Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Оце так!
    До 6го класу уроки починались о 7.45 (але школа була близько: закінчувався будинок, 4 метри і починалась територія школи, стадіон).
    З 6го класу - на 8.00. До школи 20 хвилин пішки.
     
  2. ElenaD

    ElenaD New Member

    Привіт! Дуже цікавить Ваш актуальний відгук щодо 7-ї школи, які враження склались на сьогоднішній день? Чи задоволені навчанням, вчителями? Чи далі Ви не дуже задоволені рівнем англійської мови? А, можливо, чули хто з хороших вчителів набирає першачків у цій школі наступного вересня?:)
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Задоволені і я дитина. Вчителька чудова. Вчитель фізкультури молодий хлопець 20+. Решту вчителів (музика, християнська етика - не бачила, але дитина схвально відгукується).
    Домашні завдання задають, але дуже помірно, і всителька не наполягає на обов’язковості. Дитина дуже швидко робить. Оцінки не ставлять. Вчителька видно що перейнялась НУШ.

    Я скептично ставлюсь до вивчення іноземних мов в початковій школі, і те що моя дитина знає англійською, то це не зі школи. Вона вільно розмовляє, читати і писати їх вчать повільно і методом запам‘ятовування-зазубрювання. Палицю не перегинають, і на тому дякую.
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2019 ---
    Хто набирає, на жаль, не знаю. Загальна атмосфера в школі мені виглядає нормальною.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Може хтось знає, коли літні канікули починаються?
     
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В нас з 25 травня
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. vjv

    vjv Well-Known Member

    Ніби початкова школа з 25 травня, а решта навчаються до 31.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MAUSE

    MAUSE New Member

    Дівчатка,хто може сказати за 48 школу на вул. Рубчака.Цікавлять вчителі початкових класів і старшої школи.
     
  8. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    я можу все розповісти) або надати номер телефону батьків, які це зроблять... ммм) незаангажовано)
     
  9. Virna

    Virna Well-Known Member

    І мені про 48 цікаво.
     
  10. Leonessa

    Leonessa New Member

    Шановні батьки,потребую вашої поради. Ми переїзджаємо у Шевченківський р-н і вибираємо школу для першачка. Територіально нам близькі 91 та 43 школи,знаю ,що неподалік є ще 23. Маємо розумну,здібну ,добру дитину і відповідно хочемо піти в хорошу школу до хорошої вчительки. Зовсім не орієнтуюся,які вчителі набиратимуть перші класи. Порадьте ,хто знає.
     
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчата, цікавлять відгуки про "Євшан", 18 школу і 46. Чиї діти вчаться там в старших класах і на скільки ви задоволені?
     
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Моя перейшла у 8 в Євшані (гімназійний 4), за якістю освіти - Євшан кращий, ніж 18. Якщо ви збираєтесь після 9 класу йти в коледж - то 18 школи буде достатньо. Вчителі у Євшані є різні, більшість нормальні і адекватні, на поодинокі «чудні» вчителі можна не звертати уваги, у будь-якій школі такі знайдуться. В євшан вступні, які на початку червня з математики та украінськоі.
     
  13. Pomadka

    Pomadka New Member

    @mamvasulka,доброго вечора! Цікавлюсь теж Малюком, а підкажіть на рахунок оплати? Малюк більше як приватний заклад, є якась місячна оплата за навчання чи як?
     
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дочка в 10-й перейшла, вирішили все ж таки залишитися в Симоненка.
     
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Pomadka
    Малюк, це державна школа з батьківськими доплатами. Раніше ми доплачували за додаткового вчителя і англійську. Зараз багато змінилось, і все залежить від конкретного класу. Васько пішов в четвертий, ми залишились з одним вчителем, але доплачуємо ранкові зустрічі, додатковий урок і англійську.
     
  16. varschavcka

    varschavcka Well-Known Member

    Якщо ще актуальне питання, то можу дещо розказати. Свою дитину віддаю у 1 клас 43 школи. За 91 школу можу сказати, бо співробітниця свою малу віддає у 1 клас. За 23 школу нічого не скажу, бо не цікавилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Leonessa

    Leonessa New Member

    Так,ще для нас дуже актуально. Буду вдячна за допомогу.
     
  18. Ksjuuu

    Ksjuuu Member

    Всім привіт! Записала свою донечку в перший клас у 87 школу, цього року першачків беруть Пут Галина Степанівна і Думич Іванна Степанівна (якщо я правильно запам‘ятала). Чиї дітки у них вчилися, поділіться, будь ласка, відгуками. Директор обох дуже хвалив, але ясно, що поганого не скаже)
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Перепитаю, до нас кілька дітей прийшло з тієї школи. Одну вчительку дуже хвалили батьки.
     
  20. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Доброго дня!Цікавить по якій прогамі зараз вчать першачків в 42 школі (вул. Каштанова, 9, м. Львів). Бо на офіційному сайті інформації я не бачила. І може поділіться тим, які є програми і ваші враження від них ( бо хтось каже є складні де діти зубрять, а є спрощені де діти в ігровій формі вчаться) мені, ще рано до школи малу давати, але стоїть питання може, це вже на наступний рік - в 5,8р чи в 6,8р її давати до школи.