Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Rambutan

    Rambutan New Member

    Я навпаки хочу більше в україномовну, то ми вдома не мали поряд нормальної, довелось в російськомовну йти. Сихівська вже відпала, я потрапила туди і мене ж одразу "привітно"зустрів охоронець. Хол дуже сирий. В туалетах все заляпано, аромати "неймовірні". Симоненка теж відпадає, бо німецька, я думала-думала, вирішила, що ні.
    Була ще у 86 на Рубчака, завуч привітна, пообіцяла взяти за можливістю, точно вирішиться у серпні, але щось вона за програмою щодо англійської слабувата.
    Взагалі найбільше мені по відгукам подобаеться гімназія Стуса, хоча ще не була. Але ж їхати далеко. Я ще не знаю як Стрийська навантажена зранку в учбовий період.
    45 школа влаштовує територіально і за викладацьким рівнем, але сама школа, то жах. Ще поїду, може на другий погляд буде не все так сумно. Але ж знову російськомовна(
    Джерельце... Навіть не знаю, зараз заплати, потім знову в гімназію плати, бо за місцем проживання нічого немає.
    Ще варіант НВК мені підходить, бо в мене ще одна дочка 4 роки, можна було б одну в школу , іншу в садок.
    Вже трохи депресую, бо не хочется гіршу школу ніж була, а воно так не виходе(
     
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Rambutan 2га школа? не розглядаєте такий варіант?
     
  3. Rambutan

    Rambutan New Member

    Задивлялася на неї, але поки що не відвідувала. Розкажіть що знаєте, будь-ласка
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ми теж на Стрийській живемо і малий цього року піде в перший клас у гімназію Стуса. На жаль, від нас тільки 133 приміська маршрутка на Антоновича їде (то найближче до гімназії), тому чоловік буде машиною возити. Вибрали цей навчальний заклад через високі показники з англійської та програму "Інтелект". Класів багато цьогоріч, школа досить популярна. Як там буде під час навчання, то поки не знаю, побачимо далі.
    П.С. У Стуса молодий, прогресивний директор, думаю, вам варто з ним поспілкуватися.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А то ваш район? Бо ж ніби оформлення по проживанню.
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не вибирайте круту чи прогресивну школу, враховуючи те, що у вас лише 2 клас. Обирайте +- пыдходящу школу в межах, найближче до дому. Корки на дорогах, а як прийде зима- то взгалі коллапс. Я маю досвід навчання в 2 школах, куди треба було возити. Ніби і недалеко, але ти залежний від того, чи на "колесах" авто, чи буде маршрутка, якщо не на авто. І так - щодня. Фактично постійно хтоь із сім ї тоді підв язаний "під школу". Школа має бути в пішій доступності для дитини. Навіть якщо і не під хатою. Навіть якщо йти хвилин 25. Але ви маєе знати, що можете туди дійти пішки "про всяк випадок"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ні, то не наш район, власне, ми нещодавно тільки на Стрийську переїхали, а так не знали де будемо жити, проте саму школу вибрали ще рік тому. Гімназія Стуса співпрацює з інститутом Гьоте, тож там є якісь послаблення в питаннях територіальної приналежності. Власне, тому і вийшло, що замість 3 перших класів цьогоріч набрали аж 5.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ми вчимося в 2 школі, перейшли в 4 клас, так що за 2 класи сказати нічого не можу. Однак, на рахунок школи в принципі задоволені, на мою думку задоволеність в початковій школі на 80% залежить від вчителя, у нас вчителька чудова, задоволена нею на всі 100%, тому і враження позитивні, харчування так собі, трохи їдять, трохи ні, але голодна дитина не буває. По грошах ніби захмарних сум ніяких не здаємо, тільки охорона, фонд школи, класу. Дуже подобається, що молодша школа окремо від старшої, тобто в нашому класі свій туалет, умивальних, власні шафки, все чистенько, все своє, а не як в загальній коли діти ходять у загальні туалети, але не всі початкові класи в молодшій школі, деякі перевели в старшу, і там ніби і лишаться. Але зарчуватися ходимо в старшу, але для нас це не проблема, а прогулянка))) Англійською вроді також задоволена, 3 рази в тиждень, клас поділений на 3 групи. Тобто в загальному нарікань не маю, до нас кожного року хтось новенький приходив, а також і діти покидали клас через різні обставини. Про директора відгуки різні, я не знаю, ніколи не спілкувалася з нею. В нас клас також ходять діти з Солонки і Сокільників, які кожний день їздять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Rambutan

    Rambutan New Member

    Дякую за відгук. Так, далекуваьо їздити. Теж маємо машину, та й в школу возили теж постійно машиною. Але я переживаю, точніше не знаю, як завантажена Стрийська зранку в учбовий період? Може підкажете? Бо стояти у заторх не дуже хочеться.
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2018 ---
    Буда сьогодні в 2 школі, спілкувалася лише з секретарем. Чекаємо, що скажуть. Поки зо зупинилися на 45 школі.
    Бачили приміщення початкової школи. Розкажіть, що там і як всередині. Чи осгащегі класи якоюсь технічною базою? Бо хочу сказати, крім Надії, не бачила жодної школи доглянутої.
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2018 ---
    Ми весь рік возили дитину на авто, а восени його розбили, то так, був напряг, але у нас багато сусідів туди теж їхали і постійно хтось підвозив. Тут в пішій доступності тільки 32( Можна піти, але на 5 клас, знову в гімназію, знову зміна колективу, вступ, переживання. То навіть і не знаю, як краще.
     
