Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я цьогоріч віддаю старшу у 69. Інтелект. Відпишусь пізніше. Школа розвивається, дуже хороша адекватна директор, збирають добровільні внески на розбудову школи. Ми територіально належимо до 80, але я забрала заяву. Попросилися у 69, хочемо спробувати іншу програму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Хтось з посиденьок вступив цього року у Класичну гімназію?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дочка перезувне ще з садочка доношувала, на фізкультуру купували спортивний костюм, але по факту носила футболку і лосини.
    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2018 ---
    В нас в залі фарбована дошка, слизько, тому найважливіше було - це підібрати не слизьку підошву на взутті.
    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2018 ---
    В нас теж, але то БК закупляв на весь клас гуртом на видавництві, то ж вийшло дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Зараз вже не буде спецшкіл. Хто вже починав раніше, то доучується по програмі спецшколи. Цьогоріч - вже нова українська школа. Наша 80 була спецшкола з поглибленим вивченням іспанської мови, то ми мали здається в першому класі 3 уроки в тиждень, а далі по 4, з 5-го має бути щодня і додається друга англійська. Іспанська ділилася на 3 групи. А вже першачки будуть вчитись просто як в звичайній школі, тільки десь англійська, десь німецька, а в нас Іспанська, і клас буде ділитись лише на дві групи... так нам вчителька казала.
    Тепер наша школа зветься просто "школа ліцей #80", а не "НВК школа садок Софія з поглибленим вивченням іспанської мови".
    Звичайно, що є надія, що в тих школах, які були спец з вивчення іноземних мов, якість викладання залишиться на рівні .
    69 колись не хвалили, але останні роки репутація її значно піднялася, тому схильна вважати, що і 69, і 80 є добрим вибором, особливо мешканцям Нового Львова, старші діти можуть ходити вже самостійно, не треба нікуди доїжджати.
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2018
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На фізкультуру в молодшу школу у нас у 80 просили або чешки в зал, або шкарпетки. Якщо суха і не надто холодна погода - займалися на вулиці, то там чи кеди, чи кросівки - хто в чому прийшов.

    Спеціальні друковані зошити вчителька брала сама на весь клас, то треба було давати тільки гроші і все.

    Зошити для контрольних(лінійка і клітинка) купували однакові(батьківський комітет).

    Перезувне - спершу брала тапки типу мокасинів, а потім якось так було, що мій хлопець доривав сандалі і не вистачало до кінця літа, то якраз куплені в серпні доношувались за рік як перезувне. Головне не давати шльопанці, бо то не є зручно і безпечно .
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дякую, дівчата.Значить мої думки про "відповідальну підготовку першачка" правильні. Головне купити портфель і пенал - решту по-ходу.Форму і так в серпні купуватиму, бо он за місяць літа ніжка виросла на1 розмір... а до того 8-9 міс. взагалі не росла...
    Перезувне, спортивне - має. З зошитами-ручками ще не є зрозуміло,бо бачу в кожній школі по-різному..
    А то мене вже питають--" ти скупилась, ти скупилась"... а ми ще медогляд не пройшли навіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Shapokliak в 69 активна директорка, школа доглянута виглядає.
    Там є Інтелект Укр.
    В них була французька поглиблена... Цікаво, як рівень англійської?...
    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2018 ---
    @HappyViki дуже цікаво почути пізніше про навчання в 69
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    ВСЕ встигнеться. Теж не розумію того ажіотажу. До початку навчального року зазвичай вчителька збирає батьківські збори батьків першачків (в нас так було) , там же і скаже, що купити, а ні, то по кілька зошитів в косу лінійку і в клітинку купите, обкладинки, олівці. Зараз ніби на початках не ручками мають писати, а простими олівцями, то потім скажуть, які ручки повинні бути, у нас, наприклад, це чорнильні :girl_cray: ( мій хлопець за 4 роки стільки всього перемастив... )
    Не так багато тим першачкам треба, і магазинів , гуртівень канцтоварів багато.
    Дефіциту тепер немає, так, можливо є більший вибір і дешевше в сезон шкільних базарів, але я вже переконалася, шо в Ашані часто зошити неякісні ( в моєму випадку чорнило перебивалось Так, що писати на іншій стороні було нереально). А в маленькому магазинчику недалеко від дому, коли в нас в черговий раз несподівано закінчились зошити, купили досить добрі.

