Шкідливі мікрохвилі?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Ksani, 27 Листопад 2007.

  1. kYula

    kYula Загублений

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Шкідливо. Але в мікрохвильовій часто відчуваю необхідність, особливо коли дуже поспішаю (та й коли не дуже): звичка+зручно. За здоров"я турбуватимусь, коли час прийде!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Люди,не будьте смішні!Комп’ютер шкідливий,мобільник шкідливий,телевізор шкідливий,холодильник шкідливий,мікрохвильовка шкідлива,продукти генетично змінені(майже всі).
    Життя - то взагалі смертельно небезпечна хвороба.З летальним завершенням.Так що потрібно загорнутись в простирадла і помаленько(куди поспішати?) чимчикувати на цвинтар...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. joke

    joke Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Я как раз тоже хотела сказать, что вы переживаете что СВЧ печь модифицирует продукты, да мы туда уже закладываем всякую ф.... от наших (и не очень) производителеи.
     
  4. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Але якщо існує можливість зменшити шкідливий вплив, то чому б не потурбуватися про своє здоров*я? Без холодильника жити дуже важко, але без телевізора або микрохвильовки запросто. Їх легко замінити іншим на відміну від холодильника
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Off: Якось у 70-ті рр. чергувала моя мама (невропатолог) по відділенню, раптом влітає до неї терапевт і каже “поїхали зі мною на виклик!”.

    Бабуська, втратила свідомість, легка задуха.
    - Що з Вами трапилося ?

    - Мене сусіди хочуть отруїти через шпарину в стіні. Я бачила, в них є балон, з якого вони вночі пускають газ. Тому я залізаю в гумовий мішок, кладу до себе кішечку, песика, зав”язую над головою і так ми спимо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. joke

    joke Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    а компьютер по вашему це не шкідливо? Відстань до телевізора значно більша ніж коли ви сидите у форумі за компом, та и ще декотрі дітеи годують. А якщо хочете добре харчуватися (тобто здоровою їжею) -в село на екологічно чисті продукти
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Такщо якщо я маю мікрохвильову і живу на 5-6 поверсі 13-поверхового будинку - то всі страждають...

    Чи мій сусід має, через стіну, а я буду здоровим і не використовуватиму? Хіба допоможе?

    Додано через 1 хвилину
    крім того я думаю, що "попускати" мікрохвильовки вигідно виробникам альтернативних товарів (той же аерогриль на посиланні в пост #1)
     
  8. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Шкідливо, але за компом я вимушена сидіти на роботі, тому нікуди не дінешся. Ввечері є право вибору дивитися телевізор чи сидіти за ноутом.
    Мій 7-ми річний син досить обмежений в доступі до комп*ютера, максимум 30 хвилин на день (чи то гра, чи то мультики). Саме через те, що комп*ютер це шкідливо, а не через те що в нього не вистачає часу чи через те що комп зайнятий!

    Ніхто не сперечається. Але коли вибору немає і ти живеш в місті, то заради здоров*я можна прикласти зусилля. Істи якомога меньше шкідливої їжі (не йогурт з консервантами з супермаркету, а домашній без консервантів і т.п.), використовувати якомога менше хімії в побуті, мати дома якомога менше техніки без якої можна обійтись чи яку можна замінити чимось іншим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Ну Ви вже виросли навчились писати, зїли ще в дитинсті немодіфікованих продуктів. А про дітей Ви думати вважаєте дурниці. А то що в них такі зьявляються хвороби з народження, що волоси дибум встають, то тоже дурниці і оточуюче середовище тут взагалі ні до чого
     
  10. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Нам в студенстві лекцію читали з Мед інституту, про холодильник і я з неї винесла. що гірше за холодильник нічого нема, такі яди які в ньому утворюються відповідними бактеріями поза холодильника не існують :8:
     
  11. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    в мене брат фізик. мікрохвильовку має. каже що вона не смертельна, а негативно на нас впливають навіть проводи і розетки. каже готувати їжу - сире м"ясо наприклад смажити не варто, а розігріти суп чи сосики можна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    мені дуже класний тест радили провести: підливати горщики з квітами, звичайною водою і водою після мікрохвильовки, результат дивись за два чи то за один тиждень. Але я його не проводила, але мікрохвильовкою майже не коритуюсь.
     
  13. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Я так само використовую мікрохвильовку для розігріву,дійсно як нарахувати скільки то приладів ми вмикаємо кожного дня то мікрохвильовка в порвнянні буде найменш небезпечною.:girl_crazy:
     
  14. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    не згідна, бо по різних таблицях шкідливості микрохвильовка стоїть усюди на перших місцях, а той самий мобільний - на останніх. а на першому місці - холодильникиз сист. ноу фрост.а то що нас оточує купа шкідливого - то дійсно, просто слід усе правильно експлуатувати
     
  15. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Та ну,як я з один,два рази на день загрію щось,а за комп"ютером просиджу цілий день та ще і проговорю по телефону з 5-7 годин то нічого невпливає? :girl_phone1:
     
  16. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    дочитуйте до кінця. мається на увазі рівні умови використання. ви просидіть біля ввімкненої мікрохвильовки цілий день (або 5-7 год). а як би поговорили по моб. 2 рази за день по 5 хв., та ще й через навушники, то повірте, ТОЧНО не шкодить
     
  17. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Розмовляю по моб.не по своїх потребах,а по роботі!:girl_nea:та й більшість тут не буде сидіти біля ввімкненої мікрохвильовки цілий день:girl_crazy:
     
  18. IKA

    IKA New Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Я користуюсь мікрохвильовкою для розігріву їжі. Не вважаю, що це так страшно. Якщо вже на то пішло, то майже від половини сучасної техніки потрібно відмовитись, бо вона "шкідлива". Але думаю, що це нереально)))
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    моя думка - використовувати всю техніку якомога менше (по можливості):
    мікрохвильову, телефон, телевізор - викинути))), комп’ютер і т.д.
    наприклад, телефон можна не носити з собою у кишені, коли ти вдома і все таке. просто виробляти звички, щоб всим тим менше користуватися.

    а мікрохвильова піч шкідлива, так само, як і телефон. а інтернетом краще користуватися провідним, а не вайфайом.

    так само з їжею - дивитися, що купуєш, а від дечого (фастфуд, чіпси, кока-кола...) можна відмовитися
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    про таке навіть не чула