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    В середині напевно як звичайна школа, була лише в нашому класі та в актовому. Ніякої техніки в класі немає, та й я потреби великої не бачу, це лише початкова школа, після якої можна піти в гімназію, а техніки мені і вдома хватає. Всі знання дітям дає вчителька усно і то велике значення має як дитина сприймає все.
     
  11. Malva

    Malva Member

    Нам видали на 18 сторінок.
    Rambutan є ще хороша 36 школа впритул до 2ої школи.
     
  12. toria

    toria Active Member

    О, ми , мабуть, туди теж через рік йдемо, то я вже знаю, кого зможу розпитувати А наразі цікавить підготовка, коли ви на неї записувались, в який період вона триває? У вас була можливість обрати вчителя? І ще цікаво, наскільки великий у вас клас.
     
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    На адаптаційні заняття записувалися під час перших зборів (здається, то було в листопаді). Самі заняття проходили з кінця лютого по квітень раз в тиждень. Потрапили не на всі, але в принципі корисно, щоб дитина трохи адаптовувалася до колективу, вчителя. Власне, тоді ближче познайомилися із вчителем. У заяві на вступ ви можете обрати вчителя і програму навчання (ми обирали між Інтелект та НУШ), проте це 100% не означає, що ви потрапите до цього вчителя. Бо, наприклад, цього року заяв до одного вчителя було мало не в 2 рази більше. Але ми до обраного нами потрапили. Наш клас перший по рахунку і великий - у нас буде 33-34 учні. В наступних двох теж більше в районі 32-33. Найменший, певне, буде той, що в кінці (травень-червень) добирали - там щось до 30 учнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Оскільки Стрийська має кілька полос, то якихось особливих заторів я тут не бачила. Чоловік каже, що зранку в навчальний період на дорогу буде йти десь 15-20 хвилин максимум.
     
  15. Rambutan

    Rambutan New Member

    Дякую. Бо якось в пятницю бачила тянучку, у два боки, правда ввечері. Чоловіка вмовила, та я й сама можу відвозити, поїду на днях, побалакаю з директором
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
  17. toria

    toria Active Member

    @Gloria Tempus , от ще дуже цікавить, чому ви обрали програму Інтелект, а не Нову українську школу? І як адміністрація і вчителі початкових класів сприймають НУШ? Чи відрізняється контингент учнів в класах з різною програмою?
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    @toria я напишу зі своєї сторони. Минулого року у клас ІУ у нашій школі був недобір і йшли усі бажаючі. Цього року було бажаючих більше, ніж місць.
    Щодо програми, то позбирала думки мам, які навчаються за цією програмою. Багато хто задоволений, хтось ні. Програма досить насичена,цікава, якщо пропустиш к-ка днів- сидиш і доганяєш, бо темп високий. Діти мають вміти читати хоч по складах. Хто старанний і посидючий тому легко. У звич.класі,припустимо, буквар проходять за рік, в ІУ за пів.
    У ФБ є група батьки sos.Чомусь активісти цієї групи виступ.проти програми. Наводять фото з підручників з численними ляпами. Це комерційна програма.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Вибір між НУШ та Інтелектом лежить тільки на батьках. За заявою батьків формуються класи - цьогоріч вийшло 3 Інтелект та 2 НУШ, адміністрація тут сама не визначає. Я не думаю, що оце якось впливає на контингент дітей, це просто вибір самих батьків. Вчителі нормально ставляться до двох програм, просто ті педагоги, які викладають Інтелект, проходять додаткову підготовку, щоб мати змогу за нею працювати.
    Я обрала Інтелект за порадою людини, яка працює в освіті, сама бачила результати програми і думці котрої я довіряю. Каже, що дітям вона цікавіша, метод викладання інший, прогресивніший, хоча темпи і справді швидші. Батьки на зборах питалися, чи були діти, які не витримували і переводилися у звичайній клас. То таких дітей дуже мало, може бути 1-2, а переважно всі втягуються. У мене дитина дещо підготована - вміє читати, непогано рахує і пише, тож я вирішила, що нам недоцільно брати легшу програму. Тим більше і так зараз в декреті, тож буду допомагати дитині максимально безболісно адаптуватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. toria

    toria Active Member

    @Gloria Tempus ,а ви не в курсі, хіба ті вчителі, які беруть програму НУШ, не проходили навчання? Це ж зовсім нова програма, яка кардинально відрізняється від попередньої. Мені просто дуже вона подобається і хотілося би, щоб вчителі дійсно перейшли на неї, а не просто змінили назву. Я так розпитую, бо по відгуках, багато вчителів переходять дуже не охоче і хотілося б дізнатися, чи є в школі люди, які в ній дійсно зацікавлені.