Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Дівчата, хто що можe сказати про 50 школу? Розглядаю різні варіанти на наступний рік

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тепер немає жодних різних програм, молодша школа має вся вчитись за однією програмою НУШ.
    А далі вже від совісті вчителів залежить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. kozochka

    kozochka Member

    Цікавлять відгуки про 72 та 84 школи на Сихові, або інші поряд. В яку краще перевести дітей в 6 клас?
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А інтелект Україна? Тепер вже нема?
     
  5. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Є. Там діти мають бути підготовлені.
     
  6. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    може, тут є батьки-мами учнів середніх класів школи "Лідер", що на Некрасова.
    Задумалась над тим, щоб перевести сина туди (піде у 7 клас).
    Цікавлять відгуки про навчальний процес, викладачів основних предметів - англійська, математика, українська, зарубіжна, в ідеалі - про класних керівників 7х класів та предметників у цих класах.
    можна у приват.
    дякую заздалегідь
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи вчаться чиїсь дітки там? Які враження, умови, вартість, це тільки початкова школа?
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якщо хтось шукає школу з прогресивними молодими вчителями ))
    FB_IMG_1565956355604.jpg
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Всім привіт! Дівчата, мене цікавлять відгуки про школу √32 і √86 школу? Яка краща? Більш схиляємося до √32, але ще не визначилися. Які добрі вчителі для початкових класів? Якщо приписка Сокільники, то не виникне ніяких проблем при влаштуванні дитини? Всім буду вдячна за інформацію!
     
  10. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть якими ручками зараз пишуть першачки? Бо мене сьогодні вже остаточно заплутали, цитую: "1-4 клас фіолетові, а старші - сині. Стиральні ручки тільки на контрольні ."
     
  11. nalia

    nalia Member

    Ну дочка в 3 класі пише фіолетова чорнильна, а син 7 то каже можна і фіолетову, а можна і синю ( каже головне не червоною і зеленою) . Але гадаю тут залежить від школи.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Сині.
    Стиральні чи не стиральні - не уточняли. Я купила стиральну.
    Ну і по нуш мали б писати олівцями - чим я теж закупилася :girl_yes2:
     
  13. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Ну от, по НУШ теж читала, що олівець (або ручка, яка стирається), щоб у дитини не було страху зробити помилку. А сьогодні дізнаюсь, що на зборах (на які мене не запросили, гир) вчителька казала ніяких стирачок, а звичайні фіолетові.
    Тому хочу почути як на практиці діти пишуть, які вже йдуть по програмі Нуш.
    І тоді вже буду говорити з вчителькою.
     
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Спочатку пишуть олівцем, потім ручкою, по кольору - то залежить або від вчительки, або від школи, моя старша в початкових писала фіолетовою ручкою, середня - чорною, стирачку можна. Але до нового року точно буде олівець, до того часу встигнете вияснити у вчительки і за колір ручки і за вид.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Син писав фіолетовим чорнилом всі 4 роки - як же я намучилась, скільки тих плям було брр. Я думала, що то вже давно того немає, бо найстарша вчилася починаючи з 1997, то писали кульковими.
    Найменша торік пішла в 1 клас, то справді писали олівцем - зо 2 місяці приблизно , а потім вчителька рекомендувала, хто хоче, брати фіолетові ручки-стирачки.
    Про олівці - давайте одразу більше двох, бо вони скоро затуплюються, писати стає не вельми зручно і результат не акуратний, і діти витрачають багато часу на заточування, і відповідно тим олівцям за тиждень "хана" (принаймі моя так точила). Краще то робити дома самому.
    Як дозволили ручку - то мені більше сподобалося, воно якось контрастніше, чіткіше виглядає, і дитині легше було писати.
    А щодо 2 класу, то не знаю, чого чекати, скажуть вже по факту. Натякали знову на звичайну чорнильну (На пуркуа?), типу почерк кращий виробляється. Фігня то все, малий після 4 років "тренування" , щойно вискочив з-під крила першої вчительки (вона дуже класна в нас, і менша пішла до неї, от тільки ті ручки чорнильні...), став писати в 5 класі як пани доктори...
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    це в якійсь конкретній школі питали? бо у нас фіолетові
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Моя дитина весь перший клас (НУШ) писала якими-небудь синіми. Тобто в зошиті були різні відтінки синього. В останній місяць вчителька делікатно попросила писати фіолетовою )))
    Дитина просила купити стирачку - купили, зауважень не було.
    Спочатку вони взагалі олівцями пишуть.
    --- дописи об"єднано, 17 Серпень 2019 ---
    Хорошою (!) чорнильною ручкою писати найлегше. Паркером, не сумнівайтесь. Я не готова дитині купити Паркер. (Вони і мій знищили, ааааа.)
    Тому поки кулькова, сенсу купувати чорнильна ручку-шкряботушку не бачу.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя писала перші 2 роки чорнильною фіолетовою. Я ніколи не питала її про те, зручно їй чи ні, але в неї нема в зошитах плям чи креслень-закреслень. То певно єдине, в чому моя дитина страшний педант, бо в іншому порядку від неї не дочекаєшся:girl_crazy: почерк шикарний (хвалюся, бо реально дуже класно вона пише). Але то моя. В класі різні є діти з різними зошитами і почерками, також знаю, що дехто писав стирачками. Мені як мамі все одно. Що захоче, то і куплю. Кулькову не куплю хіба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Всі 4 роки писали чорнильною( фіолетові капсули). Коли спитали вчителя, чи можна використовувати фіолетову гелеву ручку, ще й яка стирає, ви б бачили погляд вчителя))). Тепер перейшли в старшу школу, ще зборів не було, тому не в курсі, якою будемо писати.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    10 років тому , ще без НУШ, теж починали з олівців. Олівець дає "тверду" посадку, і краще "ставиться" рука при писанні.
    То від школи залежить. Маючи досвід 3 шкіл, можу сказати, що лиш в одній були проти стирачок.І стосувалися молодшої школи. Бо діти привчаються, що можна робити помилки і витирати, скільки хочеш. Тобто перестають слідкувати за помилками одразу. В старших класах - у нас без проблем дозволяли.
    у нас у всіх 3 школах були вимоги виключно фіолетові. За сині мозок промивали. І виключно гелеві чи масляні.