Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я би не возила в початковій школі . оте вставання зранку і тягнення дитини -то таке собі... проявить таланти -будете возити в гімназії/ліцеї Львова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    @La esposa а ваші варіанти реальні через прив‘язку школи до реєстрації? Чи не буде проблемою дати дитину в школу в сусідньому селі чи Львові?
    І НУШ зсередини залежить від конкретного вчителя. Є старої закалки або небажаючі напрягатися - їм жодні реформи «ніпачьом».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    власне, ми зараз на 9 в садок не завжди йдемо, бо спимо до 8:30...

    я про це не думала. То щось нове? раніше було за місцем звернення
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Останнє редагування: 12 Квітень 2019
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @La esposa я вибрала варіант #2.
    Варіант #1 в мене дещо відрізняється- в нашому селі нема школи, є в сусідньому не погана, але то дуже сільський варіант, говірка, віддаленість, кури, гуси і т.д.
    Варіант #3 для себе не уявляю, їздити за малим щодня, корки, дитина далеко від мене в разі чого. Плюс прописка не дозволяє, а домовлятися ... заради чого?
    Отже я вибрала велику школу в смт за 2,5 км від дому. Дорога займає 4-5 хв.
    Про мінуси писала раніше в цій темі, але це від вчителя залежить в основному. В нас НУШ випарувалася десь в березні, на її місці постав тренувальний табір для відмінників)
    Спочатку я була зла і недобра, але тепер якось внормувалося. В нас з Сашком НУШ))), проскакує в малого «я боюся, що вчителька мені в зошиті зауваження напише, покреслить», боїться не вивчити через вчительку, відповідно вчить для вчительки, домашні завдання робити не хоче. Але то таке, проговорюємо, пояснюю, не ведусь на нову політику.
    Розташування багато вирішує, чи до дому, чи до місця роботи когось з батьків, це вже від ваших обставин залежить.
    З бабусями, як на мене, поганий варіант - розпорошуються авторитет, вплив і дисципліна
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1
  6. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Ми ходимо в перший клас НУШ, дитині і мені подобається. Старша вчилася по старій програмі, то маю як порівняти, але.... як писали вище багато залежить від вчителя, навіть дуже-дуже багато залежить від вчителя. Без різниці віку вчителя, у нас вчителька віку 55+, але її методика викладання мені близька, оцінки не ставлять, різні там наклейки, але стимулюють дітей до навчання, наприклад, старша дитина не має привите бажання читаю, як я не стараюсь, що не купляю, не читає і все, молодша вже захопилась читання і може на свій вік досить таки почитати, звичайно не просто так, але вчителька придумала як стимульнути дітей до позакласного читання і це діє. І ще мені дуже імпонує, що вчителька завжди наголошує, що іі клас найкращий: і батькам, і дітям. Це великий стимул дійсно бути кращими. Англійська в школі так собі, але думаю це в молодшій школі не основне.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    ну це теж неважко довести - якщо вибирати школу в місті, то точно десь біля мами чи батьків чоловіка. Але оце, що пише Мар'яна, мене непокоїть, тому розглядаю як зовсім резервний варіант..
     
  8. porIra

    porIra Well-Known Member

    Я б спочатку дала
    а потім спробувала
    Мені здається що після маленької сільської школи дитині буде важче адаптуватися у великій міській і це не рахуючи ще звикання до нового колективу. Знаю такий випадок що після 4-ох років навчання у невеличкій приватній школі на 5-клас дитину перевели у звичайну державну, то звикання до іншого темпу трохи тривало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @La esposa, власне за пропискою тепер
    і то з тим "рішанням " не за пропискою - то триндець(
     
