Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    і "трішки" дорого - нам
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це ж ніби рекорд КМДШ побили. Сподіваюся, у вчителів там теж буде відповідна зарплата:girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хочеш туди вчителем ))) ?

    Якщо чесно, то я в щоці з таких цін.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А про ціни в них де?
    Я так от дивлюся, як приватні школи ростуть, як гриби після дощу....думаю, а хто лишається в звичайній? З вчителів?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    75 тисяч в рік це з літнім табором та гуртками! В фб була стаття про них. Якщо не помиляюсь то одна з наших форумлянок є співзасновницею даноі школи. Живу неподалік то може загляну на день відкритих дверей.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Хм. Ну а акільки гуртків навідвідує дитина за ті гроші? Я тут з одним ледве раду даю. Табір ніби ок, похвально. Але дорогувато..,вільні і небайдужі ніби 3,5тис за підготовку. Гуртки окремо, які я в школі. Але все одно стільки не вийде..
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Я одна зі співзасновників. Я розумію, що дорого. Ціна абсолютно адекватна, виходячи з того, що це школа цілого дня, з 3-разовим харчуванням, включені всі розхідні матеріали, з хорошими вчителями, яким треба платити гідні зарплати, в т.ч. влітку, оскільки вони не впадають в сплячку на 3 місяці; з виїзними заняттями і обладнанням для глибокого вивчення наук. Також ми проводимо навчання для педагогів, яке теж коштує, бо ми не хочемо привести будь-кого, хто не зможе дати дітям належного рівня знань.
    Повірте, приватна освіта - це не бізнес, на якому є 200-300% маржі, такі проекти багато років не виходять навіть в нуль, тобто потрібні постійні вливання коштів, щоб забезпечити дійсно якісний процес, на який вже через пару місяців не будуть скаржитися, що обіцяли одне, а в результаті зовсім інше. А так є стала оплата, з батьків потім не збирають "ще на це" і "на це". Ми врахували помилки інших і постаралися зробити все максимально зручним для батьків та дітей.
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Так от якби розумію. Але нууууу, як казала моя мама - як дитина не хочкїе вчитися - ти її хоть до репетиторів води, вона не буде. Порівняння звичайної школи і вашої - є різниця. Велика. В ідеї, в підході. Сподіваюся, в реалізації. Але справді не можу уявити, щоб спокійно оплатити 75 тис. Навіть з помісячною розбивкою. Бо наприклад я не заробляю, а навіть серед знайомих мам, ну одну дитину, можливо, можливо, а більше ні. Щось я не туди розігналася, напевно зачасто малого в школу в 6 відправляють...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Fast

    Fast Well-Known Member

    Це ціна типу приватного садочку, з тих що найдорожчі. Це школа для дітей, батьки яких в ІТ і то далеко не всіх, і львівських можновладців, якось так мені це виглядає. Так, просто цікаво, роздумуючи чим би то таким зайнятися.
    Бажаю засновникам цієї школи, справді реалізувати задумане.
    І не вірю, бо тоді не бачу сенсу. Так, окупність можна отримати і через декілька років, але це бізнес для отримання доходу ;)
    Але я не про те...
    Якщо школа тепер ліцей, то що? Яка різниця? Де та різниця має бути після 4 класу? І різниця від чого.
    Моя похресниця вчиться в класичній гімназії, відповідно, моя теж хоче. Мене влаштовує школа, та що тепер ліцей. Тільки поясніть, що чекати від зміни назви. Чи змінилася назва, щоб залишилася, по суті, спецанглійська школа.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не вірю в неприбутковість, вірю в хорошу методу.

    В країні з середньою зарплатнею меншою ніж оплата за місяць одній дитині в цій школі - не те що знущання, але дуже наочно показує дике розшарування, і мені від цього сумно.


     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Кланятися дітям, які думають, що батьки мене для них купили і зі мною можна на голову вилізти?))) Ні, дякую. На таке я не готова навіть за 35-40 тисяч в місяць. Хоча ні, за 35-40 я б спробувала, але такого ніде нема і не буде.

    Бути вчителем в приватній дуже невигідно, я це знаю 100%. По-перше, зарплата там нижче, ніж в державній школі (я тому й написала, що може хоч за 7500 з дитини забезпечать людський рівень для вчителя). По-друге, діти дуже часто справді виховані не в дусі "послухати старшого". А спробуй почати їх виховувати - то відразу такі сльози і соплі з боку батьків і тих же дітей, ооо. По-третє, батьки часто, віддаючи дитину за ті гроші на весь день, вдома навіть заглянути до навчання не мають часу чи бажання, а від вчителя вимагається мало не генія виростити. Тому вчителю легше піти в державну школу до 35 дітей, де будуть діти з різних верств і з різними вимогами. І ще на репетиторстві дозаробити.

    4500 за навчання, але вони навіть в нуль не виходять. Свекруха моєї коліжанки там в керівництві зараз. Це поки що повністю іміджевий проект Локалю, вони будуть піднімати вартість, коли стане нецікаво фінансувати це все з ресторанів. Ми в Софії платимо 3600 (по факту виходить 3900+, якщо порахувати гуртки і додаткові витрати) лише за рахунок того, що монастир бере символічну плату за оренду.

    Вірю, бо теж маю мрії про таку школу, але ... Не знаю, як Ви це все узаконили, але йпрст, платити за комуналку за комерційним тарифом, плюс шалена оренда, плюс я таки вважаю, що вчитель не має почувати себе бідняком на фоні учнів. От і виходить, що ці школи для дуже обраних.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    І не втрапиш.
    І це за повний день. Піду покажу чоловіку, йому дуже подобається ідея завезти на 9 забрати в 20. Мені нє.
    Мені взагаді не нра, як там побудований процес. Дітей вчать на підготовці, вчать, вчать, вчать. Гррррррррр..
    Нє, не так, виховують лідерів.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в приватних садках і школах вистачає батьків-всепропальщиків, як і скрізь. Тільки у них перше "пропало" - це гроші :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тобі обов'язково туди водити на підготовку?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Чоловікові подобається. Дуже. Йому хтось порекомендував. Знала б - першою почала нахвалювати, тоді б в житті не погодився туди дати малого
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А що не так? Дві коліжанки водять, їм дуже ок.

    Що ти маєш на увазі?
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Що вже кілька людей говорило, що важко потрапити, мало місць, хтось вважає неправильним збільшення оплати, що так відсіюють дітей. Так як мені не горить, от прям на наступний рік до школи, то я ще прицільно не цікавилася.
    Моє загальне враження. Політика партії. Я там чекаю малого, то трохи сиджу і розглядаюся. Бачила, що навантаженя навіть в підготовці - велике - діти засинали находу. Також мене нервує оце "в кабінеті директорів живе кролик. Він любить гарних і чемних малят, які сидять тихо і не шумлять і не штовхаються на уроках. Він буде мандрувати класами. І якщо в якомусь класі діти будуть шуміти, він піде до чемних і спокійних діток". Оголошення в школі. Я так геть зовсім члово в слово не згадаю, але шантаж запамятавсяЯ теж вмію так робити, ну а що, я не знала, що це одна з методик виховання супер успішної дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ого... ти з чоловіком про це говориш? Чи хочеш дочекатись до нестерпної ситуації перед вереснем?