Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Дівчата, дуже цікавить програма "Інтелект України" - відгуки, чим особливо вона відрізняється від звичайної програми, від цьогорічних "пілотних" програм?
    Безмежно вдячна буду, якщо хтось підкаже, де і як можна отримати (почитати) навчальні матеріали до цієї програми - підручники, робочі зошити.
     
  2. Latane

    Latane Well-Known Member

    Привіт, цікавлять відгуки про 48 школу! Особливо про вчителів, що ведуть зараз другі класи?
     
  3. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, чи був хтось на днях в школі і чи цікавились чи є вже по школах список вулиць за якими територіально приймають в перший клас? Цікавлять школи на сихові. Зокрема 93

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ще нема.
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а що -- таке є? я сьогодні написала заяву -- і завтра вже підготовка починається. І ніякого списку вулиць. Правда ми не Сихів, хоч і Сихівський р-н
     
  6. Joll

    Joll Well-Known Member

    Ми вчимося у 1-му класі "Інтелект України" у 44-й школі. Поступали по співбесіді, були у прохідному списку десь посередині. Згідно програми, немає традиційних підручників, є навчальні зошити формату А, у яких діти пишуть, читають (картинки всередині чорно-білі, їх можна розмальовувати). Комплект зошитів для першого півріччя складається із 6-ти штук (читання, письмо, математика, людина і світі, навчаємось разом + зошит для домашнього завдання із віршами, завданнями), плюс також кілька зошитів стандартного формату для роботи в класі та вдома (клітинка, коса лінійка). Завдання у зошитах мають тенденцію до повторення та закріплення матеріалу, тобто теми із кожного предмету можуть між собою перетинатися. Завдання на уроках читає диктор та вчителька, наприкінці уроку можна вивчити пісню, вірш. Методика ігрова, що подобається шестиліткам. Щомісяця до комплекту зошитів на клас додаються матеріали для вчителя (плакати, стенди). Усі уроки розписані по днях (що робимо 3 вересня, що 4-го, що 5-го і т.п.), виключаючи вихідні дні та свята; для батьків це ідеальний варіант, оскільки ти маєш змогу контролювати, як працює твоя дитина у школі, що встигає, що ні. Для вчителя це теж дуже зручно. У домашніх зошитах так само - на кожен день вказане невеличке завдання, яке треба зробити із дитиною. На кожен місяць йде новий комплект зошитів, вартість якого складає 200 грн. У нас шестилітка, дочка пішла до школи у 5,11, не вміла читати, писала лише галочки і риски (у нашому класі таких було 80 відсотків), почала більш-менш читати вже у жовтні, зараз читає 50 слів на хвилину. Не скажу, що моя дитина якась особлива, однак їй навчання пішло, подобається, ми зараз якихось особливих проблем не маємо.

    Зошити із цієї програми навряд чи Ви десь знайдете, оскільки вони замовляються у видавництві і їх привозять по замовленню до школи під кожен клас. Кожна школа укладає із видавництвом договір на купівлю навчальних комплектів. Коли ми готувались до вступу, я не так орієнтувалась на зошити "Інтелекту" (як перед тим позичала у знайомої, дитина якої тоді навчалась у першому класі), як на робочі зошити по підготовці до вступу (наприклад, матеріали В.Федієнка), інформації із них нам цілком вистачило для того, щоб пройти співбесіду. Під час підготовки до школи я навіть завела блог, де викладала список джерел, по яких ми готувались, може комусь буде потрібно: Підготовка до школи - моя методика

