Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Знайома про 54 школу те ж говорила, їм на батьківських зборах повідомили. У січні, відповідно, на тиждень пізніше діти підуть вчитися.
    У нашій все без змін, як і планувалося спочатку, канікули 22.12 - 14.01.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Кожна школа зараз сама вирішує коли йти на канікули. Деякі школи йдуть на канікули з 22, деякі з 29.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Online

    Online Well-Known Member

    В 53 теж так. З 29.12 до 22.01. Це на розсуд шкіл.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

  5. fantastyka

    fantastyka New Member

    Підшукуємо для сина школу. Дівчата, можливо порадите із власного досвіду, цікавлять як державні, так і приватні. Зокрема 69, 4, державна "Дивосвіт" на Сихові, Перша приватна гімназія, Еколенд, Ерудит, приватний "Дивосвіт" на Південному. Можливо є ще якісь хороші школи, а особливо вчительки, до яких би радили піти? Цікавлять локації Н.Львів, Сихів, центр і навколо. Буду дуже вдячна за поради!
     
  6. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    Мій син в Дивосвіті на Сихові вчиться, в першому класі, я задоволена на 100%. Про Еколенд на Сихові чула не дуже хороші відгуки.
     
  7. Latane

    Latane Well-Known Member

    Привіт, цікавлять відгуки про 48 школу! Особливо про вчителів, що ведуть зараз другі класи?
     
  8. Amerika

    Amerika New Member

    Усім привіт!
    Цілої теми не осилив, шість перших сторінок та кілька останніх.

    ... Нам у школу у вересні 2019. Хтось скаже що зарано, але на мою думку мабуть - саме час знайти "ту саму омріяну школу".
    Цікавить район Сихова, між вулицями Червоної Калини та Зелена. Зокрема школа №1 (найкраще підходить географічно), або інший варіант поруч .
    Шукаю, тих хто, так як і ми, планує йти у цей час і у цю школу, або у школу у цьому районі.
    Усім хорошого дня
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Amerika нам теж в 2019. Давно шукаю школу- ще не вибрала
    93 - англ. Спец. Сильна. Але, кажуть, дуже корупція
    Дивосвіт- хвалять. Але Там лише початкова
    Гімназіі на Сихові сильні. Але там стільки дітей! І навантаження дуже.
    Ще мені цікава гімназія Шептицьких. Хтось би розказав про неі...
     
  10. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @Amerika @fiesta старшому сину теж у 2019 в школу. Розглядаю Еколенд, Дивосвіт, Первоцвіт і 93. Чула, що в Дивосвіті дуже багато учнів в класі, а за Еколенд практично немає відгуків.
     
  11. nalia

    nalia Member

    НВК Шептицьких початковоі школи не має. В мене малий поступав того року після Первоцвіту. Дочка зараз в Первоцвіті в 1 кл. після четвертого також будем пробувати поступати в Шептицьких.
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Поділіться, будь ласка, враженнями про Первоцвіт і Шептицьких
     
  13. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дивосвіт влаштовує всім. Не влаштовує лиш тим, що вона початкова і потім потрібно думати де вчитись, новий колектив і т.д.

    93- З мого оточення, щось не дуже задоволенні цією школою. В плані англійської думаю, що сильна. Там англійська кожний день. А як щодо інших предметів?

    98- кажуть не погана школа. А ви що скажете? Три школи у Львові виграли конкурс (чи як це правельно назвати) де дітей будуть навчати по нових методах (якщо я правельно зрозуміла) і 98 школа одна з них.


    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  14. basia

    basia Well-Known Member

    Моя дочка вчилась в Шептицьких. Перейшли з 93. Ні разу не пошкодували. 200 учнів, всі всіх знають, така собі велика родина. Директор- священник, викладач, дуже позитивний і сучасний. Ніяких поборів ,подарунків не було. Оцінювання щодня, об'єктивне. Багато позашкільних проектів, закордонні поїздки. Нам було супер.
    Лиш один сумний момент, що стосується не гімназії, а ситуації в країні- коли дитина пішла вчитись далі і зустрілась з куплянням балів, домовлянням і відвертим занижуванням оцінок з метою отримання хабара, то отримала неабияку моральну травму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Зараз помінявся директор. І це зовсім не о.Петро Майба... інший "наставник" школи... інше відношення до дітей, вчителів та батьків. На жаль...
     
  16. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчата, є хтось, в кого діти в Євшані вчаться? Цікавлять відгуки про вчительку Подоляк Мар’яну Миколаївну.
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2018 ---
    Можна я Вам пораджу?)) У нас першою вчителькою була Смольська Ірина Володимирівна - і я, і дочка дуже задоволені. Має підхід до дітей,вчить добре, коротше, проблем не було ніяких.
     
  17. germiona

    germiona Member

    Дякую дуже! Якраз актуально)

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Скажіть будь ласка, скільки буде дитині років?
    В мене син осінній, то ми вирішили давати в школу теж в 2019му, коли йому буде 6 років (а через місяць навчання вже 7). А тут дивлюсь, деякі родичі-знайомі своїх дітей 2012 р.н. (перше півріччя) вже записують в школу на 2018 рік.
    Одна ще каже, що вже з осені 2017 дитина ходить в школу (2012 р.н., травень).
    Я не розумію, чи то я реформу в освіті пропустила і зараз якісь підготовчі класи є обовязковими, чи то просто своїх дітей раніше віддавати почали... :)
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не могли її взяти в перший клас в 5 р. і 3 міс. Та й то треба геть розуму не мати, щоб в такому віці віддати до школи. Моя дитина 1.09.2011 року народження, то наймолодша в класі. Я до останнього вагалася, давати її в 6 рівно чи в 7 рівно. Не шкодую, адаптувалася прекрасно що емоційно, що до навчального процесу. Решта діток майже всі мали на 1 вересня 6,5 років і більше.
    Середня мала в мене 16 листопада має дн, піде в 6 років і 9 місяців.
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Маряна Миколаївна який предмет вчить?