Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Книжка[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Зошит[​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. gamma

    gamma Well-Known Member

    Доброго дня. Вибираєм між 48 та 36 школою. Підкажіть, будь-ласка, куди краще?
     
  4. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Питання електронних підручників.
    Формат pdf дуже незручний для читання з електронних книг (надто дрібний шрифт) -
    чи можна десь завантажити (придбати) їх в інших форматах?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Перевести в інший формат? Програма Calibre таке робить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    :) щиро дякую!!!!!!! спробую це зробити
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А калібр вміє малюнки зберігати? Бо я з пдф ще жодного разу нормально не перекинула в інший формат. Якщо читалка Кіндл, там взагалі проходить лише їх формат мобі, в який мені жоден малюнок не перекидається, а пдф-ка стає нечитабельною через відсутність абзаців чи пробілів.
     
  8. Fish

    Fish Well-Known Member

    Rosynka, дякую. Гарна книжка. Малюнки мені у Вашій більше подобаються. А взагалі виглядає досить подібно до нашої. Виставлю теж, може комусь буде цікаво порівняти. Богданович, Лишенко. Книжка і зошит. Тільки вони не співпали по темі, я навмання сфотографувала.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Як на мене жоден з існуючих форматів не підійде для шкільного підручника.
    Поки не буде розроблено підручники з нормальною системою навігації, пошуку та гіперпосиланнями. Щоб легко перейти з однієї теми до іншої, а не гортати половину книги щоб знайти потрібне правило. Оцифрованими копіями навіть мені важко користуватися, а дітям тим більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не знаю. Якось не вникла, що там підручник і можуть бути важливі ілюстрації/схеми.
     
  11. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    За 36 школу можу сказати одне важливе - будьте обережні з розвитковим класом (там це клас А). Цього року якраз набір на 1 клас. Низький рівень викладання англійської (якщо для Вас має значення іноземна мова), жахливе харчування (були випадки отруєння дітей).
    Але якщо попадете у звичайний, то у цій школі є пару плюсів: плавання у басейні школи з 1 класу (безкоштовний урок раз на тиждень!), гуртки танців (3 види), карате, малювання (ми дуже любили).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. oljaponka

    oljaponka Member

    Добрий вечір! А не підкажете яких треба пройти лікарів для медогляду перед школою? Дякую)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Треба йти в поліклініку до педіатра чи сімейного, вони знають. Колись давали спеціальну форму, в яку записувались ті всі огляди (кого конкретно треба пройти - ставили галочки),і яка давалася в школу чи садок разом з довідкою основною і на фізкультуру, зараз та книжечка не передається, в школу треба тільки довідку від сімейного і про фізкультурну групу, а медогляди спеціалістами залишаються у Вашій медичній карті. Ніби якось так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, що обрати: початкову школу Дивосвіт чи 93 (тепер ліцей) ?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    по ідеї
    сам лікар видає на основі медогляду спецалістами. Виходить, що медогляд вузьких спеціалістів таки треба. Ми проходили частково у садочку медогляд, крім книжечки, яку ми купили ще до нововведень нам дали ще просто один окремий листок з усіма спеціалістами......
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Так, огляди звичайно, що треба. Книжечки тільки в школу не треба. А чи тепер якась форма довідки з підписами всіх спеціалістів буде, чи ні - то буде видно " на виході". Ми ще не починали тим займатись, хоча якусь частину лікарів вже нам " пройшли " в садку.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ми сьогодні говорили з сімейною. То за тією новою формою, сімейний лікар сам може вирішити чи треба і яких спеціалістів проходити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Моїй знайомій так педіатр назначила 9 спеціалістів проходити, причому 3 з них нема в поліклініці, а треба по Львову кататися тих спеціалістів (ревматолог, логопед і ще якийсь) шукати. Як на мене, то абсурдно.
     
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Дівчата хтось може порадити, гімназію,ліцей, з власного досвіду, закінчуємо 4й клас, схильна до математики,англійська,думаю чи варто ,чи краще ліцеї, хочу шоб вчилася,маємо переїхати на 700 річчя, район Арсена, чи є там школи варті уваги?.Буду дууже вдячна за відповідь, хто стикався з таким зрозуміє..хочеться правильний вибір зробити.
     
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member