Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата хто щось знає про НВК Живе Слово?
    Вул. І.Багряного.
    Буду дуже вдячна
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    От в цьому і проблема, де знайти такого:girl_sad:
    Ну це було ще на початку минулого навчального року (3 клас), не систематично, але й не одиничний випадок, незнаю чи вчителька саме "оголошує" який урок зараз, але думаю в 3-му класі вже треба орієнтуватися в цьому (насправді може я неправильно думаю), мала мені це розказує так коли я її про це питаю - "вчителька мені інколи каже - "Евеліна проснииись!""... а ще вона мега повільна, а я страх як не люблю цю рису в людях :girl_cray:
    І взагалі думаю що мені самій варто піти до толкового психолога, бо її відношення до всього зовсім не збігається з моїм, розумію що вона не я, навіть якщо це моя дитина то вона може бути геть іншою... розуміти розумію, але прийняти це до кінця поки не можу... поки...
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Мами першачків та всі хто знає, пам'ятає, чи можу попросити вас написати список авторів найкращих підручників для 1ого класу?
     
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую. Може все, розладів як таких точно нема, дитина звичайна, розвинена, але як каже вчителька "не слухняна", "вредна".
    Не можливо навчитись добре читати чи писати, не роблячи цього...вона просто не хоче нічого робити.. не можу ніякими способами заставити відкрити книжку.

    Піду точно, бо бачу, що не знаю як до неї підійти, нервів не вистачає, хоч працюю педагогом більше 10 років. Чужих діток вчу, з практики бачу здібних/лінивих/вредних, а зі своєю ради не даю. До школи пішла в рівних 6 років, до цього був рік розвивалок і 3роки садочка (все було з її бажання, гарно проявлялась самостійність).
    Та власне, шукаю. Бо впевнена, що є якийсь блок. Бабусі в нас "вредні", капають на мозок з радянськими стереотипами, що мало "ляги", дитиною не займаюсь, треба з нею сидіти, розпустила дитину на ніц:girl_impossible:.
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мій старший читав запоєм, дуже рідко яка книжка йому "не йшла", хіба вже пізніше. Найменша - читає "по нормі" (може взяти бавитися планшета лише коли прочитає певну кількість сторінок). Але деякі книжки читала на одному диханні, наприклад, серія про ДжудіМуді - брали в знайомих частину книжок, щось в бібліотеці, щось в сусідка на 2 роки старшої знайшла - так сподобалось. І ще деякі книжки. А інші - тяжко. Можливо, варто піти десь в бібліотеку і разом вибрати кілька книжок, власне, щоб вибирала дитина (першу розповідь про ту ДжМ якраз взяли в бібліотеці). Але у виконанні уроків, навчанні як в школі так і дома, мала досить старанна і обов'язкова, але "звідси і до паркану". Син - то такий трохи розгільдяй, золоті верби ростуть час від часу за ним, але перечитав купу різних енциклопедій ще з малих років, його все дуже цікавило. В плані навчання - ловить "на льоту", але часом халявить. Мала "зірок не ловить", але старанна (норму виконує, але не більше).
    Так що досвід в мене різний. Звісно, добре було би спеціаліста, щоб подивився неупереджено, можливо, щось би порадив саме для Вашої дитини.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @rununkulos, в мене такий менший син. Здібний, але не хоче нічого робити. Без чарівного пенделя рисочку не напише. А в мене бзік - я не можу попустити йому це. І якщо треба щось зробити, то це треба зробити. Мене від нього так деколи трясе, що аж зле. І найжахливіше те, що йому оте виконання завдання займе 5 хвилин. Але нервів зтріпає. І мені не треба оті оцінки чудові. Мені треба щоб він знав, що в нього теж є якісь обов’язки. Робити уроки - один з них. Якось так).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То класика жанру. Свої діти сприймають мамою мамою, а не вчителькою. Вам треба або делегувати навчання своєї дитини комусь, або не змінювати свою поведінку під час навчання на вчительську. Я, наприклад, як мама зовсім не вимоглива до графіку, порядку, якихось схем. А як вчитель математики я в учнів мушу того вимагати. Тому свою дитину я вчу математики так, як би вчила готувати тісто, скажімо. Спершу кажу використати всі способи розібратися самій, потім - питати мене конкретно, що не ясно. З меншою десь так само. В нас нема «я не розумію, як то читати/писати/рахувати». В нас є: я забула цю букву, цю дію, значення цього слова. І я над ними не стою. Хоча менша минулого року була в групі дітей, яких я вчила і було нормально. Але питання «я не можу навчити свою дитину, йди поясни їй» - одне з найчастіших в нашій вчительській тусовці.
    А щодо вашого цілого допису, то мені трохи впало в око, що вчителька якимись шаблонами говорить про вашу дитину. Ні, я знаю, що є діти ліниві/неуважні/неслухняні - якщо хтось хоче зараз посперечатися, то навіть не починайте, - але то трохи не так говориться батькам про ті проблеми. Бо батьки внутрішньо стають в позу, а потім починають шукати проблеми в собі і дитині. Конкретно до цієї вчительки я б не радила йти.
     
