Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То дійсно є ознайомчі заняття. В нас було 3р на тиждень по 1,5 год, два тижні. Нарахунок обов'язковості, питайте в школі, чи вирішуйте самі))
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А як взагалі виглядає зарахування дитини в школу? Треба на початку року якусь заяву писати чи вже влітку? Просто приходиш в школу, що закріплена за пропискою чи треба десь в неті щось заповнювати? Чи можна обирати вчителя, до якого йти в клас?
     
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Приходиш з документами, пишеш заяву на місці. Школа зазвичай повідомляє на своєму сайті, що розпочався прийом заяв і період скільки він триватиме. Але краще уточнити безпосередньо в обраній школі. Проситися до якогось вчителя теоретично можна, але то дуже від конкретного директора залежить. Хтось йде назустріч, хтось принципово розподіляє дітей сам.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а зазвичай, який то період - початок року чи ближче до літа?
     
  5. Online

    Online Well-Known Member

    В нас минулого року було весною. Відповідно до наказу МОН, дата закінчення прийому для всіх - 31 травня. Дата початку прийому документів визначається конкретним органом місцевого самоврядування (по факту, думаю, віддали на розсуд кожної школи), але період прийому документів не може бути менше 1 місяця.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Dominika деякі школи роблять а-ля "день відкритих дверей" (знаю, що подруга ходила перед влаштуванням дитини в декілька шкіл), де розповідають про всякі моменти. І то якраз взимку - навесні. Якщо ви вже придивилися до конкретної школи, можете вже підходити і цікавитися чи будуть якісь збори для тих хто хоче йти в цю школу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kryhla

    Kryhla Member

    У школі, що біля нас вже розпочався прийом документів. При цьому, щоб ці документи подати, потрібно заздалегідь записатись на прийом до директора. І медогляд дитини теж казали вже принести. Я трохи в шоці з того, бо зі старшим медогляд проходили десь на початку літа. Та й сам медогляд тепер пройти, потрібно не менше 2- ох тижнів витратити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Нам в школу аж наступного року, в 6,9, раніше не хочу давати, а питаю так, для загального розвитку, щоб орієнтуватись на майбутнє.
     
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    прийом документів триває до 31 травня у всіх школах. 1 червня видається наказ про зарахування дітей.
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2020 ---
    я пройшла медогляд з трьома дітьми за один день.
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо сімейна знає дитину і не відправляє «для галочки» по лорах, стоматологах і невропатологах, то на медогляд витрачається мінімум часу.
    Це ж добре - не всі на раз, і спланувати можна, а не «нема, нарада, урок, через півгодини...»
     
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а чому для галочки?
     
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Бо сімейна визначає, яких профільних спеціалістів необхідно відвідати дитині перед школою.
    Я не бачу доцільності свою здорову дитину вести для підпису до лора, стоматолога, психіатра, логопеда, невропатолога, якщо ми звертаємося при потребі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    перелік лікарів, які проводять огляди школярів, регламентований наказом МОЗ, а не сімейним лікарем. І в ньому нема ніяких психіатрів та логопедів
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Очевидно різні поліклініки і лікарі керуються різними наказами :girl_crazy:,
    І в нас старші діти різного віку - періодично щось змінюється :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  15. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    В нашій школі не має підготовки до школи, відмінили. Але загалом, пригадую, як це відбувалось з сином, це радше ознайомлення діток між собою, вчителем, раз в тиждень.
     
  16. via

    via Active Member

    Може хтось, окім еколенду на сихові, щось знає про think globаl та школу дружню до дитини. особливо цікавить старша школа
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Тадамммм... ми вибрали школу! дуже непросте було рішення.
    Вибрали 2 варіант. Буду возити. За цей рік Нестор пішов в музичну школу і я все одно в сусіднє село тричі на тиждень катаюсь. А так буде після школи ще на музику йти. Як притисне - "школяриком" додому добереться. За цей рік я багато з ким там познайомилась, мала нагоду порозпитувати все, що цікаво. Школа велика, тягнеться до всього сучасного, зараз роблять ремонт спортзалу, за це літо планують зробити душові для хлопців і дівчат, з їдальнею начебто все посунулось. Аж не віриться, що отово мале вже школярик...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    І у нашій школі нема цього року підготовки. Малий ходить на підготовку в садочку - окремий гурток, приходить вчителька вкінці дня, щось там пишуть, рахують, малюють. Сам просився, то мусила записати)) тепер так гордиться, що він вже ходить на «уроки»)) а мені головне, що не треба нікуди водити.
    В нашій школі по прописці ще з початку року вносять в список дітей, що планують йти в 1 клас (більше для орієнтиру, скільки класів робити), документи на вступ будуть приймати пізніше.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В школі навчили. Яж не знаю всіх методик, і то не моя робота, Аж потім я підключилася , щоб вірші дитячі читати
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Букви вивчив ще в 1,5 роки, в склади не хотів збирати їх категорично. Взагалі. Знайшла курс ребус-метод в інтернеті, малому дуже зайшло, швидко навчився. Там не по складах, а геть інша система, тому дуже швидко почав читати і одразу словами. спробуйте, раптом вам теж підійде.
     
    • Інформативно Інформативно x 2