Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    [OFF
    Дякую дівчата.Мені був потрібен ваш погляд збоку і слова підтримки [/OFF]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @syxivska
    Я до 7го класу була відмінниця. А потім попала в фізмат ліцей :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:. Вчитись було дуже тяжко. Дехто з однокласників вже вчився у 8му класі у своїй попередній школі. Хочу вам сказати, що оцінка, то ф!гня, головне знання. Я зі своїми оцінками, мала набагато кращий рівень знань. І навіть пройшло після закінчення 10+ років, коли я пішла вчитись на другу вищу, на програміста, і думала, що нічого не памятаю. Мій рівень був вийщий ніж в більшость однокласників.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Просто маленька історія про батьківські збори))).


    Але якщо серйозно, то це таки проблеми у батьківській голові все навчання на відмінно.
    Головне - це інтерес до науки. Коли дитина вчиться без примусу, сама сідає за завдання. В ідеалі, кожен учень має право вибору щось вчити "заглиблено", а щось "поверхнево".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мене не готували у відмінниці, та якось гармонійно я отримувала грамоти з 1 по 5 клас включно. І в кінці року мама купляла великий торт-морозиво як нагороду :)
    А потім в 6 класі перша 9 з математики в табелі, в 7 класі - дев'ятка з математики та 8 з фізики, з біології..
    З восьмого класу - фіз.мат :), і алгебри, хімії та інші технічні науки - це 7-9. Одного разу з алгебри та початків аналізу стояло за семестр 6.
    Мій батько вигадав таку гру: якщо за два дні я отримаю 10 та більше оцінок "5", то отримаю 2 грн (починалось це в 5 класі, 2001 рік). Або пізніше отримати 10-11-12 - і тариф вже був 5 грн. Враховуючи, що уроків було по шість щодня. Я раз 10 такий джекпот отримувала з 5 по 11 клас :).

    Років 5 тому дізналась, що донька знайомих батьків затребувала, що за закінчення школи без трійок їй батьки хай дають 10 тис. у.о. ... :girl_crazy:

    А щодо свого першокласника - мені не вистачає оцінок :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    і чим закінчилась ця історія?
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Кажу. Як вчитель п‘ятикласників, які прийшли з «а ми дпа на 12 здали», а в мене мають 6-8. А початковій школі дітей бавлять оцінками. Отримати 12 - та будь ласка. Зай навіть задача там рівня 1-2. Крім того, в початковій школі за дітьми більше пильнують: чи записав домашнє, чи зроблене домашнє, чи записує на кроці все з дошки. В 5 класі починається тяжке життя: вчителі незнайомі (тобто аргумент «ну ви ж знаєте, що я добре вчуся» вже не діє - я не можу цього знати, я лише бачу поточну ситуацію), домашніх стає багато, програми «адські» (серйозно, я не можу того пережити, але мене ніхто не питає, адже так МОН сказав), часу на закріплення матеріалу нема практично зовсім. Вся подальша успішність дитини - це самостійне доопрацювання матеріалу вдома. А вони до того не навчені ще. Тобто на уроці вчитель показує 5-6 задач різних рівнів, а підручник пропонує на цю тему (яка переважно займає годину-дві) 40-50 задач. І так, діти масово втрачають в «успішності». Я особисто намагаюся їх «витягнути» всякими способами (не оцінки їм повитягувати, а натиснути і навчити працювати в новому темпі). Але в мене малі класи. Де в класі 35 дітей, вчитель фізично не зможе справитися з усіма. Коли з початкової школи приходить пів класу з 11-12, пів класу 8-10 і хтось там часом з 6-7, то в старшій є дуже стабільна ситуація незалежно від школи: це десь 10% дітей з високими результатами, 30% на межі 9-10, 50% - з постійними скачками між темами в предметами між 5-10 і 10% діток, яких проблемно витягнути з 4-5. Крім того, є такі мимри як я, які 12 не ставлять практично ніколи, а 10 - це ідеальний результат. На 11-12 я хочу олімпіадний рівень або проекти поза шкільною програмою. І так, це дуже багатьом не подобається, але таке життя:) завжди кажу в незрозумілих ситуаціях приходити на розмову і не пресувати дитину оцінками. Оцінка - це не показник успішності, а показник того, наскільки дитина засвоїла поточну тему і змогла це показати (друге навіть більше впливає). Я спокійно ставлю 2 відміннику за провалену контрольну і мала недавно випадок, що дитина з рівнем 4-5 засмакувала собі окрему тему і має з неї 11.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    От хотіла написати тут шось по темі, аж зиркнула одним оком в ФБ і тут на тобі - «вільні і небайдужі» звільняють вчительку, яка занадто просувала укр.мову дітям переселенців чи як то сказати. Короч конфлікт з дитиною , яка зі сімейки донбаських біженців, бачте виправляла його занадто чи на суржик звертала увагу.
    Так мене трафило від тої інфи. Я ще так задивлялася на ту школу з прицілом своїй малій за рік-два. І боляче і гірко і просто злість роздирає