  8. atusia

    atusia New Member

    Добрий день!
    З наступного року плануємо переїзд на постійне проживання в новий для себе район. Відповідно, обираю школу для двох дітей, шукаю свіжі відгуки. Донечка піде у перший клас, а син в п‘ятий. Перечитавши трохи тему, зупинилася на 45ій, 32ій школах та Сихівському ліцеї. Порадьте, будь ласка, куди краще таки дати дітей, чому?
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    дівчата, в кого діти пішли зараз на підготовчі курси...Скиньте, будь ласка, фото зошита, по якому дітки займаються прописами. дякую.
     
  10. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Привіт. В кого навчаються діти в 32 школі, напишіть чи впускають на територію школи батьків? Або як зустрітися з керівництвом школи? Всім буду дуже вдячна за інформацію!
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тут поплакатися. З понеділка менший (5 клас) на дистанційному. Назвати це наукою язик не повернеться. Щось поки незрозуміле. Але хоч щось...
    Вчора старший приходить зі школи з тим, що дітям робиться зле, піднімається Т вже у школі. Ввечері дзвонить його класний керівник (ми трохи спілкуємось). Каже, що у школі ситуація зараз якась дуже не здорова. 15 вчителів уже на лікарняних, хоча підтвердженого діагнозу ковіду лише в однієї людини, бо у лікарні. Діти теж хворіють дуже. Попри те багато приходить не цілком здорових. Реально вчителі своїх дітей до школи не пускають. І пояснює, що місто не дозволяє закривати школи, бо нема багато діагнозів. Радить таки притримати малого хоч пару днів дома. Я якось так фаталістично відносилась до того ковіду, ну мусять усі перехворіти, то куди сховаєшся. Але вони мене щось вчора трохи поналякували. Ще й маємо буквально на днях два ДН. Хоч і без святкувань, але ж... А ще маємо заплановану мега круту подорож на середину жовтня. І ото все мене якось стримуємо покластися знову на долю). А як у вас? Як ситуації у ваших школах? Як відбуваються дистанційні навчання?
    П.с. Малу таки в садок веду). Ну а чо)? Мусимо звикнути))))
     
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В нас схожа ситуація, поговорюють про закриття старшої школи на карантин.

    А тут з моїх спостережень ( чотири школярі) діти хворіють, як і хворіли, з врахуванням того, що якийсь час сиділи на карантині і мало «тренували» імунітет.
    Я з тих «безвідповідальних» мам, і думаю, якщо з кожною соплею дітей тримати вдома, то стаціонарні школи можна вже закривати років на 3-5.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Також хворіють, мала в 1 класі, вже тиждень відхворіла, без температури, але горло-ніс закладене було. В малого в старшій школі також так, хворіють по черзі. Вчителі говорять між собою, що було б добре хоча б до кінця вересня довчитися...
    Морально важко, особливо старшокласнику, бо їх перевели у другу зміну, приходить додому, вже смеркає, а взимку вже буде темінь, голова болить, виснажений, настрою до такого навчання не має :sad:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    З почутого - в знайомих у Наваріі діти вже тиждень вчаться дистанційно, бо там червона зона, в школу не ходять.
    На Сихові (не пам’ятаю номер школи) два класи перестали ходити на заняття, бо в когось у тих класах виявили ковід (тільки не зрозуміла чи в самих дітей чи їх батьків).
    Біля нас - квартирний садок на 10 дітей закрили бо в одної дитини тато мав підтверджений ковід.
    Щодо нас самих - старша наразі в «нульовичку» вільних і небайдужих на науковій. Вони на вході дітей «сканують» якоюсь такою штукою з екраном , короч незнаю чи воно лише Т міряє чи ще шось розпізнає.
    Днями натрапила на слізні дописи в ФБ, де жіночка пише, що перенесла ковід з серйозним запаленням легень, була госпіталізована, але перед випискою почали «губитися» результати тестів, то вже ніби як неясно чи він був тай виписали з діагнозом вірусна пневмонія. Підозрює, що вже певно є вказівка скорочувати статистику хворих, бо тож держава на ковідних хворих мала ше якісь ліки видавати, певно гроші скінчилися... тай таке - прівєт савєцкій саюз


