Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Мій догляд останні'2 роки був дуже простий. Гель мус Еффаклар від Ля Рош 2 рази на день і жодних кремів. Мені так до останнього часу було добре, можливо через гормональні зміни ( народження дитини і годування грудьми) шкіра була в дуже хорошому стані. Але десь мабуть від початку зими я її , так як ви і кажете, пересушила гелем. І зараз в мене жирний тип шкіри, але зневоднений і з початком користування цим кремом збільшилась кількість комедонів. Якось так :)
     
  2. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Що для Вас є зневоднення? Шкіра лущиться, без тонусу, тьмяна ? Як би ви її описали за відчуттями? Жирний тип він в одиниць є, скоріше комбінований.
    Я б порадила зробити один раз чистку у хорошого косметолога, позбулася чорних комедонів (якщо за них мова) і тоді підібрати що далі робити з шкірою так щоб вам і їй було добре )
    Придбайте ензимний пілінг, він супер. Можна від Algomask. 
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Можливо таки комбінована )))
    Пересушена, лущиться на носі переважно і щоках, але не дуже сильно)), швидше шершава, без тонусу, є мікрозморшки від сухості.
    Чисток дуже боюсь, маю негативний досвід. До косметолога пішла б на консультацію, але все брак часу і т.д.
    Дякую вам за поради.
    Колись користувалась лише Уріяж Гісеак, вмивалка і крем , але його зняли з виробництва і я перестала кремами взагалі користуватись. От зараз почала шукати знову свій "ідеальний" крем.
    Думала за серію Гісеак, але там все з кислотами, а зараз літо.
    --- дописи об"єднано, 2 Травень 2018 ---
    А де саме його можна придбати?
     
    • Креативно Креативно x 1
  4. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Напишу вам в пп )
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    напишіть ще мені, теж цікавить. дякую
     
