Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    З наступного року всі школи стають інклюзивними, не тільки загальноосвітні, а й всякі там спец і тд. У зв"язку з цим шукаю педагога для свого сина. Зараз навчаємось у звичайній школі ,теж на інклюзії, але у зв"язку із зміною місця проживання, шукаю "ближчий" навчальний заклад. Отже, розшукую педагога в районі вул. Наукової. Переводитись хочу з вересня у 2 клас. Є свій помічник. Якщо хтось знає притомного педагога то буду вдячна за пораду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Я так розумію, ліцеями вони стають з 5 класу. Молодша школа матиме однакову програму у всіх школах. Далі треба здати тести у 5 клас. Це так має бути і в 8 школі, яка тепер стала ліцеєм. 1-4 клас там буде однаковий, як у всіх школах
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, чиї дітки вчаться у 85 школі на Симоненка, потрібна порада
     
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    можливо є хтось з 83?
     
  5. germiona

    germiona Member

    Я теж вибираю між 85 і 83 школою, хоча вже ходимо на адаптаційні в 85, але 83 ближче територіально

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я шось трохи в шоці з тих історій як то попасти в якусь ліпшу школу. Якщо кажуть, що у 85-ту за два роки наперед треба записуватися, то мені вже наступного року треба йти "замельдуватися". То знач ми ще в садок не ходили, а вже треба вирішити точно в якому підемо школу.
    Дівчата, а як оте записування виглядає? До кого то йти і що там робиться?
     
  7. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Здається в Юлі @cjomcjomka там Дмитрик вчиться.
     
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Та от власне, що зараз нічого не зрозуміло, бо за новим законом, отого "записування" не мало б бути, а школа зобов'язана першочергово приймати дітей з території її обслуговування. А як воно буде на практиці - невідомо. Можливо, формулянки поділяться з нами, як зараз проходить той набір (цікавить гімназія Симоненка в першу чергу). Бо в мене співробітниця віддає малого в школу, то там на зборах зачитували прям вулиці і номера будинків, які вони обслуговують. В деяких школах на сайті теж бачила, що висить перелік вулиць.
    Мене от цікавить, чи початок вулиціВ. Великого належить до обслуговування 85 школи?
    Чи дивляться вони прописку, чи достатньо буде довідки з місця проживання?
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дуже сумніваюся, бо В.Великого довга вулиця, і від автобувного заводу по дорозі купа шкіл. Кінець В.Великого точно входить, але навряд що початок. Мої діти якраз в 85 попадають, але оскільки старший з особливими освітніми потребами то щось боюся туди йти, та ще й там з 1 класу німецька наче, а ми зараз в 1 класі іншої школи маємо англійську. Меншого то би туди давала, але чоловік випендрюється, не хоче.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дмитро в цій школі цьогоріч закінчує 4 клас
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю, що Ви тим хочете сказати, але вчителька троль 80 левела:girl_crazy:
    До речі, моя дитина наймолодша в класі, але за перший семестр так витягнулася, що вже вища за двох на пів року старших дітей. В тата вдалася.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а до чого тут вчителька?
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Якщо б готовність до школи вимірювалась ростом, то мене треба було б в 5 років віддавати.
    Реально я була найвища до 7 класу і майже наймолодша :girl_crazy: Дехто дивився на фото і питав чи то якась практикантка ))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    До того, що ота дівчинка друга справа - теж досить висока дитина. Можна було хлопчика посадити в перший ряд і була б гарна "композиція" до фото. І я таки не розумію: проблема в тому, що хлопчик високий? @Nastylove твій Артем в 6 р і 3 міс часом не був найвищим в класі (поряд з майже 8-річками)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я такого не казала.
    не в тому, а в тому що він і в 7 так само був готовий як і в 6
    це моя думка, сперечатись не збираюсь.
    і прикладів хто якого росту був в першому класі не потребую
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member



    Ну тоді я не розумію для чого фото? Чи по фото видно емоційно-психологічну готовність дитини до школи?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    це я вам говорю, бо це дійсно моя знайома, дитина на рік старша від моєї, ходили разом на підготовку.
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я вам вірю. А що ми мали побачити на фото з підписом "Вгадайте, де він на фото?"?
    Я думаю, що вирішувати батькам коли дитина готова, а не знайомим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це Ваша думка стосовно чужої дитини. Якої, очевидно, так само ніхто не потребує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    У нас в класі є дівчинка, яка пішла в школу в 5.11, але вона на голову вища від усіх інших.
     
    • Подобається Подобається x 1