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  8. Online

    Online Well-Known Member

    @Retaret, я почекаю з висновками. Бо вже не раз таке було з хайпом в ФБ і в ЗМІ. Спочатку: АААААА!!!!, а потім виявляється, що "не мільйон, а 10 гривень, не в лотерею, а в карти і не виграв, а програв". Хай якась додаткова інфа з'явиться з інших джерел.
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я теж почекаю додаткової інформації.
    Ви напевно не стикалися, як наші вчителі можуть «виправляти занадто». Я от теж в «конфлікті» в школі, бо вважаю, що ставити в куток підлітків на християнській етиці - це не спосіб прищеплення любові і розуміння; а розплетене волосся в доньки не свідчить про «панель» і ранні аборти. Але ж то поважні вчителі, які «хочуть тільки добра»
    Де там ті падаючі хом‘яки...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. nenavchena

    nenavchena New Member

    Всім Доброго дня!
    Хочеться взнати більше про школу Будокан, колишню 35 школу.
    Відгуків поки що дуже мало в інтернеті, програма цікава, але чи дійсно все є так як описано?
    І чи не важко дітям так багато уроків кожен день?
    Дякую!
     
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2019 ---
    I love you :)
    В мене з англійської було 11. А на першому курсі виявилось, що реально - десь 3. Дещо прийшлось себе переламати і почати самостійно займатись, займатись, займатись... Бо в школі англійська була раз в тиждень (фізмат) і вчителька якось з нас не дуже вимагала знань.. Діалоги, гарна поведінка, контрольні - і вже 10. Мене навіть одного разу на FLEX від школи відправили, я так і не зрозуміла навіщо :connie_pull-pigtail.
    А от вивчила би я мову в школі з Вашою вчительською принциповістю - було б в житті легше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Havronia @Online та я ше також збираюся читати всі офіційні заяви і коментарі, бо наразі ще всього не мала як переглянути.
    Ну але я розумію, що в простій держ.школі більша ймовірність , що вчитель - невдаха трійочник , а от небайдужики певно якийсь таки відбір проводили і підібрали туди не першу-ліпшу


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Почитайте допис і коментарі звільненої вчительки. Допис побудований на емоціях, провокаціях і вирваних з контексту фактах.
    «Прийшла в запущений клас...», а про мову - то журналісти приплели.
    Вона і з дітьми так спілкується, очевидно.
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а є хтось хто вчиться в цій школі (вільних і небайдужих)? Я підписалася у ФБ на них і читаю про той конфлікт і коментарі. Розумію, що десь обидві сторони не праві, але до кінця не признаються. Але мене цікавить власне отой факт наявності "обраних" дітей, до яких особливе ставлення. Так, в кожній школі такі можуть бути. В подруги в державній школі була така ситуація. І вийшла колєжанка з купую комплексів після тої школи. Тому для мене дуже вже болюче питання комфорту дитини в школі. Хоч мені ще ніби то і рано про школу думати. Але тих 2 роки пролетить як два дні, тому таки думаю...
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В мене теж так в школі було. кілька обраних. решта сіра маса.. я з того всього з 9 класу пішла з школи. А комплекси мабуть не тільки через школу. ще є інші фактори..
    Мені взагалі дивно питання обраних, в той час коли всюди лозунги- не порівнюй. всі ми різні.і т.д. І тут в школі, приватній, де на мою (наївну) думку не повинно бути булінгу-отаке твориться..
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА от це і цікаво, що така тема піднялася в приватній школі. Ну все ж таки оплата за навчання там немаленька і потурання такій поведінці мене трохи здивувало. Вчителі мали би дуже стежити не тільки за навчанням, а й за психологічним станом дітей. Власне тому я і почала дивитися в сторону приватних шкіл. Але якщо і там таке то буває, то сенс за свої ж гроші наражати дитину на стрес...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. kerosinka

    kerosinka Member

    Ви вже літом, перед навчальним роком звернулись у іншу школу? Чи завчасно?
    Думаю, можливо то вже зараз мені треба починати " похід" по школах чи ще зарано...
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ми звернулися у травні, відразу після лінійки, і в одну, і в іншу, причому в один день. Перша школа нам ближче, тому ми хотіли туди. Про другу школу не знали нічого взагалі, то нам директорка у першій, покрутивши носом, порадила звернулися туди.
    Можна і зараз - я так зрозуміла, чим раніше, тим краще. Принаймні зможете вже собі обрати найкращий серед кількох варіантів і мати спокій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так склалося, що в силу діяльності, не одна ситуація, яка описується у ФБ реально знайома з різних сторін. ТОму на власному досвіді можу сказати, що тут в оціночних судженнях треба бути обережним. І це стосується не лише ситуації з Небайдужими. Там теж не все так, як подали. І про булінг і про цькування. За останні 2 місяці 4 ситуація, коли бачу, як маніпулюють з людською думкою у ФБ по ряду гучних справ у різних категоріях.
    п.с. а щодо булінгу - це не від приватної школи залежить. Він є усюди. Питання - як пощастить дитині з класом, колективом і т.д. В будь-якій школі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  20. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Дівчата, буду дуже вдячна, якщо розкажете трохи більше про фізмат ліцей. Які особливості в порівнянні зі звичайною школою? Про те, що багато математики і фізики та що вчаться в суботу знаю) Цікавить, скільки тоді уроків у звичайні дні, і скільки в суботу? Бо у дитини зараз ( у сьомому класі) щодня по 7 уроків... Як побудований розклад - парами, як у вузі, чи так як у всіх школах? Психологічна атмосфера, відношення учителів до учнів... Рівень викладання і вимог з непрофільних предметів? Чи є основи здоров'я, християнська етика, мистецтво-музика?