Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені ота територіальність на кріпацтво схожа.
    Територіально належу до сільської школи, яка взагалі не радує. У моєму випадку - однозначно дитину туди не дам. Прописана з дітьми взагалі у іншому кінці Львова, чоловік тут недалечко, але і його «парафія» мені не дуже. І взагалі дуже сподіваюсь, що поки мала підросте то відмінять, бо прийдеться купувати житло біля нормальної школи))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ми ще рік часу маємо на "подумати", але цікаво як бути тим, хто прописаний взагалі в іншій області? Їхати туди вчитися? :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може бути право власності або договір оренди квартири. Ви орендуєте тут житло, то належите до цієї школи...Типу в нас власники направо і наліво всі підписують договір, щоб чемно сплатити податок. :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    Ми там не вчимося, але на оглядинах минулоріч були та носили заяви. Сходіть, поспілкуйтесь із адміністрацією, огляньте заклади і вже по своїх відчуттях обирайте. Обидві школи хороші та вартують уваги.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    Стосовно Арніки-класи великі (по 37-38 дітей), ділять на підгрупи на англійську, укр.мову та читання. Спортзалу як такого нема (роздягалок теж), функціонує басейн. Англійська поки 3 рази на тиждень.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дуже вдала і влучна фраза. Але, може, то і не погано, трохи школи зрівняються. Бо зараз, або супер-пупер, попасти не можливо, або в класі 10-15 дітей, і ті не знають, що там роблять. Звичайно, на те все треба роки, щоб все стало на свої місця. Щоб дітей хотіли вчити, а діти хотіли вчитися.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну рівняти примусом якось не тойво. Керівництво школи мусить зробити такі умови, щоб батьки хотіли туди давати своїх дітей. То лише моя думка. Бо як директор самодур, ще й понабирав вчителів, які не дуже то й прагнуть чогось дітей навчити, то чого туди йти? Бо до хати далеко? Та я краще зранку на годину швидше встану і завезу дітей до вчителя, який щось їх навчить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В світовій практиці нема прописки в такій ганебній формі як в Україні, і коли ти знімаєш квартиру, то підписуєш документи, які підтверджують місце проживання.
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2018 ---
    І в нас неймовірне розшарування по якості шкіл. Там зазвичай "нормальні" і "зумазійти дорогі приватні".

    І розмір класів більш-менш однаковий, і якість вчителів "середня по палаті" в отих "нормальних" школах.

    Хоча у великих містах теж буває велике розшарування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, але коли живеш напроти школи, а возиш дитину в другий кінець міста, то теж не дуже тойво. Просто має бути затверджена нормальна шкільна програма, якої повинні дотримуватися всі вчителі, у всіх школах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну це мій власний вибір. Ніхто ж не примушує. А от йти у найближчу школу таки примушують. Ну і сумніваюсь, що батьки везуть через все місто у іншу школу лише тому, що у школі поруч нема місця. Завжди є ще як мінімум одна не так вже й далеко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Sheremeta

    Sheremeta Member

    У багатьох країнах є прив'язка місця проживання до школи. Принаймні в Польщі і в США так точно є. Якщо ти живеш у цьому будинку ти можеш піти тільки в одну державну школу. Завжди є можливість піти в приватну. В США навіть квартири дорожче коштують ті, що прив'язані до кращих шкіл. Там є кращі державні, а є- гірші, як і у нас. Я не кажу, що це саме той досвід, який обов'язково треба переймати( але ж у нас зараз прийнято рівняються та західні країни, тому і реформи проводяться з огляду на те, "щоб було як у них"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата питання таке чи потрібно в школу довідку про хворобу після тижня відсутності? В садках ті довідки скасували, а в школах? Якщо теж то чи є якась офіційна постанова, буду вдячна за поради.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо були хворі - варто би, якщо ні - достатньо записки-пояснення
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нам казали, що потрібно.
    Але це було трохи давніше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а в нас, навпаки, не потрібно:girl_smile:
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас три дні відсутній- довідка.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А поясніть мені темній. От дитина захворіла ГРВІ. Я її вдома полікувала. Дитина здорова. Де я маю ту довідку брати? Чи тягнути щойно виздоровівшу дитину в розсадник вірусів в поліклініку, щоб мені там дали довідку про те, що я і так знаю?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ага, ми, поки в садок довідки не відмінили, так і робили. Ще є варіант (якщо лікар лояльний - нашому по-барабану було) прийти без дитини і взяти ту ж таки довідку, все одно вони їх виписують навіть не дивлячися на пацієнта :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Orman


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1