    Форму ще не дивилася. Старшому купувала 1 раз на Краківському штани(чорні) і вишневий піджак (вишневий піджак, а в дівчат ще й сарафан чи спідниця - то така форма в нас в початковій школі була). Вистачило на 2 роки, штани майже не носив, не любить такого типу, більше носив джинси чи типу того. То на 3-4 клас знову взяла на Краківському самий піджак. Ті піджаки в більшості висіли в нас на спинках стільців :girl_crazy: , бо часто було затепло в класі зимою. Хлопці переважно їх в класі і лишали, то одягали по приходу в школу, бо під верхній одяг не дуже зручно було носити. То як має висіти, то яка різниця, чи щ дорогої тканини той піджак, чи з Краківського поліестеровий? Як треба було дуже вдягнути на офіційні заходи, чи там урок відкритий - то нічого не станеться і в поліестеровому перебути, а до тіла я давала бавовняні футболки на довгий рукав чи гольфи зимою, головне без яскравих малюнків. Сорочку - теж хіба на урочистості, бо переодягати її на фізкультуру чи в басейн - то ще та жесть, вчителька не встигала їм допомагати усім, то сама просила, в ті дні, що є фіз-ра, одягати одяг, який дитина може легко змінити сама...

    Про форму на фізкультуру - штани і футболка використовувались, олімпійка - майже ні, то потім я купувала самі штани, а не цілу форму, бо штани могли використатись до дір, а олімпійка - як нова.
     
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Моя дитина поступила, будемо в 5-А класі.
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    О. Сусіди. Ми теж йдемо у 69, але йдемо до класного вчителя, якій до душі НУШ. Хоча спочатку мала брати Інтелект.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. tselmanna

    tselmanna New Member

    Краще, мабуть, запитати, що бачить школа у цьому наборі. Хороші олівці та фарби - недешеві, папка для праці, їх часто вимагають, і багато дрібниць. Там ручка, там ластик, тут ножиці.... Думаю, разом буе десь біля 3000, але кожен по-різному обирає ціновий сегмент кожної речі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @nibysh я взагалі « мать- отличница”)))) Я записала сина в школу в якій ні разу не була, з вчителькою розмовляла по телефону 40 сек))))))
    Вчителька казала, що в серпні обдзвонить всіх і збере, от я думаю після тих зборів поїхати в Метро і сина зібрати. Навіть не знаю чи є в них форма.
    Якщо що то мені не пофіг , просто в останній момент вирішила не видумувати і віддати малого в найближчу школу. В розвідку з документами відправила нашого діда, він місцевий , всіх знає і має блат)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @marianast , ну я теж вчительки не бачила, бо одна є, а іншу ще не прийняли на роботу. Збори в серпні. Форма - синя. Це мені при подачі заяви сказали, та я й так це бачила по дітях...
    Вибирати вчительку з 2-х, коли однієї ще нема ..то якась не конче реально. Та й з моїм непосидюхом яку не вибери - все будуть проблеми,хіба прийде якась молода і фест креативна, як одна з англічанок в садку...Бо одна постійно жалілась , а інша казала---все добре, трохи важко йому всидіти, навіть на килимку, тому він вчився "находу"...:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    @Usmishka, Вас в списку бачила, що в А класі. Ми в Б. Думала, може ще хтось...

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    На Петрушевича магазин з формами хороший Зеня, вибір великий плюс сорочки-блузки-спідниці. На рахунок канцтоварів - без зборів не купуйте. Там стільки тих нововведень. Нам казали, що всі книжки-зошити будуть у школі, домашніх не буде 4 роки, оцінювання не буде. Навіть на прохання батьків не буде, бо іх дуже перевіряють. В школу носити хіба папку з англійською, тому навіть рюкзак не потрібен. Потрібно 10 зошитів у клітинку, 10 в косу лінійку. По програмі цілий перший клас вчать буквар, пишуть лиш друкованими, вчителька казала, що все-таки напевно купить якісь прописи. Ручки мають бути не чорнильні, а решта без різниця -можна кулькові, можна гелеві, можна масляні. Вроді би спочатку олівцем будуть писати
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Цікавлять свіжі відгуки про НВК ім. В. Стуса на Повстанській (старша школа).
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вже страшно. З такими розклАдами ще, чого доброго, надумаю другу дитину в 5 і 9 міс до школи давати. Чесно, для мене абсолютно незрозуміло, що такого травмуючого в оцінках. Полегшення для батьків, що не можуть пояснити дитині, що це суб'єктивний рівень її знань з конкретної дисципліни на даний момент? То так, риторичне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В державній молодшій школі - це суб‘єктивне трактування конкретним вчителем методичних вказівок помножене на особисте ставлення до батьків дитини :)
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1