  6. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    а Вас яке питання цікавить ))
    Я написала де придбати пілінг (просто скористатися пошуком ))
    Я можу також замовити на фірмі але передавати його не знаю як вам.
    Урьяж з кислотами (зелена лінія) він дуже хороший і допомагає боротися з гіперкератозом. Вмивання з цієї лінії я б залишила навіть влітку, вміст АХА 18% для змивки не зробить ніякої шкоди влітку. Крем зараз не варто, хіба на ніч якщо і справді є підсипання. Для комбінованої зневодненоі шкіри краще голуба серія (якщо про Урьяж говорити). Потрібно встановити причину сухості шкіри і зневоднення, я чомусь думаю, що Сонечко отримала таку шкіру після годування. Якби там не було але це суттєво впливає. Не на всіх але багато випадків.
    Зараз літня пора, засмага... запалення на шкірі є дуже недоречними як і травматичні маніпуляції зі шкірою. Запалення яке тиждень буде триматися на обличчі залишить згодом пігментну плямку якої позбутися важко (
    Тому краще уникнути будь яких висипів.
    Обирайте косметику дуже прискіпливо, просіть пробники спочатку, не починайте на раз всім новим користуватися бо не будете знати, що не підходить. Я не можу радити щось покупного бо сама готую собі косметику але я прихильник Урьяжу зі всього, що є. Ще подобається з проф Доктор Шпіллєр та Алголиджі.
    Я за те щоб шкіру харчувати зсередини. Не вживати шкідливих продуктів та напоїв, максимально простий раціон але все свіже. Багато зелені, багато води. Хороший настрій ))
    А крем і змивка мають мати функцію: захистити і не нашкодити. Все харчування шкіра отримає через ваше здоров`я. На зовнішнє чомусь покладають всі сподівання а це не правильно. Ми ж не пробуємо намастити внутрішні органи чимось ? І слава богу, що не достаємо до них)
    А шкіра - найбільший орган в людини, імунний орган. Основна функція шкіри-розмежувати внутрішнє середовище організму від зовнішнього середовища. Тому підхід до вибору косметики повинен бути базований на розумінні потреб та можливостей шкіри, коли косметика працює в дружній співпраці з відновлюючими силами шкіри. Для того потрібно знати будову шкіри, її внутрішнє життя, розуміти механізм її відновлюючих та захисних систем так само як механізм дії основних руйнівних факторів. Шкіра-не пасивна мішень для косметичних засобів, а активний учасник відновлюючого процесу.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Я зараз користуюся вмивалкою від ТМ Christina з АХА кислотами. Як думаєте на літо вона не занадто агресивна? Боюся виникнення пігментних плям. Також користуюся легким зволожуючим азуленовим кремом від цієї ж ТМ. Подумую про хороший пілінг чи скраб, бо багато комедонів на підборідді і носі час від часу вилазить. Також шкіра схильна до висипань, часто є почервоніння і шелушіння навіть влітку(((. Ще цікавить якийсь захист від сонця, бо мій денний крем взагалі без захисту. Що думаєте про ось цей крем URIAGE Hyséacматуючий флюїд із зволожуючим ефектом SPF 30? Можа влітку варто мені на нього перейти? І ще хочу щось дієве під очі, роздумую над FILORGA Medi-Cosmetique Optim-Eyes (догляд за шкірою навколо очей від зморшок, набряків та темних кіл під очима) Може щось скажете про нього? Вік: 30+
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Змивку можете залишити ) ввечері наприклад вмивайтеся змивкою а вранці перейдіть на убтан або вівсянку, щось природнє) Я люблю після вмивання зразу ж термальну воду і тоді вже сиворотку чи крем.
    Азуленовий крем можете на ніч залишити, сонцезахист обов`язково ! В межах міста флюїд 30 буде чудово, урьяж справляється добре ) На море спф 50. Змивати його добре бо плівку він дає добрячу ) Пілінг вже ближче до кінця осені підберете собі, ексфоліацію замість скраба у мене виконує убтан та ензими. Якщо є комедони то звісно, що вони будуть час від часу запалюватися. Комедонів потрібно механічно позбутися і далі вже добре очищати шкіру і підбирати вдалий догляд. Лущення найшвидше дає змивка (
    Якщо не користуєтесь декоративною косметикою то спробуйте відмінити на якийсь час змивку а перейти на вмивання наприклад вівсянкою якщо лінь робити убтан. Побачите до місяця часу чи шкіра починає відходити і залатувати діри (це шелушіння якщо під мікроскопом )
    Щодо крему під очі то нічого не можу сказати, вибачте Я вперто нічого окремого не варю бо знаю з чого варю собі крем а отже під очі не боюся його використовувати. Щодо промислових то я не пробувала (
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    А де ви бачили цей флюїд, в якій аптеці? Я бачила лише гідроматуючу емульсію без спф. Стосовно пробників - це ціла катастрофа, в них ніколи нічого немає.
    Стосовно моєї сухості, я теж думаю, що це ГВ більшою мірою, але і вода в нас (криниця) дуже погана, руки страшно пересушені.
    І того, я так і знаю що далі з нею робити((
    Ще маю трохи вмивалки Еффаклар, домию її і перейду знову на Хісеак від Уріаж. Спробою ще вівсянку зранку, а можна тут детальніше як її закалатати? :)
    І я далі в пошуку крему. Я противник багатошаровості, я хочу всьо в одном флаконє ))) буду шукати щось з спф . Мабуть від Уріаж цей флюїд. Ну і мабуть ще придбаю собі пілінг.
    @MikkO велике вам спасибі!
     
  10. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Не знаю чи можна давати посилання (нехай вибачать мене модератори) але я купувала тут термальну водичку і дівчинка говорила, що у неї є все, що зареєстровано в Україні з Урьяжу, можете і за пробники спитати )
    Термальная вода 300 мл!Uriagehttps://www.olx.ua/obyavlenie/termalnaya-voda-300-mluriage-IDxyXJA.html
    З кринички вода мала б бути дуже класна )) думаю, що це все ж таки ваш організм виснажився ( Якщо ви не годуєте грудьми то попийте 1 раз в день протягом місяця АЕ віт. Я не маю права рекомендувати але це спасаючий жіночий вітамін наприкінці зими і весною. Онкологи цей вітамін призначають жінкам при різних захворюваннях і так як вони сказали, що це єдиний вітамін який можна собі призначити самому і попити курсом бо решту вітамінів можуть спровокувати всілякі пухлинам якщо ви ще не знаєте, що там із хвороби зароджується у організмі.
    Вівсянкою не заморочуйтеся) можете взяти цілі пластівці трохи в жменю (близько 1 ст.л) каплю води, перемішати в долонях і зробити таку кашку-молочко. Добре помасажувати обличчя. Можете помолоти вівсянку на кофемолці, можете туди ж додати глини, трав які маєте, горох можете помолоти, рис, нут, чечевицю, шалфей і солодка мають прекрасні миючі властивості )все пересійте через ситечко і вмивайтеся цим. Можна перемішати 1 ложку цього убтану з кефіром, сметаною, йогуртом, медом.. помасувати пів хвилинки і залишити як маску поки зуби чистите чи ще щось )
    Ви будете задоволені )
    Насправді, час і гроші у нас крадуть ті хто вказує, що нам потрібно ще підправити, вколоти чи який 20 тюбик косметики купити. Краще витратити час на здоров`я шкіри, привести її до ладу один раз і зрозуміти, що вона ваша помічниця і готова вам служити вірою та правдою стільки, скільки природою це передбачено і наскільки ми заслужили. А тримати її здоровою це зовсім не дорого і не складно ))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я майже все життя жила у будинку з криницею. Так, вода така теж може підсушувати (вода тверда, місить частки породи, глини). Якщо так подумати - то хіба дощова вода (якщо говорити абстрактно) є доброю на шкіру (але не у місті))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    В просторах інтернету :)) На parfumeria.ua він є
     
