Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. Natali S

    Natali S New Member

    Мені дуже сподобалися академи, дуже хороші (мені взагалі дуже академи сподобалася) дуже добре зволожують,сприятливо впливають на мімічні зморшки)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Olena Korsyka

    Olena Korsyka www.time4shopping.com.ua

    Сухість шкіри може бути повязана з тим , щоб під час зимового сезону включені батареї, і в самій квартирі стає дуже суху. Купіть зволожувач собі в квартиру + від сухості шкіри - крем Фізіогель допомагає ( 120 грн)
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Фізіогель підходить, як на мене, лише справді сухій (по типу) шкірі, він важкуватий для моєї комбінованої, хоч зараз вона в мене також пересушена, але, все ж, треба підбирати легше зволоження.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мені для зволоження підходить кокосова олія, купляла, то аптекарка казала, що зараз дуже розбирають.
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

  6. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Мені косметика Mizon взагалі не дуже подобається. Мала і крем для обличчя і для шкіри навколо очей. Ефекту не було жодного і шкіра якось не дуже добре її сприймала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    А коли Ви наносите кокосову олію, на ніч?
     
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Так, або за кілька годин перед виходом з дому, якщо не йду кудись з самого ранку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    А потім вже крем чи без крему?
     
  10. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    І я мала від мізон крем то не сподобався. А ще маю гомаж яблучний то ОК

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    І знову про креми...
    В Космо масмаркет (Лірене, Лореаль) по 100-200 грн
    В аптеці (Віші, Ля рош) 400-600 грн
    Чи дійсно аптечні є кращими для шкіри лиця і кращий ефект дають шкірі?
     
  12. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Мені знайчно більше подобається мигдалева олійка.:girl_yes: Але я беру не звичайну нашу, а німецьку Weleda. Її можна купити також з мегдалевим кремом для обличчя.
    Як правило я після вмивання обличчя та тоніку наношу пару крапель на обличчя і роблю собі масаж, а через хвилин 20 наношу крем. Зранку шкіра обличчя, як після підтяжки :girl_in_dreams: Дуже зволожує і розгладжує.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Дівчата, на одному сайті зараз масовий психоз- всі співають оди засобам від колістар. Є з гіалуронкою, гліколевою к-тою, ще якісь інші- і от всі вони прям чудодійні. І враховуючи , що в брокарді зараз акція -40, то купують іх по кілька штук. Хтось юзав ті чудо концентрати?
     
  14. З косметикою треба бути дуже обережним і по 100 раз передивитися склад, і перепитатися перед тим як хочеш щось купити.
    Чому ? Склад крему з масмаркету і дорогого мало чим відрізнятиметься, хіба відрізнятимуться по-якості компоненти. Всі погодяться що кремів які б підійшли чи були добрими -ну зустрінеш по-крайній мірі рідко!
    Є маса речовин яких не має бути в кремах, або які не підійдуть тій чи іншій шкірі. Якщо минулого року наприклад одна пані не відчувала ніяких проблем, то це не означає що за 2-3 поки нічого не поміняється! Поміняється - шкіра стає чутливою, сохне, вяне і зрештою відбуваються незмінні процеси ( вона по-тихеньку старіє)
    Автору: вам потрібно переглянути свою туалетну поличку, чим миєтесь? Що там в складі? , які етапи у вас у догляді. І обрати добрий захисний крем на зиму! Нажаль за 200 грн я такого не знаю..... навіть у хендмейдерів ( у тих хто варить креми, і ціна мала б бути нижчою) добрий крем буде коштувати ну як мінімум 350 грн а то і більше, і це ще не означає що він вам підійде, тому завжди краще купувати пробники( нехай 10 грам, бо крем теж не можна оцінити за тиждень використання). Так як епідерміс в молодому віці оновлюється за місяць - так і крем оцінюють, а в старшому віці - три місяці!
    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2016 ---
    І дотримуйтесь водного балансу, раціонального харчування- і все у вас буде добре)
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Виникло в мене питання: чи засоби з кислотами можуть реально підсушити шкіру на постійній основі? Бо помітила, що шкіра менше жирніє,але є два чиниика, які б могли вплинути. 1. засіб з кислотою, яким користуюся вже досить довго(8 місяців), 2. новий крем з хорошим складом (думаю, що добре зволожує, тому шкіра не виділяє надлишку сала.
     
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    карбокситерапія- хтось вже спробував цю нову систему по догляду за обличчям? відгуки позитивні
     
  17. Natalisko

    Natalisko New Member

    Крем від нівеа зволожуючий хороший, але він дуже жирний тому тільки для сухої шкіри підійде
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене почались серйозні проблеми зі шкірою обличчя, висипка, ніби мені 15 років :sad: І то тільки з правого боку. Звичайно, треба йти до дерматолога/косметолога. Але може хтось щось чув про висипку саме справа?
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Та же фігня, але на шиї... час від часу такі великі бомки болючі вилазять... ближче до початку місячних... Деколи на підборідді. Я колись читала, що місце розташування прищів вказує на певні внутрішні проблеми. Але то давно в якомусь жіночому журналі...
     
  20. Veselivka

    Veselivka Member

    Дівчата, а хто як бореться з червоними судинами біля носа? Варіантів косметики безліч, хочу почитати ваші рекомендаціі.