    Однак є нюанс, який потрібно врахувати - попри однакову програму, різні школи можуть висувати свої критерії оцінки знань та умінь майбутніх першокласників. У нашій школі минулого року брали дітей без навичок читання (читали одиниці, переважно семилітки), писання, головним критерієм було вміння логічно думати, розрізняти відмінності, більш-менш знати букви і т.п. Я чула, що у інших школах відбори більш суворіші, проходять дійсно кращі із кращих (підозрюю, що це не стільки для блага дітей, скільки для статистики школи, щоб було потім чим похвалитися перед міськвно та представниками "Інтелекту України", і, водночас, спростити роботу вчителя). Для прикладу, подруга розповідала, що цьогоріч у одній із сихівських шкіл для навчання у класі цього проекту відібрали лише тих дітей, які вже вміють добре читати, навіть на першому адаптаційному заняття вчителька працювала лише з тими дітьми, які читають, а ті, хто не вмів, просто сиділи як тлумаки. При цьому наша директорка перед вступною співбесідою десь рік тому наголошувала, що для вступу дитині не потрібно вміти читати, а комплект навчальних зошитів, які ми замовляли у червні, на руки видали 1 вересня, щоб батьки не силували дітей матеріалами і нічого не робили наперед.

    Якщо будуть ще якісь запитання, пишіть (в приват чи сюди), постараюсь відповісти, можу навіть телефонічно.
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У нас в школі в інтелект заборонили конкурсний відбір. Хто перший здасть меддовідку - той і зарахований

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Сказали, що бажано вміти читати, але не зараз, а до вересня

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Читаю багато інформації про НУШ, досвід вчителів і батьків. Має бути ( в деяких школах вже є ) щось класне, цікаве, по ідеї держава має забезпечити всіма необхідними матеріалами ( для цього виділено купу грошей ))). Про інтелект..теж розпитую тих, хто вже "був" там))) програма більш насичена і цікава, але досить потужна, є домашні завдання. Для слабкої дитини буде важко.
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Від завтра в нашій школі "Школа 1ст.-гімназія" карантин до понеділка. Але я би не сказала, що в нас так багато хворих. Чи то я не в курсі...
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Щойно на ФБ в групі Батьківська рада читала, що поки без карантинів. 40% відсутніх має бути в школі.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Milena

    Milena Member

    Мій пішов в 7 без 2 тижднів...і от зара 7 клас і я шкодую, що вже не 8)))
    Що в школі ще так довго робити?(( ітак по необхідних предметах репетитор( і толку просиджувати штани на уроках, які викладаються неефективно.
    Я сильно незадоволена освітою в середній школі. Вчителі НЕ хочуть вчити та заінтересовувати.
    Це такий собі крик душі.
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Та я просто не в курсі була) В нас таки багато хворіють, тому ми відпочиваємо :)
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Екстернат? Я власне зовсім не переживаю що діти задовго будуть вчитися. Є екстернат, є профтехосвіта, ще якісь варіанти можуть з'явитися.

    А те що якість освіти незадовільна, то правда, на жаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Milena

    Milena Member

    Ключова фраза "задовго ВЧИТИСЬ"....от ще суть мого питання. З підліткового віку 90% не вчаться((
     
  17. magic

    magic Well-Known Member

    в нашому класі від понеділка половини дітей не має в класі.. (ми теж хворі..) і наразі нічого не кажуть..
     
  18. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    гц
    Дочка зараз в 10 класі, то каже що б зрадістю пішла б в 12 клас. Ну і вона вчиться і всі її подружки , які ходять в інші школи теж. Одна подружка виїхала в Америку, там 12 класів.
    --- дописи об"єднано, 7 Лютий 2018 ---
    Я згідна, і це дуже сумно. Племінник виїхав в Португалію 6 клас. Мови не знав, то ходить в школу і дуже задоволений, каже краще і легше, і відношення вчителів не таке як було в Україні.
     
  19. Milena

    Milena Member

    Дочка зараз в 10 класі, то каже що б зрадістю пішла б в 12 клас. Ну і вона вчиться і всі її подружки , які ходять в інші школи теж. Одна подружка виїхала в Америку, там 12 класів.
    ********
    Молодці дівчата та їх вчителі!
    У мене, на жаль, інше поки що враження...може до старших класів воно змінеться...
     
  20. Milena

    Milena Member

    Прошу підсказати, може хто володіє інформацією (відгуками) щодо навчання після 9 класу в Польщі?
    Які нюанси, особливості, недоліки та переваги...