Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Fish

    Fish Well-Known Member

    Щодо англійської і чому для багатьох важлива її наявність в школі. Звичайно, вчити її можна почати, коли буде потреба і це таки можливо. Але це важче, і часто набагато важче. Так, без практики все забувається. Це не стільки знання, скільки навик. Ну так тому і прагне багато батьків ту практику дітям організувати. Переконана, що чим раніше почати і чим більше стикатися з мовою, тим легше піде її вивчення в майбутньому.
    Щодо того, що кількість не = якість - звичайно, з тим ніхто не сперечається. Але виходить, що ми порівнюємо тепле і м'яке - "краще 2 години з добрим вчителем, ніж 4 з поганим" - без сумніву. Але при однаковому рівні викладання звичайно, що 4 години кращі, ніж 2.
    Ну і тут ми доходимо до того, яким є той рівень в школах - на жаль, не завжди він належний.
    Ну немає, немає черги з добрих спеціалістів-вчителів англійської, які прагнуть працювати в школі, а пенсіонери їх не пускають. На жаль, ті випускники англійської філології університету (про педколедж не знаю), які мають добрий рівень, зовсім не прагнуть йти працювати до школи. Ті, які в принципі хочуть викладати, шукають роботу в приватних мовних школах, в мовних школах різних компаній, зокрема у сфері ІТ, займаються репетиторством. Величезна кількість не розглядає для себе опції викладання взагалі. Ще раз - я про випускників з добрим рівнем.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Чи то мені повезло з дівчатами? бо наші класи були якісь спокійні, правда в старша після 9 класу пішла . В меншої взагалі дуже гарний клас і кл керівник, без понтів і поборів. Англійської має рівень в1 без репетитиора, зараз тільки пішли, щоб могла вільніше розмовляти, бо соромиться. Але є викладачі ,яких я б прибила( точніше дочка), хоча я розумію що це є і в інших школах, вчителі є різні. Васькові через два роки йти з Малюка і я не впевнена що піде в Класичну. Думаю ще над Євшаном і Симоненка. А ви куда зараз ходите?
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ті чудові спеціалісти, які зараз моцно сидять на посадах вчителя в школі, колись починали вивчення іноземної з 4 класу мінімум. І ті, що зараз перфектні перекладачі чи працюють в ІТ теж, бо ще за мого шкільного життя (а я не така вже й древня:girl_blum:) англійська по стандартній програмі починвлася в 4 класі. А ще я маю купу прикладів, коли в школі вчили німецьку, а зараз працюють в онлайн-режимах з англомовними замовниками.
    Короч я взагалі не бачу проблеми. Якщо звичайно дитині не треба найближчим часом їхати на навчання в англомовну країну.
    Якщо я не помиляюся, то донька однієї нашої форумлянки вчила німецьку і прекрасно адаптувалася в США досить швидко.
    В нас на початку року була кумедна ситуація в класі: деякі батьки обурювалися сторінкою необов'язкового домашнього з математики чи писання-читання, але були дуже "за" домашки з англійської. Я справді не розумію тої логіки і думаю, що це треба в першу чергу батькам. Може вони самі таким чином хочуть тримати на рівні свою англійську)))) (жарт). І я не проти іноземної ні разу, просто не бачу проблеми в тих змінах, що пропонуються. Скільки їх ще буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Fast

    Fast Well-Known Member

    ну так кому важлива - той іде в спецшколу, кому ні - в звичайну. А тепер важливо чи не важливо - вже не цікавить нікого.
     
  6. Fish

    Fish Well-Known Member

    Ну, спецшколи були завжди, частина тих людей могла і там вчитися :) Але на загал Ви праві,
    Згідна, я ж і написала, що мову можна вивчити і пізніше, і з добрим результатом, теж маю багато таких прикладів. Просто по роду діяльності стикаюся з великою кількістю людей, які говорять англійською. Не претендую на статистичну достовірність :), але в моїй персональній вибірці легше і краще виходить у тих, хто вчив її в дитинстві.
    Абсолютно розумію, що у кожного свої пріоритети. Тому саме так -
    . Якщо рівень іноземної або принаймні кількість годин у всіх школах піднімуть до рівня спеціалізованих - супер, нема про що говорити. Якщо навпаки, зрівняють з кількістю годин у звичайних - мені б це не пасувало.
     
  7. Fast

    Fast Well-Known Member

    Так от власне, 1-4 класи по 2 уроки на тиждень.
    Не вірю що їх не будуть рухати. Алее буде видно.
    В мене меншій 2 роки, то я ще не переживаю за її школу :)
     
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    До речі, також зауважила, що у тих, хто мав високий рівень англійської в школі, потім він зберігся. Раніше високий рівень давали 4 та 76 школи, напевно і інші, але знаю випускників тих шкіл, то по них орієнтуюсь, при чому високий рівень мали далеко не відмінники, тобто не тільки відмінники
     
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Напишіть, будь ласка, що обрали, бо теж зараз живемо поблизу. В школу плануємо у 2019 р. Наразі розглядаю лише гімназію Симоненка (німецька для мене лише плюс). Але інформації маю мало, плюс треба мати запасний варіант).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. germiona

    germiona Member

    Обрали гімназію Симоненка, але записались тільки ще в попередній список, документи казали нести в січні..

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Ми вчимось в Симоненка. І менша теж піде Не без нюансів, але загалом задоволені. Нам дуже пощастило з першою вчителькою. А в молодшій школі це важливо
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. germiona

    germiona Member

    А які там добрі вчителі в молодшій школі? Можете порекомендувати когось?

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Хіба свою, але ми тільки в другому класі)
     
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Скажіть, а є там підготовка? Можлмвість обрати першого вчителя?
     
  15. germiona

    germiona Member

    Мають бути ознайомчі заняття з нового року, коли буду знати коли точно то відпишу)

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Підготовки як такої немає. Є адаптаційні заняття. На них психолог і вчителі спостерігали за готовністю дітей до школи. Ми записувались до вчителя.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дівчата! Прошу відгукнутися, чи в когось хлопці вчились або вчаться в ліцеї ім. Героїв Крут на Пасічній. Поділіться, будь ласка, інформацією. Просили мене взнати для сина. Дякую.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Orman, цікаво, чи ви вже визначились зі школою? Ви напевно в цьому районі недавно проживаєте?

    Ми влітку переїхали, і хоч мені початкова школа ще не скоро актуальна, але трохи цікавлюсь тим питанням.
    У нас з будинку і з сусідніх діти ходять як в 97, так і в 81. Але 97 школа навіть по всіх рейтингах дуже слабенька виглядає. Я би дуууже не хотіла туди віддавати свою дитину. Син моєї знайомої цього року пішов у 81 школу, то вона каже, що він дуже задоволений, до школи летить.

    Ще одні знайомі возили в Престиж, то задоволені також.
    А взагалі за моїми спостереженнями в цьому районі так важко з добрими школами, не знаю, може, це мені так здається. Але після Сихова в мене якийсь шок... Біля нас поблизу взагалі тільки 97. Тобто прийдеться возити кудись далеченько...

    Дівчата, натрапила на такий цікавий рейтинг шкіл Львова. Що думаєте? Фізмат аж на 7 місці - дивина. Не замовна стаття?
    Рейтинг шкіл Львова за версією 032.ua
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    13 років ))) Важко якраз тому визначитись, бо нема дуже з чого вибирати, за стільки років це очевидно.
    мені здається ті рейтинги мало про що говорять. Бо критерії незрозумілі, або результати ЗНО. А до ЗНО готуються з репетиторами багато дітей, а не в школі.
    документи подала в 7. Але я далі хочу вдома Варвару вчити.
    я без рейтингів щодня спостерігаю учнів і вчителів школи
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. magic

    magic Well-Known Member

    Написали в нашій школі (№30) на днях, що канікули зимові будуть не з 22 грудня, а з 29. Причину і термін самих канікул, звичайно ж не вказали.. В когось є подібне?? Бо, ми цей тиждень пропустили школи через хворобу.