Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Зрозуміло. Мене, власне, здивувало, що Ви написали про такі діагнози вже, бо знаю, що дитина ще не школяр.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    бо диференціювали від основних форм, і окремо працюємо з певними елементами, щоб далі було легше в школі.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я можна спитати, чому ти питаєш?
    Я підтримую багаточитання. По своїй бачу, що навіть англійські слова, які б вона в житті не написала на слух, пише, бо бачила в різних книжках.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    то довго пояснювали. але мовлення як зв"язки з півкулями, коли перевантажується сухим матеріалом тільки одна, відсутньо багато дрібної моторики - якось так була проти логопед. і що за письмом на підготовках "забувають" за мовлення.
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я дуже багато читала в дитинстві, вчилася добре. Правила правопису пам'ятаю лише деякі, але не користуюся ними взагалі, а слова завжди писала без помилок. От як Ви кажете - просто знаю, що Так, автоматично. І малий (10) багато читає, то бачу теж майже без помилок пише, зрідка лише описки через неуважність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, а хто може поділитися відгуками про цю гімназію? Чи є тампочаткова школа? Як ця гімназія по рівню знань, атмосфері?
     
  7. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    ходив у садочок , і на підготовку, рік перед школою. З читанням в нас теж проблеми, бо читає виключно під примусом, не подобається йому цей процес(. Погоджуюсь, що часте читання впливає на грамотність писання, без особливого зазубрювання правопису. Перешукала багато книг аби його зацікавити, сама вечорами намагаюсь йому читати, аби слухав, але поки результат недобрий. Воліє сидіти годину над лего, і там йому не нудно, а читати ні..
    Буду йти до логопеда, дякую за поради.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я ще пораджу аудіоказки на сон. як полегшений варіант. щоб звикнути до ритму голосу, манери читання.
    і можливо малому просто важко читати, це теж слід зауважити логопеду)
     
  9. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @HOPIC, важко йому, так, він старається, послушний, прошу читати, то читає, але важко єається те читання.
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Син в першому класі (пішов у 6.8) вже читав майже як дорослий, до кінця першого класу - вже не вголос, майже запоєм книжки, влітку після 1го мусили в бібліотеку записатись. А доця зараз в 1 класі, читати вміє вже з рік часу, але не дуже хоче. Хіба мені сидіти і слухати, і то сторінку (або дві, якщо більша частина сторінки це малюнок:girl_haha:). І все, вже втомилася. А ще як слово незнайоме зустрічає, то треба пояснити-розказати... до кінця сторінки можна вже забути початок...
    Але я не сильно наїжджаю, всі діти різні, і взагалі в 1 класі їх половина не читає ще взагалі (та й не повинні, вони прийшли туди вчитись). Найстарша колись 21 рік тому йшла в школу - знала тільки букви, читати не хотіла вчитись, казала : "Мене вчителька навчить". І навчила, і читає зараз більше за мене, і новинки книги видавництва мені підкидає читати.
    Так що може ще не час, і все налагодиться. Але якщо буде спокійніше , то звичайно, можна відвідати спеціаліста.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Shapokliak, дякую за підтримку. Чудово знаю, що всі діти різні, навіть на власному прикладі). Теж маю старшу доньку, в якої ніколи не було проблем з ні з читанням ні з писанням. А хлопець мій інший, якось краєм вуха почула, як читають його однокласники (маю на увазі виразність і швидкість), то зрозуміла як йому дискомфортно на їх фоні, та й він сам мені про це говорив(.
    Тому й хвилюватись почала...
     
  12. svoboda

    svoboda Member

    Можливо, не в цій темі пишу, іншої не знайшла. Шукаю вчителя для занять з англійської для дітей 7 клас та 3 клас, порадьте, цікавлять заняття в міні-групах з ровесниками, без перегляду фільмів (це можна зробити вдома), локація-район Наукової, ВВ.
    Дякую за допомогу!
     
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Цікавлять відгуки про 32 школу. Ті що знайшла в інтернеті досить старі. Можливо чиїсь діти вчаться там і можете дати відгук була б вдячна. Зокрема цікавлять атмосфера, харчування. Коли пишуть заяви на 5 клас. Дякую.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    такий самий син, до бібліотеки вже записаний :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. toria

    toria Active Member

    Питання до мам, які водять дітей до першого класу третьої школи або ліцею Стуса. Які ваші враження від реалізації НУШ саме в цих навчальних закладах? Дякую.
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Питання до досвідчених батьків) Що ви думаєте про Колосок, Кенгуру та інші подібні конкурси? Я від тієї теми далека і вважала, що 1-2 клас і взагалі молодша школа для олімпіад трохи зарано. Але вже другий рік бачу ажіотаж серед батьків з приводу участі. Це дає якісь бонуси в навчанні?
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так то ж не олімпіада:) ми цього року (2 клас) писали Колосок - малій дуже сподобалося. Передплачуємо журнал і газету, я сама люблю читати їх. Питання не були важкі, на 80% моя відповіла правильно, хоча спеціально не готувалися. На Кенгуру не йдемо, бо математика в нас в розділі "хто то дурне придумав і нащо воно мені треба":girl_emo: але якби вона любила, я б і на Кенгуру відправила. Бонусів в навчанні в нас нема, але це бонус до розуміння, як влаштований світ і гарна підготовка до біології, хімії, географії і всіх природничих наук.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Якщо дитина хоче, то купіть (чи то візьміть участь у тому конкурсі). А вже по своїй дитині й побачите чи варто "грати" далі.
    Я пригадую, що моя донька десь у другому класі взяла участь, то потім їй дали якийсь маленький приз, здається закладку))).
    Але робила то все я, бо цікаво було, напевно, лише мені. Інформацію брали з інтернету. Це швидше, як домашній конкурс, нічого спільного з олімпіадою.
    І потім на лінійці урочисто викликаю дітей, що взяли участь, та дають грамоти))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    За 1-2 класи вже не пам‘ятаю, а далі мої діти беруть участь. Кенгуру - то мастхев, бо хлопці - «математики», Колосок - по настрою. Ажіотажу в нашій школі нема, завдання роблять самі в класі. За участь вчителі часто ставлять 12, якщо отримав якусь кращу грамоту - можуть поставити ще одну 12 :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а як ви це могли робити вдома? для чого тоді цей конкурс проводити? ми питань не знали,писали в школі, хоча бачила у фб батьки просили відповіді на питання Сенс тоді участь приймати?
    моя цього року вперше приймала участь - в нас не йде хто хоче, визначає вчитель.