Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Haidee а в якій то школі такі файні вчителі трапляються? чи то вам просто пощастило з молодою вчителькою?


    мені шось той розподіл взагалі ніяк не підходить, ні по тій адресі, де зараз живемо, ні по тій, де плануємо жити ближче до шкільного віку :sad: Якби ж то школи між собою були більш-менш рівноцінні, то я тільки ЗА, щоб ходити в школу під хатою. А так сподіваюся, що ще за 2-3 роки тих змін буде і буде, і може нам шось з того більше підійде.
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Retaret мала в св. Софії, але з вчителькою таки просто пощастило, бо я знаю близько батьків першачків з паралельних класів, то і з їх слів, і з мого суб'єктивного досвіду наша має більше вчительського таланту, хоча тільки перший рік вчить. Вчителя ми не обирали, психолог сама робила розподіл після адаптаційних занять, які діти мали почергово в різних вчителів.

    Щодо розподілу, то нам в перспективі для молодших світить сільська школа, ходити в яку потрібно (увага!) через об'їзну дорогу. Мільйон разів хаха. Але я не планую в державну, дасть Бог, зможемо дітей вчити там, де старша чи в аналогічних школах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Як визначитись ? -
    1. старша вчителька, трохи криклива ( судячи з розмов батьків) і строга - звич. клас
    2. молодша дуже приємна і позитивна але програма інтелект ((((
    я хотіла б звич. клас(((( хоч вміємо добре читати ( це вимога класу інтелект), але імпонує мені вчитель , що братиме інтелект.....
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    я б обирала по вчителю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а чому не хочете цю програму?
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    наслухалась про важкість, про великі дом.завд. Всі чомусь розказують, що кожного дня сидять годину з домашками з 1 класу...., не всі "тягнуть", насиченість програми.....таке...
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Ну ми вчилися по звичайній програмі, але були і домашні і важко було всім - бо треба було навчитися сидіти і робити
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    з Інтелектом, судячи про відгуках ще складніше
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В знайомої син першокласник в інтелекті...не дуже від нашого першого класу різниться з домашніми завданнями...
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    З добрим вчителем дитина розквітає. З крикливою мегерою ви будете вчити дитину і за вчителя, і за себе. Якщо та молода вміє добре викласти матеріал, дитині з нею буде легше робити більший об'єм роботи, ніж менший об'єм з крикливою. Але було б ще добре походити на адаптаційні до обох і подивитися на реакцію дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    ходимо, якраз до молодшої ( ну як молодша у порівняні зі старшою)))), але отой інтелект мене щось стримує...
     
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    З крикливою і "строгою" вчителькою відступ на одну клітинку більше буде виглядати страшніше за весь "інтелект"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А поговоріть з самою вчителькою. Про програму, про сина...
    Я би вибирала таки вчительку. З криком важко вчитися, не хочеться потішити злу вчительку гарно зробленим д/з, то може так статися, що різниця в навантаженні перекриється емоційним станом дитини, то й не відчується те полегшення.
    Позитивна вчителька придумає, як зробити важке легшим.
    Ну і ви стільки з сином займаєтесь, вас лякає д/з? ;)
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А його не збираються закривати у зв'язку зі "зрівняйлівкою" всіх початкових шкіл?
    Ми не йдемо за Інтелектом, але в нас теж навчання проектне, з технікою, ноутбуком, без книжок і все таке. Дітям то подобається.
    Якщо то не сектер, може хтось показати сторінку робочого зошита з цієї програми 1 клас, на цей момент. Просто цікаво, чим відрізняються завдання від програми за зошитами Гісь (за якими ми йдемо). То я про математику зараз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    там довга історія. спочатку скзала, що заборонять. Мамочки з вчителями почали збирати підписи на петицію, щоб програму залишили. Наче дали їм час привести програму Інтелект до вимог НУШ.
     
  16. Fish

    Fish Well-Known Member

    У нас звичайна програма (з математики підручник Богдановича і Лишенка), але було б дуже цікаво порівняти з іншими. Приєднуюсь до Вашого прохання, було б класно, якби хтось показав зошит Інтелекту. А Ви могли б поділитися зошитом Гісь? Мені дуже подобаються її зошити з логіки, а з математики не бачила. Можу показати наш, якщо цікаво :)
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2018
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В
    в нас з математики Гісь-хороші зошити і підручники
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата, чи є хтось тут з району Мотозаводу, чи може хтось поділитися відгуками про молодші класи 77ї школи? Цікавлять конкретні вчителі. Ходимо на дадптаційні, але я якось ще собі враження остаточного не скалала. Взагалі хотіли би в 75ту ,але територіально належимо до 77ї, то ж в 75 навряд чи потрапимо. Загалом буду вдячна за відгуки, якщо є.
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це отакі зошити. Є 4 частини. Мені вони подобаються, цікаво розроблені завдання, добре структуровані. В книгарнях переважно нема, треба або онлайн замовляти, або просити продавців, щоб привезли.


    Якщо дитина принесе на вихідні додому, то зроблю фото.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Мені підручник Гісь подобається, завдання там такого типу, як у різних "розвиваючих" книжках, які купували ще до школи. Не нудні, не дуже об'ємні, різноманітні. Я рада, що вчителька нас намовила купити її замість тої, яку пропонує наша бібліотека.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1