  13. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Так, вода дуже тверда, осад неймовірний.
    Знайшла такий флюїд , але з спф 50 в аптеці 3і. На мейк, апі відгуки про нього не дуже: важкий, не матує.
     
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    тоді тільки фільтрувати і вже фільтрованою вмиватися. І зволожувати відповідно по максимуму, так би мовити.
     
  15. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Ой, а я не знала про водичку з криниці Мені здавалося, що це найкраще бо природнє)
    Все ж таки залишуся на своєму... коли ми шкіру вже довели до стану, що вона реагує на воду, крем і таке інше то потрібно щось терміново робити. Шкіра у нас для того і є щоб ми майже не помічали яку шалену роботу вона щодня робить захищаючи нас від навколишнього. Уявить лише, що ми отримали глибоку рану на шкірі. Скільки вона нам клопоту принесе! Наша шкіра з внутрішньої сторони має Ph 7 (крові) а ззовні 5,5. Вона вкрита кислотною мантією щоб щосекунди вести боротьбу за нас. Найкраща імунна система та про яку не думаєш. А отже, якщо шкіра реагує вже навіть на воду то попередньо їй довго вже напевне допікали )
    Потрібно аналізувати та пригадувати де найперше це сталося.
     
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Хочу запитатися про крем під очі. Ніколи не користувалась. Чи варто починати і коли?
     
  17. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Особисто я не користуюся, мені 38
    Раніше користувалася ) Я використовую крем який готую для всього обличчя. Можливо і варто але не бачу потреби. Зморшка утвориться від того, що при посмішці утворилися зморшки (динамічні) а коли ви перестали усміхатися то шкірі не вистачає пружності і еластичності щоб стати на місце і вирівнятися. З віком це природньо але до часу менопаузи коли зморшки не вирівнюються то потрібно доглядати ) На крем не надійтеся лише, він не впливає так глибоко де утворюється зморшка. Хіба, що крем з пептидами і то їхня дія ще до кінця не доведена
    Я зараз п’ю Біосил з айхербу то результатом мега задоволена. Шкіра пружна і навіть міжбрівна зморшка кудись поділася. Хоча брала я його бо щось коліна боліли. Це стимулятор колагену. Можете кому цікаво почитати відгуки ) я особисто дуже рекомендую спробувати
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @MikkO ви виділяєте Уріяж...
    Він справді кращий за іншу аптечну косметику?
    Ви робите креми лише для себе чи й на замовлення?
     
  19. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Я не знаю всіх аптечних, користувалася Біодерма, Ла Рош, Авен, Урьяж. Останній сподобався найбільше. Колись багато років назад ходила до дуже професійного косметолога, вона давно у Києві має клініку пластичної хірургії, от вона мені в догляд додому радила саме Урьяж. Я в неї лікувала наслідки походу до іншого косметолога ( сумні наслідки були але вона їх за місяць дуже вдало ліквідувала. Мені занесли стафілокок і обличчя прям почало гноїтись. Додому дала копійчаний антибіотик, бовтанку з держ аптеки локально на висип, термальна вода урьяж, голубий їхній крем гідратуючий і голуба лінія гель для вмивання, на чистку через день до неї.
    ...
    Креми готую багато років для себе і друзів) це творчий процес, дуже затратний за часом та і не дешеве задоволення.
    Але якщо вникнути хочеться то можна навчитися ) Підкажу де шукати інформацію якщо цікаво )
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    А який саме можете сказати?
    От ви пишете про термальну воду, я щось не побачила якогось ефекту від її використання, мала від Ля рош і Авен.
    Проаналізувала трохи і бачу, що ГВ змінило тип моєї шкіри, вона не є такою "жирною" як була раніше, тому Еффаклар вмивалка зараз мені надто агресивна, пересушує шкіру. ((