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ага, і ше начиталася Петрановськоі в інстаграмі (така рос психологиня, непогано до речі про дітей пише і розказує) - вона каже, що третій тиждень школи є таким «депресивним» для дітей: все, що було нове і цікаве вже перестало бути таким цікавим, а до канікул ще далеко, з`являється відчуття такої нудної рутини. І от саме в цей час діти починають сопляти по пів класу одночасно. Така собі хвороба третього тижня. Вона там власне радить в цьому періоді менше грузити дітей навчальними питаннями, давати їм якоїсь радості.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka наші вже 2 тиждень не ходять(район).
    Про хворіють діти- таке враження, що всі забули, як було)). Щороку період з половини вересня до половини грудня діти носять вірусяки з соплями etc. Жовтень - пік. Цього року додався Ковід.
    Вчителі бояться - 100% і я розумію, але ж тримати дітей вдома ,коли немає випадків ,чи просто пішли ГРЗ- нонсенс.
    Про дистанційне немаю що казати, доброго(. Все дуже журбинка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну мене до відповідальних мам тоже віднести не можна), але якщо я бачу, що дитині таки зле, то до школи не пхаю. А як бачу, що прикидається, то гребе до школи точно).
    Мені певно страшенно повезло не знаю з чим, але мої учні у школу в нормальних умовах (доковідних) ходили постійно. От реально не можу згадати якісь такі періоди хворобливі. Ну хіба кінець зими-початок весни. Старший взагалі мені весь час притикав, що в нього за цілий рік 3-5 пропущених днів.
    Я розумію, що діти реально пів року не мали тренування імунітету різними вірусками. Але щоб отак одразу височенні Т, така поголовна кількість хворих, і не лише дітей... Найбільше мене напрягають вчителі). Бо у школі їх нема, уроки дистанційні вони теж не проводять, бо ж хворі. А діти йдуть до школи, і валандаються там дуже щільно), при тому половину уроків не проводять. Ще й заміни не приходять. А то ще треба потім додому маршруткою їхати), тоже переважно не пустій. І я от починаю думати - а може краще пару днів плюс вихідні дома посидіти? А там дивитись по ситуації. Може проїде отой масовий обмін вірусками. Якось вноомується трохи. Не знаю як правильно(
     
  18. Ryzyk

    Ryzyk New Member

    Доброго дня . Можливо є тут мами , чиї діти вчаться в 85 школі , гімназії на Симоненка . Чи можете порадити першу вчительку на наступний навчальний рік 2021/2022 ?
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Так швидко не внормується:)
    Погоджусь з тими "безвідповідальними ":) - діти хворіли і в попередні роки. Якщо зараз закрити школи через масову захворюваність, це тільки відкладе проблему на місяць-два-півроку...
    Ну не можуть діти рік чи два не ходити в школи/садки, не можемо ми не ходити на роботу.
    Мої за цей місяць вже вдруге хворі, в 5 класі- пів класу нема. І я впевнена що це все через те, що діти пів року тісно не спілкувалися. Перехворіють та й буде легше, але точно не за пару днів.
     
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ця школа належить "адвентистам сьомого дня", чи якось так.
    Чула розповідь одної мами - вона дуже задоволена, перевела туди дитину після кількох перших класів державної школи. Класи там маленькі, є і по 6 і по 12 чол. Каже, що директорка досить відкрита до всього сучасного. Дітей там годують, але без м'яса, бо адвентисти його не вживають. Загалом та школа ніби є цілком легальна, з ліцензією міністерства. Оплата там здається чи не 3 тис./міс. Не знаю чи створювали вони її суто "для своїх", але виглядає , що приймають і дітей не зі свого згромадження.
     
    • Подобається Подобається x 1