  10. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Ну я б так не сказала про нашу школу, Іра :) Слідкую за ними в ФБ, бувала в них часто, коли ще працювала в школі - то вони реально рухаються вперед - і сучасні методики викладання, і оновлення матеріально-технічної бази, і багато молодих вчителів. Постійно в різних програмах беруть участь. Як варіант після 4 класу туди давати (але доведеться малому доганяти іспанську).
    Як на мене, варіант №2 найоптимальніший.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @La esposa, напишу свої роздуми). Отже, мені було важливо:
    1. Вчитель. Від першого вчителя насправді залежить дуже багато. І якщо є хороший вчитель, то це вартує встати раніше). Це і відношення до навчання, і атмосфера в класі, і різні цікаві заходи, і позаурочний клас.
    2. Оточення. Однокласники. Мені хотілось, щоб то були хороші діти). Коли старший йшов до школи, то поруч була школа. Ми часто гуляли на майданчику, і я бачила тих потенційних однокласників. Ми вибрали іншу школу. Може деколи краще бути слабшим серед сильніших, ніж сильним серед слабких. Мені імпонувало, що обрана молодша школа дуже незручно розташована), і батьки таки мусили напрягатись заради навчання в ній). І дл слова - в старшого чудовий клас, і однокласники, і батьки).
    3. Розміщення. Оскільки на момент вибору школи ми жили у місті, але точно знали, що там житимемо не довго, то обирали варіант з нормальним доіздом. І щоб потім дітям було зручно самим відвідувати гуртки та повертатись додому.
    В сільську маленьку не давала б. Там все дуже камерно. Потім дитині буде важко. Напевно. Хоча всі різні. Треба дивитись по дитині. Маю приклад. Племінник чоловіка. Ходив в маленьку сільську школу. Друзів не було. Цікавого нічого не було. Оцінки були не дуже. А потім оп і сам в медуніверситет поступив власними силами. Ну але мушу визнати, що йому дуже важко дається спілкування. Особливо з однолітками.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    так
    Наталь, я в школі побачила ті самі двері, що 30 років тому, ті самі фарбовані "панелі" на стінах, їдальня в "сумному" стані, а головне — ті самі прізвища на кабінетах, а значить, і в головах у вчителів.
    щодо
    хіба прописка обов'язкова? всюди читаю, що ні. Але не йдеться про "порішати" в будь-яку школу. Якщо малий буде там вчитися, то й жити будемо поряд.
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @La esposa, почитай . обовязкова. всі хто територіально не належать до конкретної школи ( перелік шкіл і вулиць є в неті) - зараховуються по залишковму приниципу - якщо будуть вільні місця. а в тих топових школах - їх нема.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, хтось може щось сказати за Гімназію Галицьку та Львівський економічний ліцей?
     
  17. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Також цікавить))
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    і будь мудрий.

    Мами, в яких школа не "під хатою", а коли ваші діти прокидаються, щоб встигнути на перший урок? щоб встигнути заїхати, а можливо і поснідати. Ваші першачки мають сніданок в школі? і взагалі, це зараз у всіх уроки на 8:30 починаються? в часи мого навчання одиниці вчилися на 8:30, більшість - з 9.
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Прокидаємося всі 7:10. Уроки на 9, але переважно 8:20-8:30 мала вже в школі. Значно простіше виїхати 7:50-7:55 і доїхати порожніми вулицями за 20-25 хвилин, ніж виїхати 8:10 і стояти в корках практично до 9. В моєї сніданок після 1 уроку, то вона не хоче їсти зранку. Інколи якусь канапочку. Але в них снідонок повноцінний, з кашею, чаєм, канапками і т.п. Моя другий рік вчиться в школі в центрі і попри всі нюанси, я й менших туди планую. Мені спокійніше, коли я впевнена у вчителях і оточенні, ніяке спання на годину довше того не компенсує. Але, звісно, якщо між варіантами школи в сусудньому селі і школи в місті не багато відмінностей, то краще другий варіант. В маленьку сільську я б не давала.
     
  20. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @La esposa мої діти встають о 6,50 зранку, 7,30 вихід з дому, аби доїхати в школу у Львів, на 8,15 орієнтовно.