею і без. Рахують "по старінкє"- в стовпчик)

    ---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 13:30 ----------

    таких задач зараз у кожному підручнику - валом. Фантазія в авторів працює "шедеврально".
     
  12. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    моя дитина ще не вчила, що для того, щоб дізнатись відстань потрібно швидкість помножити на час.
    а як такі числа множити інакше? як на мене це найзрозуміліший спосіб
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    звісно, що так. То малося на увазі, що дорослим для вирішення задачки треба калькулятор включити, бо в голові вже ліньки. Ну і за ручкою та блокнотиком для розрахунку теж йти не хочеться...:girl_smile:


    ---------- Додано в 16:49 ---------- Попередній допис був написаний в 16:32 ----------

    у нас в 2 класі було так: у кожного учня висіла розмальовка, певний елемент якої він міг заповнити після прочитаної і розказаної казки ( оповідання). Тобто чим більше прочитаного- тим більше елементів розмальованих. Окремого читацького щоденнику у 2 класі не вели.
    мені теж видається. що так неправильно. Так, дитина, яка швидше читає, може за ту ж одиницю часу прочитати більшу кількість тексту. Але коли це йде з примусу, то мені не зрозуміло. Хай би норми по кількості були для всіх одні ( відповідно до загальних норм техніки читання), а вже понаднормові- додатково заохочувалися.
    В першому семестрі 2 класу - це 25-35 слів,в другому - 40-50 голосного читання. Можливо, тут вчитель брав для розрахунку норми мовчазного читання,але і тут норми встановлюються тільки з 2 семестру 2 класу на рівні 40-60 слів. А норми у 100 слів мовчазного читання ( не голосного)- це вже 2 семестр 3 класу.
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    зараз такі вимоги
    Показники темпу читання вголос
    2 клас
    1семестр-35-45 сл/хв
    2семестр-50-60 сл/хв
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    в мене вихвалянка-малий найкраще в класі написав конкурс Яцика:girl_crazy:
     
  17. manka

    manka Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    А це не мало?
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ну то по-різному буває...є діти,що в 1класів 1чверті 6 букв знають (в нас були),а,які,йдучидо школи, читали 90 слів за хвилину...
    зараз, в 2 кл.,всі більш-менш вирівнялись...хоча є ті, що читають 30(одиниці),а є і що 104 (одна дівчинка)..в школі вони всі читаютьповільніше (в нас це район 70 слів), вдома було і 90..але то не важливо...головне,що любить читати
     
  19. manka

    manka Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ну і ще щоб вмів прочитане переказати. Треба буде свого перевірити, бо ще в вересні з переказом прочитаного не дуже добре було. Про що читав знає, а переказати гарно не може.
     
  20. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Сьогодні Юстя принесла ті бланки для моніторингу з математики додому. Глянув чоловік на ті папірці, за котрі ми заплатили 30 грн і як поліграфіст сказав, що ціна їх 30-40 копійок. Стає зрозумілим для чого узагалі проводять цей моніторинг :girl_mad:.