Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    прошу сказати де це можна подивитись?
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Щось не можу знайти за 2016 рік, за теперішній не знаю, чи вже є.
    Тут за 2015.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, може скажете мені таке. Маємо зараз проблеми з садочком-нема місць. Я вже почала думати чи будуть місця в школу. Чи потрібна якась реєстрація в школу? Чи то тре писати заяву? Коли найскоріше це можна зробити. Нам в школу десь через 4 роки.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    За 4 роки точно рано. За рік можна прийти спитати. Ще залежить, яка буде ситуація через тих 4 роки. Зараз є таке, що з наступного року планується 12-річна шкільна освіта. Тому на цей рік по всіх школах був аншлаг, діток віддавали навіть в 5 з половиною років, що дало додаткове навантаження. Навіть в непопулярній в нашому районі 40-ій школі в один клас записано 38 першачків. Далі мабуть нічого кращого не буде. Місто розбудобується, діток народжується більше, а шкіл за останні роки не відкрили жодної.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Скоріше за все буде те саме, що й з садочками. Через брак держмісць будуть відкривати приватні. Он холдинг Фест відкриває нову школу
    Школа вільних та небайдужих | Львів
    4 500 грн - місяць навчання.
    А вже 2 чи 3 приватні відкрились раніше. Найцікавіше, що попит на такі школи буде шалений, незважаючи на ціну. Так є зараз і з садочками. Навіть самий "захудалий" садок з недешевою оплатою має клієнтів. Ну бо й справді місто будується шалено, люди мають гроші і готові їх вкладати у своїх дітей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Після довгих вагань між приватною і державною освітами, обрала звичайну школу з програмою "Інтелект України". Але після батьківських зборів знову сумніваюсь...
    36 дітей в класі, група подовженого дня окремо для класу "інтелект" невідомо чи буде. Вчителька налаштовує на великий обсяг завдань, які потрібно опрацювати дома.
    В кого які враження щодо програми "Інтелект"?
     
  7. olelasa

    olelasa New Member

    @сніжна не можу на жаль написати Вам в приват, будь ласка напишіть мені)

    Моя дитина вчиться в Арніці. Нічого поганого сказати про цю школу не можу.Проблем з подачею документів (два роки тому) у нас не було, просто прийшли-запитались-написали заяву і все.

    Гімназію на Степанівни спочатку роглядала як варіант для продовження навчання, та чула відгуки від випускників Арніки, що багато було спочатку понтів, а потім взяли всіх бажаючих в т.ч. і двієчників. Тому ще думаю- шукаю відгуки, та й зрештою у мене ще є час на роздуми.
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Provizor в яку саме школу збираєтесь?
     
  9. milkozavr

    milkozavr New Member

    Підкажіть чи обовязково в 1-й клас щоб дитині на 1 вересня було 6 років? бо моя дитина з листопада і хотіла б її дати на наступний навчальний рік коли їй буде 5р 10міс. Ходила сьогодні в одну з гімназій і мені так сказали.
     
  10. Omarochka

    Omarochka New Member

    В цьому році моєму синові станом на 1 вересня буде 5 р 10 міс і я думала віддавати його в 1-й клас, тому це питання вивчила. В ст. 20 Закону України "Про загальну середню освіту" говориться: До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховувати дітей, як правило, з 6 років.
    Отже, чіткого віку не встановлено. На практиці, для дітей, яким ще не виповнилось 6 років, школи просять заключення психолога, що дитина готова йти в 1-й клас. Свого сина я все-таки не віддаю до школи в цьому році, хоча шкільний психолог сказала, що в він готовий йти в 1-й клас. Інший психолог, не шкільний, сказала, що син міг би йти до школи, оскільки дуже добре підготовлений, посидючий, має гарну пам"ять, але емоційно не готовий, а це може привести до неврозу... Позавчора забрали заяву зі школи, підемо на наступний рік.
    Говорять, що з наступного року будуть брати в 1-й клас тільки тих дітей, яким станом на 1 вересня буде 6 років, але це на рівні чуток.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Минулого року нам в 8 школі сказали, що діти яким на 1 вересня не виповнилося 6 років можуть бути прийняті лише з письмового дозволу відділу освіти. Треба йти туди, писати заяву і погоджувати з ними. Знаю, що в багатьох школах така політика. Але є й такі, що беруть вересневих-грудневих дітей просто під відповідальність батьків. Думаю, що треба директора конкретної школи питати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    старший син йшов до школи в 5 і 11, крім словесного осуду зі сторони знайомих - проблем жодних, і з документами теж.
    Гімназії мають свої порядки. Але є один рецепт - якщо відмовляються прийняти документи, просіть письмову відмову з вказанням причини. І з печатками школи, звісно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Переважно просто заключення психолога просять. Якщо з наступного року буде 12-річка, то (на мою думку) багато діток будуть іти в школу в неповні 6 років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Після новини про те що школа Св. Софії підвищує оплату, я сиджу в повній розгубленості.

    Що чувати про школу-гімназію "Галицьку"?

    Цікавить психологічний клімат.
     
  15. milkozavr

    milkozavr New Member

    де беруть це заключення психолога- у конкретній школі куди вступатиме дитина?
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Provizor в 44 школі на Інтелект України цього року недобір.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Де ти ту новину бачила? Нам на перше півріччя підняття не обіцяють. Але. Зараз це фактично одна з найдешевших приватних у Львові, тому...
    З Галицької двоє наших спільних знайомих забрали дітей. Ти знаєш)
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2017 ---
    В Світанку в нас на Петлюри так, в їх психолога.
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Я ніякого заключення не брала. Та взагалі то рано про це думати. Спершу в школу, коли там, в травні документи подайте, а тоді думайте.
    В мене теж дитина пішла в школу в неповних 6, вона жовтнева.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так, до мене якось пізно дійшло, що то за школа.
    так, вона найдешевша з приватних, я цього не заперечую.
    Почула від мами, в якої там вчиться дитина.
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2