Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    та хай батьки і вирішують. Бо перечитавши останні сторінки цієї теми, таке враження, що не батьки якраз і вирішують
    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2018 ---
    це фото якраз з мережі, а не з особистого архіву
    фото видалила, щоб ніхто не був більше злий
     
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    2-ий, найвищий хлопчик, якому 8 років. Ми в школу пішли зі зростом 134 см в 6 р. 3 м)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Щодо фото. В нашій школі на початку навчального року батьки, які були не проти розміщення фото їх дітей в мережі чи в інших публічних ресурсах, підписували окремий дозвіл. Можна було і не дозволяти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Haidee були такі, що не погодились? Просто цікаво.
     
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в нас школа має свій сайт, де виставляють кожного дня купу фотографій. Ніякого дозволу ніхто не підписував
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну це ж неправильно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чесно - не цікавилася. Ніби на шкільних фото зі свят всі є. Але сама опція мені подобається. Знаю мам, які на в ФБ, ні в іг своїх дітей не показують і тепер починаю їх розуміти. Хоча в сучасному світі сховатися від чужої камери майже нереально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    можливо, але це не до мене
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мені теж дуже подобається така опція, хоч до школи нам ще далеко.
    Бо я з
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну ви ж не мама....яка вам різниця коли дитина іде в школу? Мій малий піде в 7. Бо я його мама, я зважила сукупність факторів - його, моїх, сімейних і я так вирішила. З батьком радилася) Мені би було страшенно неприємно якби хтось десь своїх п`ять копійок вставляв в мої сімейні рішення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а в Світанку хіба щось надзвичайне по навантаженню? У чоловіка племіннця якраз випускається. Я б не сказала. що тут щось надзвичайне. І що вони узагалі особливо у захваті вд Світанку :).Ліцеї зараз зроблені на базі практично всіх спецшкіл , оскільки треба було якось їх "перейменувати" у дусі реформ. Знову-таки, ті ж мовні спецшколи не є аж чимось надзвичайним по складності.
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2018
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Була я сьогодні в школі, на правду, вони самі нічого не знають, і їм ця реформа теж ні туди, ні сюди, по 40 учнів в класах може бути. Дітям, що належать територіально до школи- однозначно пріоритет, далі тим. які належать до сусідньої школи. але їм там відмовили чи вони самі відмовились. А іншим що робити? Хіба просити, щоб твою дитину хтось тимчасово всиновив:girl_cray:
    Дівчата. розкажіть. будь ласка. хто що знає ще про 36 школу і 2?
     
  17. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Ми навчаємось у 2- територіально не належимо.Щоправда ,з вересня це вже ліцей.Минулого року набрали 5 перших класів .Була співбесіда.Як цього року-невідомо-були поради від МОН: спочатку дітей , які належать територіально;дітей учителів ,що працюють у школі ; дітей , у яких тут навчаються старші брати- сестри , а тоді всіх інших з черги у порядку віку-найстарших найшвидше.Тобто до 31 травня один з батьків записує дитину в найближчу школу ( і подає документи), інший з батьків записує в бажану школу-може, пощастить і візьмуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    А яким чином територіальність перевіряють?
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Наразі вони самі не знають, наскільки я зрозуміла. Поки що на словах питають, де ви проживаєте. Але, мабуть, потірбна буде довідка з місця проживання принаймні.
     
  20. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Так, потрібна
    Дівчата,чиї дітки відвідують школу №34 і "Арніку", поділіться відгуками.Будь ласка!
    Не можу оприділитись....:girl_cray: