Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. katkas

    katkas Well-Known Member

    Ясно. Якось напишите своє враження, я так розумію, то перший навчальний рік у цьому закладі.
    Я теж хотіла туди малого після 4 го класу. Але ми переїхали.

    Надіслано від мого HTC One mini, використовуючи Tapatalk
     
  2. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    О, ми якраз в Надії Михайлівни :)
     
  3. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Чи відомо, коли розпочнеться опалювальний сезон в школах та садочках Львова?
     
  4. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У нас в садочку (75) сьогодні включили опалення
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    з вчорашнього дня офіційно розпочався опалювальний сезон у лікарнях, садках, школах. але для того, щоб включили опалення у конкретному закладі- має бути заява керівництва.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    а після Дивосвіту куди дітки переважно ідуть?
     
  7. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Львівський фізико-математичний ліцей став найкращою школою України
    Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року. За його результатами Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка посів першу сходинку з результатом 167,2 рейтингових балів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
    Загалом до ТОП-200 кращих шкіл України увійшли 20 загальноосвітніх навчальних закладів Львова та області. Переглянути рейтингову таблицю можна тут.

    Зазначимо, що у якості вихідних даних для укладання рейтингу шкіл були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками у 2017 році.

    Школи у таблиці розміщені за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    підкажіть будь ласка,оже хтось вже шукав і знає де скачати з нету етимологічний словник для молодших школярів?
    бо я або не так шукаю або не там
    дякую.
     
  9. In4a

    In4a Well-Known Member

  10. tsita

    tsita Member

    Дівчата, порадьте хорошу школу в районі Пулюя-Наукова-Симоненка.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    шукаю школу, можна тільки початкову. Умови - до 25-ти дітей в класі сприятливий емоційний клімат, хороші побутові умови (туалет, їдальня), академічні здобутки на п'ятому місці. Район Шевченківський, центр зі сторони п-ту Чорновола.

    Якщо приватні і ви знаєте ціну, прошу озвучити.

    Про Школу Св. Софії, і школу вільних і небайдужих знаю.
     
  12. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Зупинила свій вибір на 98школі. Тепер потрібно вибрати вчителя. Дівчата, може ваші діти навчаються зараз в 4 класі і можете, щось написати про вчителя?
    І коли ви подаєте документи на зарахування до школи?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    85 - едини недолік - німецька
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. germiona

    germiona Member

    А чому німецька недолік? Бо ми плануємо йти в 85 школу

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    :dntknw:не знаю, 85 школа мені дуже подобалась, і сама школа, і подвіря, просто вважаю, що англійська більше пригодиться в житті, але то таке..
     
  16. germiona

    germiona Member

    Мені теж дужееее сподобалась школа, видно що туди вкладають як і гроші так і працю, вважаю що найкраща школа в районі

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То певно другою мають вчити англійську? У нас он іспанська, а що поробиш, близько до хати. Другою буде Англійська з 5 класу, ясно , що не так якісно, як треба, то додатково підемо. А німецька дуже навіть круто.
     
  18. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мені друга мова і її вивчення зовсім не подобається. У нас друга - німецька, почула, що другу мову вчать лиш три роки. Що вчили, що ні... до закінчення школи все забудуться. Німецьку класно знати, але вважаю, що першочергово треба знати англійську, лише якщо є час і можливість, тоді приділяти увагу другій іноземній
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тут ніхто ніколи не писав про 97 школу. І після того як я туди сходила розумію чому.

    В мене некультурний шок.

    А попри це два з чотирьох класів вже набрані повністю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  20. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Поділіться, будь ласка, враженнями.