Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову:girl_crazy:

    Шукаю відгуки про 3-тю школу навпроти головного корпусу Політехніки.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Там початкова добра школа, така домашня. Директриса Уралова адекватна. Старша школа слабенька. Дуже багато уваги пртділяють позакласним заходам. До випускних класів багато дітей розходяться. Рік чи два тому там навіть була неприємна ситуація, коли батьки 9- класників взбунтувалися, бо іх поставили до відома, що не набирається достатня кількість учнів для 10 класу. Тому шукати альтернативу. У нас в 3 школу сусіди водять дітей.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А вона спеціалізована англійська? Бо щось я таке чула...
    Та нам, у принципі, все одно, бо і так наразі хочемо йти після 9-го класу. От цікаво було б знати, який там контингент учнів - чи благополучні, чи не дуже...
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Контингент нормальний і загальна атмосфера хороша.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а можна трошки детальніше? знаєте якісь конкретні підводні камені? бо я вже направду заплуталася, якщо чесно - в яку школу не ткну, то є і позитивні, і негативні відгуки:girl_crazy:
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    В 3 вчиться сусідська мала, здається вже в 6 класі. І співробітників діти. Відгуки хороші. Я з минулого року моніторила центрові школи, бо визначалися куди віддавати малого. Матеріальне забезпечення не дуже, здається досі пічне опалення. Але воно в центрі багато де не дуже.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А вона часом не спеціалізована англійська? І цікаво, чи є там друга іноземна мова.
    Куди дали, якщо не секрет, і чи задоволені?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Яська Березнева мені чомусь здається, що Вам без змісту міняти школу. Ви дивитеся досить широкий діапазон територіально (від тої ж 76 до 55 добрий шмат дороги), не знаю, куди саме переїжджаєте, але до Вашої ЛУГГ від тої ж 55 не дуже й далеко, хіба Городоцьку може бути напряжно дитині переходити. Але ж то вже клас 8 в малої десь, так? Спокійно може пройтися і не стресувати від тих змін.
    Я просто тричі змінювала школи свого часу, без великої потреби своїм дітям такого б не хотіла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Від того місця, де ми будемо проживати, до 76 школи 14 хвилин пішки, до 55 - 7, до 3 - 17, до ЛУГГ - 22 (це я так проклала піший маршрут у гуглмапс), ну але то дуже приблизно, темп буває різний залежно від віку, погодніх умов, поспішає людина чи йде повільно. Але щось до 55 мені душа не лежить попри непогані відгуки, а наразі розглядаю 76 і 3.
    Мала переходить у 8 клас і саме вона ініціатор зміни школи, а не я. То швидше в мене колосальний стрес. Прошу її залишитися в ЛУГГ, але не хоче, та й деякі нюанси є з однокласниками...
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Та ні, не спеціалізована. Може просто "з поглибленим..." як 62, 21, але це інша програма, наскільки я знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

  12. AilataN

    AilataN жива

    з цих двох варіантів точно би обрала 3-тю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    маєте якісь хороші відгуки?
    дивилася, але всі школи, які мене цікавлять, заборонили коментарі(
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2017
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ні. Це не спецшкола. Звичайна. Контингент різний, але це така +- спокійна школа. Якщо не заморочуватися якістю навчання, а наздоганяти потрібне з репетиторами і вам лиш на 2 роки потрібно- то краще тоді іі, ніж 55 чи 76. Великий іі плюс- адекватна директор .п.с. Ну і теж має знасення клас. Тут не вгадаєш. Бо є класи, де батьки ще ті фрукти. І там політику диктують " приближені" ( так тут є в одному з класів, де навчається дитина моіх сусідів. То не у 8 якщо що :). Ну але з цим можна зіткнутися будь де
    --- дописи об"єднано, 15 Червень 2017 ---
    1. Якщо мала хоче йти сама- однозначно не відмовляти. У мене малий точно так само просив його перевести. Хвилювалася я. Але не пошкодувала, що перевела. 2. Відстань до школи- це не настільки критично. Від мене пішки до нашоі школи 20 добрих хвилин . До 76 було би ближче , але ...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Дзвонила я туди, а там друга іноземна - польська або іспанська. А в нас друга іноземна німецька. Так що нам не підходить, на жаль...
     
  16. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Отож, вже співбесіда пройдена, 4 перших класи сформовані, збори батьків проведені.

    Можливо мене заспокоїте, на зборах стурбували 3 питання:
    - наявність форми (лише в молодших класах), не знала що це обов'язково
    - писати в 1 класі не олівцем , а чорною гелевою ручкою
    - перевіряти будуть червоною, а не зеленою (більшість батьків - це підтримали).

    Можливо я перебільшую, і це не важливі питання)



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Buriko а хіба школа може не дотримуватись загальних вимог (це про зелену ручку і писанням олівцем), всюди мали це впровадити. В нас вже зеленою перевіряои, а писали фіолетовою ручкою ще бо діти з першого класу нею писали. За форму не скажу але я загалом прихильник форми. Зараз великий вибір сиипатичних моделей є, і дітям і батькам практично)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Про форму маю змішані почуття, але скоріш є не прихильником форми.
    В. Онацький: щодо обов’язковості шкільної форми частина думок для мене є близькими.
    Але це вже таке. Правила є правила.

    Про олівець та зелену ручку на зборах зробили цікаво: вибір через голосування батьків.
    Отож,більше батьків обрали ручку замість олівця та перевірку червоним кольором, аргументуючи що дітям все рівно. :sad:((


    Ще цікаво, що замість щоденника - буде зошит для записів.
     
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Може, хтось щось може розповісти про 51 школу?
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну може тому, що в мене хлопчик, йому абсолютно все рівно чим писати і чим то перевіряють). До речі, ми пишемо фіолетовими ручками-стирачками (дуже зручно), і перевіряють таки червоним. Відносно форми - не мали і не носили. Мали бордовий светрик на ґудзики, який вдягали коли вимагалося прийти у формі. А ще чорні джинси. Ну і ми весь час ходимо у сорочках (не обов'язково однотонних), джинсах та светриках однотонних на мис. Такий собі діловий першокласний стиль))).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1